Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od joHNZ
#27512
Zdravím,
minulú zimu v objemovej príprave som 1x skúsil niečo iné ako suplementy.(cvičím 5.rok,stravu som mal vždy upravenú pri probléme ktorý nižšie opisujem).
Bol to Dianabol (methandienon),užívalsom ho 3 týždne a potom do PCT som zaradil Clomid.
Dobral som celé balenie clomidu,blížilo sa leto , tak by sa zišlo trochu zhodiť.S upravený jedálničkom a kopou aktivity, to šlo vylepšiť Clenbuterolom.
Postava OK, všetko v poriadku...
Po neakej dobe som začal pociťovať problémy.(je možné,že boli ešte z čias užívania Dianabolu).Všimol som si,že mi pomaly dorastajú vlasy a ochlpenie a čo je najhoršie-príde mi , že pri sexe s partnerkou nie je penis dostatočne tvrdý (aj keď si nikdy nesťažovala-myslím že to viem porovnať pred Dianabolom a Clenou a poňom)a taktiež , že neudržím erekciu dostatočne dlho.
Chcel som sa teda opýtať niekoho TU , či je ešte možné, to napraviť(prv než s tým prídem za doktorkou),či pomôže dodatočne neake PCT,vitamíny,... k tomu aby sa neak nabudila tvorba vlastného TST.
Nemám vysoký stres,ani problémy s tlakom (po Clenbe), stále dodržujem stravu a cvičím pravidelne.
Budem rád za každý návrh/nápad.

Reklama

Reklama

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]

Hydroxychloroquine is a medication that is commonl[…]

For optimal absorption and effectiveness, it's gen[…]