Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!
Užívateľov profilový obrázok
Od klaci13
#27523
Zdravim páni. Čo by ste odporučili do uplne prvej kury ? Mam 27 rokov, cvičim 5 rokov vaha 90 kg. 180 cm. Telesny tuk 9.8% Dakujem

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Koto1
#27889
Zdravim Vás hoší,potreboval by som poradiť s kúrou,mám 29 r. A smiešnych 65kg, v minulosti som aktívne trénoval kajak(vodný slalom 13r) ale v puberte sa moje telo zaseklo a prestalo rast,chodím do fitka 3x do týždňa mám obiemovi tréning snažím sa jesť 6 až 7 krát denne plus proteín a gajner ale moje telo sa nemení a typ postavy by som povedal že silná šlacha,pomôžete mi?
Užívateľov profilový obrázok
Od Baaaarny
#27896
Zdravím vás.
Potřeboval bych poradit a prokonzultovat kuru. Mám nějakou představu. Posílám link na rozpis který jsem si udělal a rád bych se od tohoto rozpisu odvíjel. Rád si vyslechnu vaše názory. Tehle rozpis jsem jel asi 3 roky zpatky a byl jsem zpokojený, akorat kura byla kratsi. ted jsem ji znacne protahl a poupravil pct. Mám ale jeste jeden problem. Jsem citlivy na akne na zadech. Proste po tehle kure jsem se vyhazel a byl jsem osipany na zadech jeste pul roku. No a v loni jsem jel jinou kuru kde byl i trenbolon a to vam nikomu nepreju co jsem si pak zazil. Mam uplne zjizvene zada a akne ustupovalo taky priblizne pul roku. Teprve ted jsem bez akne a jizvy mi zacinaji svetlat a prestava to jit tak videt. Rad bych se tomuhle vyhnul. Poradte mi co pridat, popripadne poupravit prosim.. Moc dekuji

Jinak je mi 28let. Cvicim snad cely zivot s nejakyma tema vypadkama
Prílohy
rozpis
(138.49 KiB) 468 stiahnutí
Užívateľov profilový obrázok
Od Jonatán
#27944
Zdravím, chcel by som ísť kúru 10 x Deca 250 mg + 15 x tst enath. 250 mg a do PCT Proviron,Tamoxifen 10mg a Ovigil HCG 5000 . Viem , že Deky je málo ale na skúšku bude stačiť.
Decu chcem dávať 1 x 7 dní 250 mg t.j. 10 týždňov. K tomu tst enat. a ešte pokračovať po vysadení deci dva týždne po 250 mg. Ale neviem si poradiť s PCT z toho čo mám. Nie je to moja prvá kúra ale od poslednej už ubehli roky a už som z toho vypadol :a17 . Ďakujem za pomoc
Užívateľov profilový obrázok
Od Ramboza
#28117
Zdravím borci cvičím 7r naturalnov cestov. výška192 ,115kg dlhšie stagnujem chcel by som poradiť s prvým cyklom.rozmyslal som tst mix primo pomere 1:1,5 a proviron. potreboval by som poradiť ohladom provironu chcem zabrániť automatizáciii kedy ho nasadiť do cyklu.
Užívateľov profilový obrázok
Od jurooo
#28122
Zdravim, chystam sa na svoju prvu 8 tyzdnovu kuru, ktora bude obsahovat 400mg Drostanolone propionate tyzdenne a 250mg TST propionate tyzdenne. Mam 24 rokov a cvicim 8 rokov. Aby som zamedzil atrofii semennikov, tak rozmyslam ze budem pocas kury brat HCG. Je potrebne brat pocas kury aj tamoxifen alebo njaky inhibitor aromatazy? Predpokladam, ze nie kedze davka TST je dost nizka a drostanolone je DHT derivat, cize mal by este znizovat premenu TST na estrogen. Ako by teda malo vyzerat PCT? Co by som mal brat, v akych davkach a kolko dni po poslednej davke kury mam s PCT zacat? A mam teda brat HCG, tamoxifen alebo nieco ine uz pocas kury? Vopred dakujem za kazdu dobru radu.
Užívateľov profilový obrázok
Od Džejby
#28132
Zdravím, cvičím 3 roky a rozhodol som sa že začnem sypať. Chcel by som Vás poprosiť čo si myslíte o kúre : ( dĺžka 18 týždňov) - tst enantat, nandrolon decanoate, boldenon a od 7 týždňa pridám metan. Za odpoveď vopred ďakujem.
Užívateľov profilový obrázok
Od ipam
#28138
AK BY MAL KTOKOLVEK ZAUJEM O ZOSTAVENIE KURY A PORADENSTVO VO VSETKOM OHLADOM TOHO TAK MI PISTE SPRAVU :)
Užívateľov profilový obrázok
Od kamildanny
#28221
Zdravím pánové,potřebuju poradit,před 5 lety jsem měl kuru 6xsustak a 100tbl danabolu ds plus ještě nějáké doplnky jako žraločí chrupavka a pod k vuli urazu páteře,užasně mi to pomohlo a dodnes chodím a pracuji,bohužel jsem momentálně po operaci menisku a křížového vazu,mám nožičku jak závodní slepička a celkově je svalová hmota v háji,poradte mi někdo kuru,mám 12sustaku pakistan,150tbl danabol ds,100tbl stanozolol,100tbl clenbuterolu 0,04mg a 30tbl oxymetholonu 50mg a proviron,plus ochranu jater,chtel bych zvíšit jak objem,tak svalovou hmotu.Moc vám děkuju
Užívateľov profilový obrázok
Od Azor123
#28684
Cavte , potrebujem poradit .. idem kuru AS + prohormony . Chcem ist 12 tyzdnov a to nasledovne :
1-12 w Sustaton ( Magnus) 250 mg E5D
1-12 w Ibutagrowth ( MK-677 ) 1tbl 25 mg ED
5-12 w YK-11 ( tekuty ) 10 mg v 1 ml a to by som siel 5 mg rano a 5 mg vecer ED
9-12w Alpha Max ( Max LMG , Hexadron , RAD 140 ,SR9009 ) 3tbl rano, obed , vecer ED

Prosim o zhodnotenie , postrehy ...
A potrebujem poradit s PCT
Dakujem za nazory .
Užívateľov profilový obrázok
Od Ihlan
#28693
Ahojte po pár rokoch cvičenia na sucho som sa rozhodol tam niečo poslať na leto, trošku si dopomocť.. možte mi poradadiť čo by bolo najlepšie na začiatok na kvalitu a rys ? popripade napisať celý cyklus. ďakujem za každu radu :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od Ali333
#28711
Chcem poradiť či mám dobre zostavenu kúru, idem začať hneď keď otvoria fitka.
Chcem ju ísť 3 mesiace, denne 8.iu rastového hormónu, 12 týždňou pôjdem sustanon 1200mg týždenne , nandrolone phenylpropionate 300mg tyzdenne , oxandrolone 40mg denne, 1mg anastrazol denne. Prvých 6tyzdnou pôjdem oxymetholone 150mg denne a druhu polku kúry dám methandienone 80 mg denne k tomu 12tyzdnou ešte blokator myostatinu, aký je váš názor na toto moje zostavenie kúry, rad by som vedel váš nazor, týždeň pred koncom nabehne na hcg potom dám pct
Užívateľov profilový obrázok
Od Elite-Labs.net
#28719
Zaleží ci je to tvoja prvá kura alebo nie. Pokial to je tvoja prvá kura, zacni cisto na TST idealne enathate/ cyp + proviron, aby si si vedel odsledovat prípadne neg ucinky. Ak to nie je tvoja prvá kura , tak do objemovky v pohode. Akurat že si zožen kvalitne latky lebo ked pocujem Pakistansky Sustanone ( což je UG výroba v 99%) tak mi vlasy dupkom stoja :a40
Užívateľov profilový obrázok
Od Bariball
#28727
Zdravím,chcel by som začať objemovú kúru s ktorou zatiaľ nemám skúsenosti.Nieje to úplne moja prvá kúra,ale určite najdlhšia a najsilnejšia čo som mal doteraz.Rád by som vedel či je vhodne zostavená a aké PCT by som mal na konci zaradiť.Mám 28 rokov 190cm a 102kg,cvičím pravidelne 8 rokov.Tu je presný rozpis.Vopred ďakujem za odpoveď.

1-16W : 500mg Tst. E. rozděleného do 2 pravidelných aplikací (Pondělí/Čtvrtek x Úterý/Pátek apod.), s možností frontloadu 1-2W : 750mg
1-17W : 250mg Nandrolon Dekanoátu rozděleného do aplikace 1x týdně, popřípadě do dvou dávek společně s testosteronem.
1-16W : 400mg Primobolanu (Methenolon Enantát) rozděleného do dvou aplikací
1-6W : Methandienon 30mg ED
10-16W : Stanozolol 30mg ED
1-20W : 0,25mg Cabest E7D
1-20W : 25mg Exemestane E2D
Užívateľov profilový obrázok
Od Brko
#28734
Zdravím neviem či to Tu ešte funguje ale skúsim.
Mám 27r. 175 cm 80 kg+-
Mám v pláne prvú kúru, tak by som sa rad poradil či som tu dával dost pozor .
rozhodol som sa pre 10 týždňov TST mix (susanon 250mg 12ampuliek)
mám k nemu anabol 100tab./5mg, Tamoxifen100tab./10mg,
clomid30tab./50mg,
proviron50tab./25mg
+ plus z prvej naivnej orálnej kúry mám 100tab./10mg oxandrolonu.
Mohlo by to vyzerať takto ? :
Susta e5d 250 mg ku nemu od začiatku 6w anabol 3tab.ed po ňom dobral ten oxan 4tab.ed s provironom 4tab. Ed na približne tie 4w.
Neťaham Geneticky vodu ani tuk takze PCT by som dal 14dni od poslednej inj. sustanonu.
Tamoxifen začal väčšou dávkou ako som tu čítal a clomid ku tomu.
??
Rad si nechám poradiť poprípade Upraviť, dokúpiť niečoho viac alebo Niečo pridať
Ďakujem za odpoved. :a34
  • 1
  • 61
  • 62
  • 63
  • 64
  • 65
  • 78
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]