Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všeobecné témy o doplnkoch výživy.
Proteiny, gainery, aminokyselniy, kreatín, NO produkty, spaľovače tuku, stimulanty, kĺbová výživa, vitamíny a podobne.
#26218
Zdravim borci.

Mam 81kg 194cm, chcel by som do najbližších 4 mesiacov pokoriť hranicu 90kg. Takze nejaka objemovka.

Okrem pestrej stravy mam aj nakupene suplementy:

1.) ON Serious Mass 5450g Gainer (300g/den)
2.) 100% Whey Protein Scitec (30g/den)
3.) Multivitamin Scitec (2tab/den)

Viete mi poradiť, a rozvrhnúť denné dávkovanie v tréningový a netréningový deň? Oplatí sa kúpiť aj kreatín, ak áno tak práškový alebo kapsuly? V Gaineri je totiž kreatínu velmi mizivé množstvo.

Diky, Mariou.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Dreamer
#26220
Majoslav1996 napísal:Zdravim borci.

Mam 81kg 194cm, chcel by som do najbližších 4 mesiacov pokoriť hranicu 90kg. Takze nejaka objemovka.

Okrem pestrej stravy mam aj nakupene suplementy:

1.) ON Serious Mass 5450g Gainer (300g/den)
2.) 100% Whey Protein Scitec (30g/den)
3.) Multivitamin Scitec (2tab/den)

Viete mi poradiť, a rozvrhnúť denné dávkovanie v tréningový a netréningový deň? Oplatí sa kúpiť aj kreatín, ak áno tak práškový alebo kapsuly? V Gaineri je totiž kreatínu velmi mizivé množstvo.

Diky, Mariou.
Zdravím ťa.
Vitamín ráno. Gainer keď už, tak po tréningu. Proteín závisí od celkového príjmu bielkovín.
#26224
Namiesto toho kreatinu radsej dokup nejaku NO pumpu.
Gainer by som daval len ak tazko priberas na nabratie celkovej hmotnosti.
A davkovanie je vzdy lepsie na viac mensich davok pocas dna. Postupne male davky lepsie vyuzijes ako ked das velke davky.
What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]

Hydroxychloroquine is a medication that is commonl[…]