Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!
Užívateľov profilový obrázok
Od animalak
#22272
Čaute,

Mám na Vás prosbu. Chtěl bych hodit svou první kúru ( do kvalitního objemu ). Do teď vše naturálně.

Hledám něco, co bude mít teoreticky nejmenší, vedlejší účinky. Nepotřebuji nabrat 10kg. Chci raději menší přírůstky, co budu schopný po vysazení udržet.
Tabletková forma by byla nejlepší. O peníze až tak nejde ( nejsem milionář, ale raději si připlatím ).

já 22 let - 176cm - 85kg ( teď 77kg, dojíždím dietu ) - cvičím už dobrých "pár" let.

Budu rád za každou radu... DÍKY!!! :a14

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od nickita
#22273
Zdravím,

prosím oradu zkušenějších, týdně jsem doteď aplikoval 2 ampulky sustanonu, je znatelný rozdíl když zvýším dávku na 4 ampule týdně? či něco hrozí:)

děkuji
Užívateľov profilový obrázok
Od 426Michal
#22274
hhh kedysi som o tom <> vedel dneska sa smejem na tom že tie sračky z eu ešte niekto kupuje :DDDDDDDDDD Genesis :DDDDD hlavne že šlape :D skuste sa popozerat po forach poriadne a zistite čo je to Thaiger ,La Pharma a všetkými oblubeny genesis ...
Užívateľov profilový obrázok
Od 2hacko
#22321
Zdravím chcem sa opýtať je vhodná kombinácia Deca-Durabolin® 8 amp. 2ml a 100 tbl methanu do objemovej fázy? Kuru by som chcel isť 7 týždňov. Ešte by som sa chcel opýtať ake PCT po tejto kúre zaradiť ak je vhodná. Ďakujem za odpoveď :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od Vinchenzo
#22394
rozmyslal som nad kombinaciou undestor+oxandrolon alebo undestor+stanozol. Ake by malo byt davkovanie a co k tomu este dokupit ( proviron, tamoxifen...)?
Užívateľov profilový obrázok
Od celavie11
#22400
Ja rozmyšlam tiež o rovnakej kombinácii, Oxandrolon a Undestor, hlavne z hľadiska minimálnych nežiadúcich účinkov, a ako PCT Tamoxifen.

Oxandrolon by som dával 30-40mg/d., a Undestor 240 mg, a potiahol 8 týždňov.

Je to dobrá kombinácia?
Užívateľov profilový obrázok
Od pantherus
#22404
nazdar chlapi, potreboval by som poradit ohladom PCT. Idem akurat svoju prvu kuru po piatich rokoch cvicenia. Dal som Deca Durabolin a Omnadren. Injekcne aplikujem striedavo kazdy stvrty den. Priklad:

1. Den - Deca /200mg/
3. Den - Omna /250mg/
5. Den - Deca /200mg/
7. Den - Omna /250mg/

a tak dookola. Kolega od ktoreho som bral veci mi odporucil do PCT len Proviron. Ale mne sa vidi, ze samotne tato latka nebude dostatocne ucinna, ci sa mylim? On mi odporucil zacat s 1 tabletou denne 10 dni pred poslednou aplikaciou a brat ten Proviron 30 dni. Co vy na to? Nebolo by lepsie k tomu Provironu prihodit aj Tamoxifen alebo Clomid? Pripadne ako to davkovat na ukoncenie kury. Za kazdu radu vopred velmi pekne dakujem :)
Užívateľov profilový obrázok
Od Vinchenzo
#22418
Daj k tomu aj tamoxifen. A lepsie je zacinat proviron 75mg/den a ist postupne dole a tamoxifen 20mg/den a tiez postupne dole
Užívateľov profilový obrázok
Od Honza
#22461
Chlapi poradte, chci jet svoji pevni kuru. Je me 25 let, merim 182cm, 85kg, cvicim 6 let. Za tu dobu jsem pribral 23kg slusne kvality. Chtel bych jet Sustanon, tamoxifen, proviron, pripadne Clenbuterol. Poradte jak to zkominovat v cyklu. Ma smysl jet ten clembuterol, kdyz je to prvni kura? Kdy co zacit brat? PCT uz v prubehu kury nebo vylozene az po ni? Radeji proviron nez clomid? Poradte prosim.

Diky chlapi! Honza
Užívateľov profilový obrázok
Od PPablo
#22471
Borci chcem sa Vas opytat na tabletkovy trenbolone s obchodnym nazvon Parabolan od firmy Hubei. Mate s tym niekto skusenosti? Je ucinkami porovnatelný s injekcnou formou acetatu, kedze financne to vyjde o dost vyhodnejsie? Ide mi o nabratie cistej svalovej hmoty. Mam kupenych 30 ampul testo. prop. (Testolic), 150 tab. clenbuterol a 200tab 10mg stanozolol. Uvazujem tiez, ci je lepsie davkovat propik kazdy den alebo obden v kombinacii s trenbolonom. Je to moja piata kúra. 177cm/82 kg 10% telesný tuk. Dakujem :a6
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#22477
Hrdinabezjmena napísal:Mám dotaz ohledně trenbolonu, po kolika letech (popřípadě po kolika kúrách)
ho zařadit?
Do piatej kúry ho už môžeš zaradiť.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#22478
PPablo napísal:Borci chcem sa Vas opytat na tabletkovy trenbolone s obchodnym nazvon Parabolan od firmy Hubei. Mate s tym niekto skusenosti? Je ucinkami porovnatelný s injekcnou formou acetatu, kedze financne to vyjde o dost vyhodnejsie? Ide mi o nabratie cistej svalovej hmoty. Mam kupenych 30 ampul testo. prop. (Testolic), 150 tab. clenbuterol a 200tab 10mg stanozolol. Uvazujem tiez, ci je lepsie davkovat propik kazdy den alebo obden v kombinacii s trenbolonom. Je to moja piata kúra. 177cm/82 kg 10% telesný tuk. Dakujem :a6
Doporučujem inj. ale to je už na tebe čomu dáš prednosť.
Užívateľov profilový obrázok
Od Honza
#22479
Chlapi, poradte do prvni kury. Radeji Sustanon a clomid, nebo tablety metandienon+stanozol, do PCT Novaldex, Clomid, Clenbuterol, Liv.52? Injekcí se nebojím, jen vyloženě nevím, co do první kůry?

25let, 182cm, 85kg, cvicim 6 let

Díky za radu.
Užívateľov profilový obrázok
Od lejto
#22520
Zdravim, chcel by som ist kuru Methadienone a oxandrolon, vedeli by ste mi niketo poradit schemu davkovania?
Užívateľov profilový obrázok
Od Spook
#22527
Zdravím,připravuju se na svoji prvni kuru ktera bude obsahovat T3 - Liothyronine,Clenbuterol,Stanozolol potřeboval bych poradit s dávkovaním,délkou kury a s PCT.
neco sem dal dohromady ale nevím jestli je to použitelný :D
Prílohy
(10.47 KiB) 190 stiahnutí
Užívateľov profilový obrázok
Od krtko1488
#22541
nazdar,potrebujejem poradit s kurou . ide o testosteron propionat-oxandrolon a PCT tamox.clomid
nechcem ist na 100mg kazdy druhy den ale len 50 mg kazdy druhy den poprosim ak by mi niekto mohol spravit plan na 8 tyzdnov mam predstavi no chcem pocut daky nazor . za pomoc dakujem
Užívateľov profilový obrázok
Od carloss
#22545
Zdravím borci, :a21 Idem na prvú kúru. potreboval by som pár dobrých rád.
Chcem tam methandienone,stanozolol, Deca, premýšlal som o Primobolane ale asi drahá zaležitosť naprvý krát. mno a čo by som potreboval vedieť je správne PCT. od kedy , akú látku atd, treba aj Clenbu? oky zatial díky, snád sa najde niekto na odpoved,
Užívateľov profilový obrázok
Od Lesukoff
#22547
Caute, chcel by som sa opytat vas co by ste mi doporucily...
Mam 18r a prvu kuru som mal ako 16rocny, (omnadren+stanozol,proviron a pct:tamoxifen,salbutamol a uz nepametam a este lipovitan na pecienku :D:))

Teraz by som chcel ist nieco dobre na objem, lebo mal som 99kg pred rokom a behom pol roka som to schudol ... (pil som a robil som kktiny jak hlupak:) teraz uz zasa som zacal cvicit a pred letom alebo mozno uz v januari chcem ist nieco na objem ... sustanon asi ale neviem co mam ktomu dat, tak sa chcem spytat niekoho skusenejsieho ... DIKY CHLAPY!!!!!!
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#22562
Honza napísal:Chlapi, poradte do prvni kury. Radeji Sustanon a clomid, nebo tablety metandienon+stanozol, do PCT Novaldex, Clomid, Clenbuterol, Liv.52? Injekcí se nebojím, jen vyloženě nevím, co do první kůry?

25let, 182cm, 85kg, cvicim 6 let

Díky za radu.
Skús najprv prvú verziu.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#22564
carloss napísal:Zdravím borci, :a21 Idem na prvú kúru. potreboval by som pár dobrých rád.
Chcem tam methandienone,stanozolol, Deca, premýšlal som o Primobolane ale asi drahá zaležitosť naprvý krát. mno a čo by som potreboval vedieť je správne PCT. od kedy , akú látku atd, treba aj Clenbu? oky zatial díky, snád sa najde niekto na odpoved,
Ako prvá kúra zabudni. Kúru tu nájdeš pre začiatočníka.Hľadaj!
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#22565
Lesukoff napísal:Caute, chcel by som sa opytat vas co by ste mi doporucily...
Mam 18r a prvu kuru som mal ako 16rocny, (omnadren+stanozol,proviron a pct:tamoxifen,salbutamol a uz nepametam a este lipovitan na pecienku :D:))

Teraz by som chcel ist nieco dobre na objem, lebo mal som 99kg pred rokom a behom pol roka som to schudol ... (pil som a robil som kktiny jak hlupak:) teraz uz zasa som zacal cvicit a pred letom alebo mozno uz v januari chcem ist nieco na objem ... sustanon asi ale neviem co mam ktomu dat, tak sa chcem spytat niekoho skusenejsieho ... DIKY CHLAPY!!!!!!
Takže si nabral 99 kg asi z nula a teraz máš 0kg lebo všetko si schudol? Začni len na SUSTANONE.
Užívateľov profilový obrázok
Od streetfighter315
#22580
Zdravim muzete mi poradit ohledne moji kury?Jestli je OK??

doba kury 80 dní

Primobol British Dragon 2x každý 4. den 1 ml

StanoX-10 2x po 30 dnech kury 2 tabl. ráno a 2 večer.

Veboldex Thiger Pharma 1x 1 ml každý 6. den

Testesteron MIX Balkan Pharmaceuticals 12x každý 5. den 1 ampulku

30 den kury - T3 grécko 2x 1 tabl. denne, max 2 po dobu 30 dní

50 den kury - Clenbuterol čína 1x 1 tabl. - 2 denne po dobu 30 dní...

+ vyrovnavacku jeste doresim

! (jidelnicek,trening,regenerace,doplnky,vitaminy samozrejmosti) !

neni to moje prvni kura a vysledky ocekavam zkvalitneni hmoty,nejaky kg nabrat a spalit tuk.

Vsem moc diky za odpovedi!
  • 1
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • 78

If you're in search of effective medication for er[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]