Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Založte si svoju tému a v krátkosti sa nám predstavte. Ako dlho cvičíte, aké sú vaše miery, maximálky a pod...
Užívateľov profilový obrázok
Od Adamm
#28112
Zdravím cvičím desiaty mesiac, no počas posledného tréningu pŕs som si všimol zmenu na pravom prsnom svale ktorú som nikdy pred tým nemal ani som ju necítil pravý prsný sval mi ako keby spadol, viditeľne bol nižšie ako ľavý no nechápem z akého dôvodu, bolesť som necítil žiadnu a po niekoľkých hodinách to nebolo až tak viditeľné ale stále bol o trocha nižšie. Počas ďalších tréningov to bolo zas viditeľné že je nižšie. Z estetického hľadiska to vôbec nevyzerá dobré a vôbec nechápem čím to môže byť. Za odpovede Ďakujem.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#28148
Na tom nič nie je. Proste sa jedná o symetriu. Nie vždy je rovnaka strana tela ľavá ako pravá. Ja mám tiež jeden vyššie ako druhý atď. Trénuj ďalej dôležitejšie su horšie deformácie symetrie celkovo na tele.
Užívateľov profilový obrázok
Od admin
#28150
nebol som si istý, sa mi zdalo, ze je to predsa len viditelny rozdiel, ale pokial nemas ziadny fyzicky problem s tym svalom, tak by som tomu velku vahu neprikladal, je mozne, ze sa to casom upravi.
Jedine laicke vysvetlenie je, ze pri cviceni, neprichadza k takemu velkemu prekrveniu , ako na pravej strane. Viditelne je lavy prsny sval mensi. Ale dovod netusim.
Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]

Gynekomastia/operácia

Čaute asi nebudem sám s týmto proble[…]