Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Založte si svoj blog a zapisujte si čokoľvek o sebe ... môžete ho využiť na zapisovanie tréningov, ale aj vkladanie svojich fotiek, videí, informácií o súťažiach, čohokoľvek čo chcete, aby o vás ostatní vedeli.
#9801
adminiostrator webu sa rozhodol jednemu alebo viacerým venovat opasok alebo rukavice z aktualnej ponuky http://www.fitpotreby.sk ...

pravidla :

- založ si svoj sukromný blog v tomto fóre alebo oživuj svoj starý
- súťaž trvá do 1.6
- tvoj blog musi byt v case sutaze aktivny , to znamena ze v tvojom blogu musi byt pocas trvania sutaze min. 20 vlastnych prispevkov , pocitameme ako prvý sutazny pocnuc datumom 8.4.2011
- vyhodnotenie prebehne na zaklade hlasovania navstevnikov webu , preto ho treba pisat co najzaujimavejsie alebo tak , aby ostatných niečím zaujal... najputavejsie blogy budu odmenene
-súťaž je platná , ak do termínu ukončenia splní podmienky súťaže min. 10 blogov / autorov / , v opačnom prípade si administrátor vyhradzuje právo úplne zrušiť súťaž alebo predĺžit termín ukončenia súťaže


fantazii sa medze nekladu ... možete sa zamerať na obsah , ako aj na grafickú úpravu svojho blogu ...

Coje sukromný blog ?


je to osobna prezentacia uzivatelov , mozete si tu denne zapisovat ako pomocku svoje treningove dennicky , fotky alebo videa zo sutazi , akekolvek informacie o vas . je to idealna moznost prezentacie sutaznych kulturistov alebo osobných trenerov ...

nevahajte a zapojte sa do sutaze tým , ze si svoj blog budete pisat aktivne , a hlavne putavo a zaujimavo ...

Reklama

Reklama

#9805
papagiorgo napísal:adminiostrator webu sa rozhodol jednemu alebo viacerým venovat opasok alebo rukavice z aktualnej ponuky http://www.fitpotreby.sk ...

pravidla :

- založ si svoj sukromný blog alebo oživuj svoj starý
- sutaz trva od dnes do 1.6
- tvoj blog musi byt v case sutaze aktivny , to znamena ze v tvojom blogu musi byt pocas trvania sutaze min. 20 vlastnych prispevkov , pocitameme ako úprvý sutazny pocnuc datumom 8.4.2011
- vyhodnotenie prebehne na zaklade hlasovania navstevnikov webu , preto ho treba pisat co najzaujimavejsie alebo tak , aby ostatných niečím zaujal... najputavejsie blogy budu odmenene


fantazii sa medze nekladu ...

Coje sukromný blog ?


je to osobna prezentacia uzivatelov , mozete si tu denne zapisovat ako pomocku svoje treningove dennicky , fotky alebo videa zo sutazi , akekolvek informacie o vas . je to idealna moznost prezentacie sutaznych kulturistov alebo osobných trenerov ...

nevahajte a zapojte sa do sutaze tým , ze si svoj blog budete pisat aktivne , a hlavne putavo a zaujimavo ...
ďakujem Jožko ..posnažím sa oživiť môj blog ...dlhší čas to stagnovalo a neviem kedy to zas rozbehnem na plno lebo ani necvičím teraz poriadne čo ma dosť mrzí :a17 ale mám toho veľa ...škola atď ...
#11139
dnes som sa rozhodol tuto sutaz ukoncit a zaroven anulovat !!!

bohuzial pravidla splnili iba dva blogy , to je velmi malo na to , aby som mohol udelit cenu , nakolko by sa cena dala jednemu a ten druhý by bol sklamaný , bolo by to nespravodlive . navyse v pravidlach je uvedene , ze ocakavam aspon 10 ajktivnych blogov . bihuzial ludi tato sutaz nezaujala , aj napriek tomu , ze vsetci uzivatelia boli informovaní o sutazi sukromnou spravou a navye som termin predlzil o celý mesiac .

preto som sa rozhodol tuto cenu presunut do nejakej dalsej sutaze , ktora ludi viac zaujme ... porozmyslam o dalsej sutazi ...
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]