Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od gangrel18
#22519
Ivan Klinko
Meno a priezvisko : Ivan Klinko
Dátum narodenia : 4.10.1991
Bydlisko : Bratislava
Klub za ktorý súťažím : Vassal Gym
Súťažná federácia : SAKFST
Môj osobný tréner : Peter Meško
Moje oblubene fitko :Taurus Fitness
Doteraz absolvované súťaže :
  • M-SR Juniorov 2013 Hnúšťa 1.miesto do 70kg
  • M-SR Juniorov 2011 Zuberec 2.miesto do70kg
  • Medzinárodný Rakúsky pohár 2011 2.miesto (junior bodybuilding) open kategoria
  • M-SR Juniorov 2012 Beckov 5.miesto do 80kg
Výška : 175 cm
Hmotnosť mimosúťažná : 81-84 kg
Hmotnosť súťažná : 70 kg
Obľúbené jedlá a nápoje : Hovädzia sviečková s omáčkou, Ananásová šťava, Pina Colada
Obľúbená tréningová hudba : Rammstein ...
Miery : bicak bol 42,5 cm kedysi, ostatné si fakt nemeriam :))
Osobné rekordy : tak isto vás sklamem ale neskúšam maximálky…
Zamestnanie: Pracujem vo firme s najdlhšou tradíciou na Slovensku FitPlus všetko pre fitness :)))
Záľuby : Dušou som umelec – páči sa mi spev, hranie na nástrojoch ako gitara, klavír.. ale aj maľovanie a herectvo a predovšetkým písanie :)))
Cvičiť som začal : bol to rok 2003 a dôvod bol a je vybudovať výnimočnú postavu z ktorej by nikto nechápal :)))
Prečo som začal súťažiť : súťažiť preto lebo pódium je ideálne miesto kde si vás ľudia všimnú
Sponzora : hľadám
Kontakt : gangrel18
Moje športové plány do budúcnosti :…neostať nepovšimnutý
Môj životný príbeh :
Ahojte! Volám sa Ivan Klinko. Do posilňovne som vkročil ako 12 ročný. Predchádzalo tomu zhliadnutie a prečítanie veľa časopisov "maskláčov" bolo to v dobe keď som nemal prístup na internet, môj spolužiak vtedy priniesol do triedy hordu časákov, ktoré sme následne čítali cez hodiny aj prestávky...
Očarili ma viacerí kulturisti v tej dobe ... no najviac som žral príbehy Arnolda lebo boli najzaujímavejšie a najvzrušujúcejšie. Poznať pozadie, podmienky a pôvod kulturistu ktorí začínal prakticky od nuly je nielen nesmierne motivačné čítanie ale veľa začínajúcich chalanov sa v tom aj našlo, vrátane mňa ..
Inak dodnes veľmi rád čítam o profesionálnych kulturistoch ako sa stravujú, trénujú a aké suplementy používajú.

Začínalo so mnou cvičiť zopár kamarátov ale po čase to všetci vzdali čo mňa na druhej strane tešilo že ja som ten čo vydržal najdlhšie, ale tým to len začalo v mojom prípade. Posilňovňa sa stala mojou súčasťou života. Do "fitka" som chodil síce len 2krat do týždňa lebo mojim rodičom sa to moc nepáčilo a nemal som peniaze ale doma bolo zopár ľahkých jednoručiek, ktoré som používal práve v dňoch keď som bol doma. Čo sa týka cvičenia, ťažké váhy by ste márne hľadali v mojom tréningu. Už ako mladý som si uvedomil , že kopírovať profíkov sa nedá a nebolo by to vhodné. Naproti tomu som radšej spoznával techniku cvikov a podnety môjho tela.. . "Skutočné tréningy nakoniec prídu časom keď vyrastiem", som si povedal.
Prvú súťaž som absolvoval na strednej škole. Bolo mi 19 a súťaž sa konala tesne po maturitách.
Pravda je že o cvičení a strave som niečo už vedel ale toto bolo niečo úplne nové a potreboval som pomoc.
Preto som si vyhľadal rady trénera Petra Meška ktorý mi zostavil diétny plán a radil vo všetkom od tréningu až po suplementy – za to mu patrí moja veľká vďaka. Keď sa obzriem spať som skutočne rád že som zmaturoval popri tom všetkom.

Čo odporúčam začínajúcim cvičencom resp. kulturistom?
- Kulturistika je vytrvalostný šport, preto sa ohraďte trpezlivosťou.
- Udržiavajte si motiváciu stále rovnako ako keď Vás to očarilo prvýkrát.
- Nájdite si niekoho, kto o tom vie viac a pýtajte sa ho na všetko na čo si spomeniete.
- Veľa čítajte, študujte a praktizujte svoje vedomosti nielen v "činkárni" a v kuchyni ale aj v každodennom živote.
- Nezabúdať na 3 kľúčové zložky úspechu vo fitness/ kulturistike:
  • Tréning
  • Výživa
  • Regenerácia

Nikdy slepo nekopírujte tréningy ale prispôsobte si to svojím vlastným potrebám a svojmu telu, lebo nikto nie je a ani nikdy nebude ako vy!
Ste jedineční to majte na pamäti a verte sami sebe , že svoj vrchol dosiahnete lebo nikto iný to za vás neurobí len VY!
Moja fotogaléria :
Prílohy
1395159_724181470945101_1687523235_n.jpg
1395159_724181470945101_1687523235_n.jpg (41.32 KiB) 3250 zobrazení
2013-09-18 13.38.44.jpg
2013-09-18 13.38.44.jpg (80.49 KiB) 3467 zobrazení

Reklama

Reklama

Tst Enanthate

Ahoj. Prosím o radu. Vím, že TST Cy[…]

Furon

Ahoj, seženete někdo furon?

Poradenství

Nabízíme prodej a poradenství[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]