Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Pravidlá fóra: Toto fórum slúži výhradne na uvádzanie vašich osobných rekordov. Pre každý cvik prosím založiť novú tému, aby to bolo pekne prehľadné ...

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#17114
Dnes som si dal maly osobak v mrtvole. 160kg 3x technicky co ma tesiiiiiiiii :a42
este jedno opakovanie by sa dalo ale nechcel som to moc silit lebo som citil nejaky divny tlak v krizoch od rana.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#17119
whoo napísal:Dnes som si dal maly osobak v mrtvole. 160kg 3x technicky co ma tesiiiiiiiii :a42
este jedno opakovanie by sa dalo ale nechcel som to moc silit lebo som citil nejaky divny tlak v krizoch od rana.
Radsej uz neskusaj. Daco si odseres a budes dlho mimo. Moja rada.
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#17124
To je pravda, ale tak maximalku neskusam. Normalne davam do 145-150 v serii tak som iba skusil prihodit ako to ide s vacsou vahou. Praveze teraz chcem urobit pravy opak a ist aspon mesiac s mensou vahou tak do 120 viac opakovani nech sa nezabijem:)
#22459
Keď tak sledujem tie čísla v tejto téme... mám čo robiť no :a28
#22468
FitPotreby.sk napísal:
baterka napísal:bench: 40
drep: 60 (nie hlboký)
deadlift: 60
To su ale skvele cisla na take krehke stvorenie. :a27
Až tak krehká nie som práveže :a11
#22493
TheBates93 napísal:Este cez zimu to bolo
DL-155 2op.
Squat - 130 4op.
Bench - 90 3op.
Uvidime tento rok :a32
Slusne vahy, az na ten bench press, podla mna by to malo byt priblizne vyrovnane.
Aspon 110kg na bench. To urcite das.
#22494
FitPotreby.sk napísal:
TheBates93 napísal:Este cez zimu to bolo
DL-155 2op.
Squat - 130 4op.
Bench - 90 3op.
Uvidime tento rok :a32
Slusne vahy, az na ten bench press, podla mna by to malo byt priblizne vyrovnane.
Aspon 110kg na bench. To urcite das.
No. Nemusi to byť vždy až tak vyrovnané, každý je iný a každý ma svoju silnu a slabú stránku. :a21
Tieš mi tlak zaostáva.
Hlavne by som nepočítal maximalky podľa internetových vzorcov, lebo je to úplna sprostosť.
:a6
#22498
Dreamer napísal:
FitPotreby.sk napísal:
TheBates93 napísal:Este cez zimu to bolo
DL-155 2op.
Squat - 130 4op.
Bench - 90 3op.
Uvidime tento rok :a32
Slusne vahy, az na ten bench press, podla mna by to malo byt priblizne vyrovnane.
Aspon 110kg na bench. To urcite das.
No. Nemusi to byť vždy až tak vyrovnané, každý je iný a každý ma svoju silnu a slabú stránku. :a21
Tieš mi tlak zaostáva.
Hlavne by som nepočítal maximalky podľa internetových vzorcov, lebo je to úplna sprostosť.
:a6
Ano samozrejme, ze to nie je pravidlo, len som podla svojich skusenosti hodnotil, kedze ja som mal velmi vyrovnane cisla. Ale neboli to maximalky, bol to len Korte, ktory som davnejsie daval.
#22626
michal123 napísal:Bench - 100kg
Drep - 100kg
Mrtvola - 140kg

Nie je blbé ak na drep a bench mam rovnako ?
:a15 je to blbe, mal by si zabrat na tych drepoch, lebo podla tohoto je uplne jedno ci chodis po nohach alebo po rukach, mas ich rovnako silne :a22
#22994
FitPotreby.sk napísal:
peter-tv napísal:Po dlhej pauze cvičim opäť cca. 2.5 mesiaca:
Bench: 130kg
Drep: 150kg
Mrtvola: 140kg

Na vyššom vykone sa pracuje :a32
Ahoj
slusne vykony :a6
vďaka veľmi pekne :)
#25951
Aktualizujem svoj progress. V roku 2014 som mal jedno vazne zranenie ramena poskodeneho 1/3 ramenneho svalu liecenie do fazy tam kde som bol aj predtym trvalo pol roka klasicke postupne posilnovanie+plavanie.
Zaciatkom roka 2016 som zavrsil nasledovne maxka:

LIFT - 200kg aktualizovane ku dnesku
DREP - 170kg 2x
BENCH - 124kg

:a28 :a32
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]