Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Založte si svoju tému a v krátkosti sa nám predstavte. Ako dlho cvičíte, aké sú vaše miery, maximálky a pod...
Užívateľov profilový obrázok
Od hruskamara
#14485
Jmenuji se Marek, je mi 32 let, cvičim 7 let a moje rozměry jsou výška 175 cm a váha 95 - 110 kg (podle toho v jaké fázi jsem). Když jsem začal cvičit, to mi bylo kolem 24 let, tak jsem vážil 65 kg a za první rok poctivého cvičení jsem přibral bezmála 20 kg. Jinak když se pochlubim svým výkonem na který jsem pyšný, tak to je když jsem v zimní silovce dokázal vytlačit v beči 180 kg (sice na hmotnost kolem 110 kg to neni nic moc, ale já nikdy nebyl silový typ a hlavně jsem od přírody ektomorf jak prase!)
Postupem času dodám nějaké foto. Jinak se rád podělim s ostatními o zkušenosti a info. :a22

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#14488
hruskamara napísal:Jmenuji se Marek, je mi 32 let, cvičim 7 let a moje rozměry jsou výška 175 cm a váha 95 - 110 kg (podle toho v jaké fázi jsem). Když jsem začal cvičit, to mi bylo kolem 24 let, tak jsem vážil 65 kg a za první rok poctivého cvičení jsem přibral bezmála 20 kg. Jinak když se pochlubim svým výkonem na který jsem pyšný, tak to je když jsem v zimní silovce dokázal vytlačit v beči 180 kg (sice na hmotnost kolem 110 kg to neni nic moc, ale já nikdy nebyl silový typ a hlavně jsem od přírody ektomorf jak prase!)
Postupem času dodám nějaké foto. Jinak se rád podělim s ostatními o zkušenosti a info. :a22
Marek oficialne ta tu vitam lebo ta uz poznam min.rok a dufam ze tu budes prispievat pripadne mozes postuchnut dopomoct novacikom v tomto obore pretoze by som rad uvital vzhladom skusenostiam na moderatora tohoto fora ale uz ty musis vediet ci by sa to dalo lebo rodina, cas, praca neikedy nepustia. Ale tymto som chcel povedat ze budes prinosom pre toto forum aj ako uzivatel. :a33
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#14489
hruskamara napísal:Jmenuji se Marek, je mi 32 let, cvičim 7 let a moje rozměry jsou výška 175 cm a váha 95 - 110 kg (podle toho v jaké fázi jsem). Když jsem začal cvičit, to mi bylo kolem 24 let, tak jsem vážil 65 kg a za první rok poctivého cvičení jsem přibral bezmála 20 kg. Jinak když se pochlubim svým výkonem na který jsem pyšný, tak to je když jsem v zimní silovce dokázal vytlačit v beči 180 kg (sice na hmotnost kolem 110 kg to neni nic moc, ale já nikdy nebyl silový typ a hlavně jsem od přírody ektomorf jak prase!)
Postupem času dodám nějaké foto. Jinak se rád podělim s ostatními o zkušenosti a info. :a22
:a198

dufam aqj ja , ze ti onedlho budeme hovoriť kolega :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#14685
hruskamara napísal:Jmenuji se Marek, je mi 32 let, cvičim 7 let a moje rozměry jsou výška 175 cm a váha 95 - 110 kg (podle toho v jaké fázi jsem). Když jsem začal cvičit, to mi bylo kolem 24 let, tak jsem vážil 65 kg a za první rok poctivého cvičení jsem přibral bezmála 20 kg. Jinak když se pochlubim svým výkonem na který jsem pyšný, tak to je když jsem v zimní silovce dokázal vytlačit v beči 180 kg (sice na hmotnost kolem 110 kg to neni nic moc, ale já nikdy nebyl silový typ a hlavně jsem od přírody ektomorf jak prase!)
Postupem času dodám nějaké foto. Jinak se rád podělim s ostatními o zkušenosti a info. :a22
tak trochu neskoro, ale vzdy lepsie ako nikdy :a11
Vitaj a cit sa tu dobre, som rad, ze pribudne dalsi skuseny borec. :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od hruskamara
#14691
jinak jsem zapoměl uvést (a je to docela důležité info) že s AAS jsem začal mít první zkušenost po 5ti letech poctivého cvičení! to jen aby si někdo nemyslel že jsem narostl jen díky AAS! takže na váhu kolem 110 kg jsem se dostal ještě před užíváním AAS.
a další dva roky jsem sbíral info a zkušenosti ostatních (zkušenějších) než jsem se do toho pustil. tak to jen na okraj.
proto já osobně neuznávám když někdo cvičí rok i s cestou a hned by chtěl sypat! nejdříve využít svůj potenciál na maximum a až po vyčerpání všech možností a když se člověk dostane na mrtvý bod, pak by si evidentně mohl pomoci AAS. dříve je to nesmysl!!!
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#14692
hruskamara napísal:jinak jsem zapoměl uvést (a je to docela důležité info) že s AAS jsem začal mít první zkušenost po 5ti letech poctivého cvičení! to jen aby si někdo nemyslel že jsem narostl jen díky AAS! takže na váhu kolem 110 kg jsem se dostal ještě před užíváním AAS.
a další dva roky jsem sbíral info a zkušenosti ostatních (zkušenějších) než jsem se do toho pustil. tak to jen na okraj.
proto já osobně neuznávám když někdo cvičí rok i s cestou a hned by chtěl sypat! nejdříve využít svůj potenciál na maximum a až po vyčerpání všech možností a když se člověk dostane na mrtvý bod, pak by si evidentně mohl pomoci AAS. dříve je to nesmysl!!!
Dobre ze si to napisal, hlavne pre chalanov, ktory chcu velmi rychlo nabrat, najprv treba prirodzenou cestou.
Od audithomas
#14693
někdo na to trpělivost má,někdo ne,já třeba ne,mě gainer a podobné kraviny vůbec nepomohli.Dal jsem si pár zázračných tabletek,žeru kvalitní jídlo a kila a síla jdou najednou nahoru.Takže v tom že s ASS musíš mít zkušenosti,s tebou nesouhlasim.

Nezapomeň že na každého to působí jinak,někdo si může dát jednu kůru a díky genetice může vypadat líp než chlap , co to bere 10 let ....
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#14944
audithomas napísal:někdo na to trpělivost má,někdo ne,já třeba ne,mě gainer a podobné kraviny vůbec nepomohli.Dal jsem si pár zázračných tabletek,žeru kvalitní jídlo a kila a síla jdou najednou nahoru.Takže v tom že s ASS musíš mít zkušenosti,s tebou nesouhlasim.

Nezapomeň že na každého to působí jinak,někdo si může dát jednu kůru a díky genetice může vypadat líp než chlap , co to bere 10 let ....
dovolim si nesuhlasit, pomaly s tymi zazracnymi tabletkami, najprv vela, vela vedomosti o tom, co do seba davas, vies moze sa to neskor vypomstit

bud prosim opatrny, naozaj zdravie je nenahraditelne, neskor to urcite pochopis, si este moc mlady
Užívateľov profilový obrázok
Od hruskamara
#15093
audithomas napísal:někdo na to trpělivost má,někdo ne,já třeba ne,mě gainer a podobné kraviny vůbec nepomohli.Dal jsem si pár zázračných tabletek,žeru kvalitní jídlo a kila a síla jdou najednou nahoru.Takže v tom že s ASS musíš mít zkušenosti,s tebou nesouhlasim.

Nezapomeň že na každého to působí jinak,někdo si může dát jednu kůru a díky genetice může vypadat líp než chlap , co to bere 10 let ....
proboha, vždyť necvičíš pořádně ani rok, tak co by jsi chtěl? sypat do sebe hned AAS? tahle zkratka je až když se dostaneš po několika letech na mrtvej bod a nemůžeš se hnout! a samozřejmě né u všech. podle mě je blbost tohle hned brát. cvič pořídně, jez pořádně a hlavně měj pořádnou trpělivost, výsledky se brzy dostaví :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od hruskamara
#26784
panečku, dlouho jsem tu nebyl. ale koukám že to tu pomalu upadá, bohužel :a19
chce to trochu oživit aby to tu neumřelo úplně, to by byla škoda, je to dobrý fórum :a22
jinak u mě nic novýho, cvičím pořád stejně, kondičně jako hobík, jednou je forma lepší, jindy zase horší, ale to je už život. jinak pořád naturálně a ani jinak zatím to měnit nechci. i když mě trochu láká zkusit ty "zázračný" peptidy zda to aspoň trochu funguje.... :a15
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]