Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

elitesupps
banner
Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!
Užívateľov profilový obrázok
Od Bencko
Zdrawim, mam taku prosbu hladam nejakeho spolahliveho predajcu ktory by mi vedel pomoct ked budem nieco potrebovat... kupoval som zo scroids, tam som nemal problem ziadny ani peniaze poslat vopred, rovnako aj z powerhouse ale bohuzial ani jeden uz ASI nefuguje alebo neviem. Dik

Reklama

Od edge
ahoj. taky bych mel zajem o informaci o spolehlivem zdroji... S AS zatim zkusenost nemam ale po 7 letech natural uz to tak moc nahoru neleze.

diky
Od Markus07
Ahojte, vie niekto poradit niekoho z Kosic, kto by mohol realne pomoct s AS...? Staci nick cloveka tuna z fora, alebo emial.
Seriozne, prosim. Dik!
Od Markus07
Bencko napísal:
18 Júl 2017, 11:34
Zdrawim, mam taku prosbu hladam nejakeho spolahliveho predajcu ktory by mi vedel pomoct ked budem nieco potrebovat... kupoval som zo scroids, tam som nemal problem ziadny ani peniaze poslat vopred, rovnako aj z powerhouse ale bohuzial ani jeden uz ASI nefuguje alebo neviem. Dik
Ahoj, pocuj, nemas nahodou email na chlapcov zo SKROIDS?
Ak ano, da sa s nimi normalne komunikovat a zohnat vsetko co potrebujes...Rovnako aj ja zhanam na nich akykolvek kontakt - email, telefon...Ak by si mal, napis. Dik!
Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných

nu3tion

Caute, hladal som tu a zatial nikto nepisal o nu3t[…]

Zdrawim, mam taku prosbu hladam nejakeho spolahliv[…]

PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

PCT- prvá kúra

Zdravim, chystam sa na svoju prvu 8 tyzdnovu kuru,[…]

Reklama