Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#22334
soulfly napísal:Zdravim pani,
chcel by som zobrat zo steroidy.eu clenbuterol do diety, avsak pise sa tam ze clen moze sposobit vznik gynekomastie, co bola pre mna novinka.
Asi som od prirody citlivy na gyno, ked som zacinal cvicit tak sa mi mierna gynekomastia vytvorila aj pri uzivani normal doplnkov (gainer, kreatin a vela masa).

Chcel by som teda ku clenu zobrat nejaky blokator estrogenov, neviem vsak ci tamoxifen alebo skor proviron .. alebo obidva?

Diky za rady!
Z beznych doplnkov vyzivy nemozes dostat gyno, ani nahodou. Gynekomastia vznika v dosledku nerovnovahy hormonov, zvysenou premenou androgenov na estrogeny, kedy sa zduria muzske prsniky alebo prsne zlazy.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od soulfly
#22337
To je pravda, asi to velmi nesuviselo s pripravkami ktore som uzival ale s tym ze som zacal cvicit, zmena stravy atd. nastali zmeny v tele a z toho vznikla u mna ta hormonalna nerovnovaha. Kazdopadne je to uz par rokov dozadu a odvtedy som ziadne problemy nemal, avsak predpokladam ze budem asi citlivejsi jedinec na gyno preto sa pytam ci mam ten tamoxifen alebo proviron k tomu clenu, viac menej len ako prevenciu..

Diky
Užívateľov profilový obrázok
Od COmonn
#22893
Silvo, neviem preco ti neviem pisat spravu,ale jedniduchot to nejde.. Chcel by som sa ta opytat, ci by si mi vedel zohnat kvalitne AS? Ak ano, prosim ta,skus mi pisat spravu a komunikujme tam.
Dakujem.
Užívateľov profilový obrázok
Od tally373
#25199
Ahojte :) dnes mi došiel clenbuterol - genesis zo spominanej stránky steroidy.eu :) objednala som si ho kvôli chudnutiu :) stačí keď ho budem prvý týždeň brať len po jednej tabletke? :) Mám 173 cm a 65 Kg....:) a tiež sa chcem spýtať, či po vysadení nastane jojo efekt, lebo toho sa najviac obávam :) cvičím pomenej - 100 brušákov a 100 drepov denne :) Ďakujem za odpovede Páni :)
Užívateľov profilový obrázok
Od Dreamer
#25203
tally373 napísal:Ahojte :) dnes mi došiel clenbuterol - genesis zo spominanej stránky steroidy.eu :) objednala som si ho kvôli chudnutiu :) stačí keď ho budem prvý týždeň brať len po jednej tabletke? :) Mám 173 cm a 65 Kg....:) a tiež sa chcem spýtať, či po vysadení nastane jojo efekt, lebo toho sa najviac obávam :) cvičím pomenej - 100 brušákov a 100 drepov denne :) Ďakujem za odpovede Páni :)
K tomu tréningu sa račej ani nevyjadrujem... Dávkovanie si musíš odsledovať a hlavne nepreháňať to s tým. Prípadne v sekcii články je aktuálne článok venovaný Clenbuterolu.
A jojo efekt... Treba si hlavne uvedomiť, že ak si človek chce udržať formu a byť fit, tak to je o celkovej zmene životného štýlu nie o jednej diéte. Jojo efekt nastane vtedy, keď začneš po diéte znovu "žrať"

:a6
Užívateľov profilový obrázok
Od tally373
#25204
Tak to nie je tréning len trosku pohybu...ja necvicim aktívne :)
No to mi je jasne ale ja nemam vo zvyku vyslovene "zrat" :)
Užívateľov profilový obrázok
Od Stevek
#25386
Ahojte,
bol by som zvedavý na Vás názor.

Čo je vtedy ak som začal s clenbou som v 14 dni, a bohu žiaľ musím prestať s tréningom na 2 či 3 týždne, ktoré som vopred neplánoval, mám pokračovať ďalej ? účinkuje aj bez posilňovania ? vyberajú my lipóm z stehna z bicepsu a z predlaktia. Aby som udržal kondičku, a ak sa bude dať tak iba mierne kardio + clenba ? otázka je či bude účinkovať aj vedy ? resp. aké máte skúsenosti v takomto prípade.

Za opd. ďakujem.
Užívateľov profilový obrázok
Od Dreamer
#25387
Stevek napísal:Ahojte,
bol by som zvedavý na Vás názor.

Čo je vtedy ak som začal s clenbou som v 14 dni, a bohu žiaľ musím prestať s tréningom na 2 či 3 týždne, ktoré som vopred neplánoval, mám pokračovať ďalej ? účinkuje aj bez posilňovania ? vyberajú my lipóm z stehna z bicepsu a z predlaktia. Aby som udržal kondičku, a ak sa bude dať tak iba mierne kardio + clenba ? otázka je či bude účinkovať aj vedy ? resp. aké máte skúsenosti v takomto prípade.

Za opd. ďakujem.
Učinkovať bude určite, no nie v takej miere. Takže je na tebe, či to potiahneš alebo dáš pauzu. No myslím, že ak si počas tých 2-3 týždňov podržíš stravu a vysadíš clenbu, a po tých 2-3 týždňoch znovu nasadíš to bude lepšie. Telo si aspoň poriadne oddýchne.
:a6
Užívateľov profilový obrázok
Od hrt
#25671
poradí niekto neaký dobrý obchod kde by som si clenbu mohol objednať?
Užívateľov profilový obrázok
Od zvieratko
#27911
Zdar borci, mal by som par otazok ohladom clenu:

- odporucili by ste clen od Genesis alebo Sopharma?
- odporucate davat clen rano nalacno cca 30 min pred ranajkami alebo radsej hned po ranajkach?
- chystam sa ist spolu s Taurinom (4g denne) a Draslikom (200mg denne) => mam to brat zaroven s clenom alebo tam z nejakeho dovodu ma byt nejaky odstup?

Diky moc.
Užívateľov profilový obrázok
Od Wild1
#28099
Ahoj Silvo, som tu nový, čítal som o tom, že by si mohol zohnať kvalitný clenbuterol. Objednal som si zo známeho eshop bulharský, aké prišiel mi meil, že ho nemajú dočasne a poslali mi drahší od LA Thajsko. Bral som to 2x3 týždne od 0.2 až po 0.140 mcg denne pyramídovo, ale nespozoroval som žiaden úbytok tuku, žiaden vedľajší účinok, ako pred pár rokmi, keď som si od ních objednal Bulharsko a to mi aj vtedy prišlo. Hned som bol sklamaný a tušil som, že to môže byť fake. Tak ta prosím, aby si mi napísal správu, alebo meil ma wild1@azet.sk, že čo mi môžeš poslať nejaký účinný. Ďakujem pekne.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#28164
Ahoj je veľa podvrhov alebo presnejšie produktov v ktorých máš malé množstvo alebo žiadne. Nie je ľahké mať dobrý a kvalitný zdroj. Clenbuterol by som šiel napr. 2 dni ideš deň voľna a samozrejme v dvoch dávkach denne.
Užívateľov profilový obrázok
Od Blablabla
#28943
Diskusia je celkom staršia, ale predsa skúsim - je stránka steroidy.eu stále dôveryhodná ako kedysi? Ďakujem
Užívateľov profilový obrázok
Od silent.locker
#29005
steroidy.eu je stále dôveryhodná clen od genesisu momentálne nemajú posielajú 0,02mg od sopharma :) mňa by skôr zaujímalo ako si rozdeľujete dávky pri pyramíde tú chcem dať prvý cyklus opatrnejší
3dni 0,02
3 dni 0,03
3dni 0,04
3 dni 0,05
a potom pyramída rovnakým tempom zase dole .. dávate si dennú dávku naraz ? alebo to delíte na dve dávky ? veľa ľudí odporúča rozdeliť to na dve dávky t.j. 1-0-0 pri 0,02 a pri 0,03 ísť 1-0,05 -0 čiže celú ráno o 3 hodiny polovičku pri 0,04 1-1-0 a pri 0,05 1,5-1-0 tak aby vždy tá väčšia dávka bola ráno.
Užívateľov profilový obrázok
Od Slovan1945
#29006
Ano veľmi dôverihodná stránka keď predáva veci od značky ako Genesis ktorá neexistuje minimálne 10 rokov :D :a13
Užívateľov profilový obrázok
Od sagitarius
#29009
Ahojte, steroidy.eu mi veľmi nepríde ako dôveryhodný e-shop (z dôvodu uvedeného vyššie). Vie mi niekto poradiť dôveryhodný zdroj kde zohnať clenbuterol?
Užívateľov profilový obrázok
Od polyssk
#29010
sagitarius napísal:
30 Apr 2021, 09:33
Ahojte, steroidy.eu mi veľmi nepríde ako dôveryhodný e-shop (z dôvodu uvedeného vyššie). Vie mi niekto poradiť dôveryhodný zdroj kde zohnať clenbuterol?
naco ti je clenbuterol? na chudnutie? ser nato ... clen zato nestoji ma viac negatív ako pozitív.. strava a kaloricky deficit a nie clenbuterol
Užívateľov profilový obrázok
Od 4brokenwings
#29219
jedno 100 ks balenie clenby chcem kupit.viete mi prosim poradit odkial? mal som salbutamol od anabolic house ale myslim ze to nefungovalo. niekto mi to vie z vas ponuknut?
Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]

Gynekomastia/operácia

Čaute asi nebudem sám s týmto proble[…]