Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!
#28048
Ahojte sypaci,
Moholi by ste mi s niecim pomoct? mam taky jeden problem.
Bral som prohormony warrior labz viking vsetko dobre slapalo ale posledne 3 dni ked som mal vysadit som mal problem s erekciou ci uz rano alebo aj normalne. Pred tym som mal ranu erekciu stale a nikdy som nemal s tym problem. Ci uz som bral prohormony alebo nebral. Potom som skocil na PCT - warrior labz super PCT a nenastalo ziadne zlepsenie ani po dobrati. Potom po mesiaci nastalo zlepsenie asi na jeden tyzden tak ako keby to bolo kedysi. No a potom znova nastal ten problem + knemu pribudol aj zhorseny spanok mam problem dlho a kvalitne spat, stale sa budim po kazdych 2hod spanku a vobec nedosiahnem REM fazu. Po 2,5 mesiaci som skocil k urologovy a ten mi dal viagru ktora trochu pomohla ale vobec som nemal pocit zrusenia iba som bol ako robot. Zobral mi aj testosteron a ten bol 29,89nmol/l povedal ze ho mam na rozdavanie. Bol som aj na EKG krvny obraz a vsetko mam v poriadku. Po uplinuti 4 mesiacoch sa to zlepsilo ale stale je to slaba erekcia. obcas ju mavam aj rano ale fakt ze slabu. Teraz som najblizsie zacal brat Clomadex, Testaflex, Saw palmetto , Tribulus a Macu berem to 2tyzdne ale ziadne vyrazne zlepsenie. Nevedeli by ste mi s tym to pomoct? ci mam ist na neake hormonalne cele vysetrenie alebo tam dat pct ako po as? Dakujem pekne.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od hoho
#28068
Mam podobny problem(cca5mesiacov) , nechapem tomu. Slabe libido a aj erekcia velmi slaba.. zatial som u urologa nebol ale znamy lekar mi robil rozbor krvi a vsetko ok az na miernu dehydrataciu.. mozno to malo stym suvis.. a to ja som nikdy neuzival AS. nejako si pokrocil ?
TST Cypionat nastaly teploty

Ahoj Všem,prosím o pomoc,po prvn&iac[…]

Prvá kúra

Zdravím všetkých. Mam 36, 90[…]

Tlak v krku po tst

Ahoj, zhruba před 3 dny jsem začal první ků[…]

PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...