Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!
Užívateľov profilový obrázok
Od zogar
#28098
Nazdar borci,
vím, že je tady toho všeho hodně, ale přesně tohle jsem nikde nenašel, všichni jezdí tst/deca 500/500, ale kámoš mě pořád nutí do tst/deca 250mg/750mg týdně.
Píše to takhle : Tst staci 250. V pripade nandrolonu a kombinace s tst je to trosicku unikat. Deca jako jedina kdyz se jede samotna uplne bez tst tak nedela probleny s aromatizaci a prolaktinem. I kdyz neni tst tak dokaze zvysit libido. Jako to co on ma bych nejel. Ja bych dal 250 tst 500-750 deca.

Co si o tom myslíte, nikde jsem takové dávkování nenašel, jinak bude k tomu ještě stanazolol, jak by to mohlo vypadat?
Jinak je mi 32 let,výška 182 cm, váha 95 kg, cvičím 15 let.

Díky za každou radu

Reklama

Reklama

#28137
Omyl. Tst daj vždy viac! Tst musíš držať síce synteticky ale musíš ho držať hore aspoň o polovicu viac! Daj cca týždenne 750 tst a 500 deca. Stanozol daj tab. 20-30mg/deň a to rozdel na 2x a o kúru máš postarané.
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]