Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!
Užívateľov profilový obrázok
Od Kokos27
#5046
Chcel by som sa spytat ako to je s kvalitou a pravostou steroidov na slovensku.Kde sa da zohnat originalny produkt,ako rozoznat fake a ake su vase skusenosti s nakupom dopingu cez internet alebo zarucene zdroje ktore poskytuju original.Dakujem.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od sypac
#7265
Kokos27 napísal:Chcel by som sa spytat ako to je s kvalitou a pravostou steroidov na slovensku.Kde sa da zohnat originalny produkt,ako rozoznat fake a ake su vase skusenosti s nakupom dopingu cez internet alebo zarucene zdroje ktore poskytuju original.Dakujem.
Poviem ti takto ked vies kde nakupovat tak zozenes aj prave veci, ked kupujes cez internet mozes cakat vselico..Ale daju sa zohnat aj prave veci..
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#7266
sypac napísal:
Kokos27 napísal:Chcel by som sa spytat ako to je s kvalitou a pravostou steroidov na slovensku.Kde sa da zohnat originalny produkt,ako rozoznat fake a ake su vase skusenosti s nakupom dopingu cez internet alebo zarucene zdroje ktore poskytuju original.Dakujem.
Poviem ti takto ked vies kde nakupovat tak zozenes aj prave veci, ked kupujes cez internet mozes cakat vselico..Ale daju sa zohnat aj prave veci..
Ja som sice uplna truba co sa týka steroidov / preto tuto temu nechavam na odbornikov :a25 / , ale mam uplne rovnaký nazor na to ako ty . cez net nakupovat stertoidy je kupovbat macku vo vreci . a myslim ze kazdý kto ide do kupy cez net , musi s tým rizikom pocitat , 100% istotu mat nemoze ani keby mal ten nejdoveryhodnejsi internetzový zdroj . jednoducho si myslim , ze steroidy su velmi lukrativny biznis , a kazdý sa snazi robit pre to vsetko , aby co najviac zarobil :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od nitrix1986
#8293
papagiorgo napísal:
sypac napísal:
Kokos27 napísal:Chcel by som sa spytat ako to je s kvalitou a pravostou steroidov na slovensku.Kde sa da zohnat originalny produkt,ako rozoznat fake a ake su vase skusenosti s nakupom dopingu cez internet alebo zarucene zdroje ktore poskytuju original.Dakujem.
Poviem ti takto ked vies kde nakupovat tak zozenes aj prave veci, ked kupujes cez internet mozes cakat vselico..Ale daju sa zohnat aj prave veci..
Ja som sice uplna truba co sa týka steroidov / preto tuto temu nechavam na odbornikov :a25 / , ale mam uplne rovnaký nazor na to ako ty . cez net nakupovat stertoidy je kupovbat macku vo vreci . a myslim ze kazdý kto ide do kupy cez net , musi s tým rizikom pocitat , 100% istotu mat nemoze ani keby mal ten nejdoveryhodnejsi internetzový zdroj . jednoducho si myslim , ze steroidy su velmi lukrativny biznis , a kazdý sa snazi robit pre to vsetko , aby co najviac zarobil :a11
a co to znamena?ze treba nakupovat len v lekarni :a25
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#8416
ja Vam ludia poviem, ze tu vobec nejde o to kde a od koho to kupis, pretoze ani 95% tych co to predavaju nedokazu rozoznat fake od originalu, castokrat

videl som dokument, kedy v autorizovanom obchode predavali fake za ceny originalnych vyrobkov a ani o tom nevedeli, resp. sa tvarili, ze nevedia, tvrdili, ze to je urcite original
Užívateľov profilový obrázok
Od nitrix1986
#8421
hej fejky sarobia coraz kvalitnejsie ale sam vies te je viac druhov fejkov a hlavny rozdiel je ,jeden je funkcny a druhy nefunkcny
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#8470
nitrix1986 napísal:hej fejky sarobia coraz kvalitnejsie ale sam vies te je viac druhov fejkov a hlavny rozdiel je ,jeden je funkcny a druhy nefunkcny
tieto napodobeniny originalov sa robia priamo vo fabrikach, kde sa vyrabaju orginalne vyrobky, akurat s tym rozdielom, ze v napodobenine nieje ziadna ucinna latka alebo len minimalne mnozstvo
sposobili si to sami vyrobcovia, ked zacali vlacit technologiu do tretieho sveta a v cine dnes napodobnia ozaj uz vsetko
Užívateľov profilový obrázok
Od nitrix1986
#8553
mas pravdu vtom ze sa to robi dost casto v rovnakych fabrikach,ale tak ci tak je vela fejkov,hlavny rozdiel ze jeden je funkcny druhy ne
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#8683
nitrix1986 napísal:mas pravdu vtom ze sa to robi dost casto v rovnakych fabrikach,ale tak ci tak je vela fejkov,hlavny rozdiel ze jeden je funkcny druhy ne
ked sme pri tych fake vyrobkoch
jeden copyright agent v Cine prisiel do autorizovaneho servisu, kde si nechal priniest brzdove dosticky (originalne samozrejme) a potom v tom servise predlozil fake, ktory bol uplne rovnaky, ako tie originalne, predajca mu suverenne potvrdil, ze su to rovnake dosticky.
ale neboli, tie fake dosticky boli totiz vyrobene z lisovanej travy :a9 (na jedno pouzitie :a15 ), tak take dosticky by som nechcel mat namontovane
to len na ilustraciu, aky extrem je na svete mozny
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#10954
Kokos27 napísal:Chcel by som sa spytat ako to je s kvalitou a pravostou steroidov na slovensku.Kde sa da zohnat originalny produkt,ako rozoznat fake a ake su vase skusenosti s nakupom dopingu cez internet alebo zarucene zdroje ktore poskytuju original.Dakujem.
Vacsina steroidov u nas na ciernom trhu su napodobeniny ano obsahuju urcitu latku ale v mensom nariedenom mnozstve cize latka moze obsahovat 70% aj menej a nie 100%.Vacsina firiem co mate moznost vidiet na strankach ako napr.GENESIS uz neexistuje ale stale sa predava a to preto lebo rozny cierny vyrobcovia to varabaju pod tym nazvom a aj obalom.Isty si mezete byt nakupom z lekarne ak mate znamost v lekarni ale nie vsetky latky sa tam daju kupit a ceny su aj vysoke.Dokonca mam dobry zdroj ze GENESIS a ine uz aj robia v Bratislave cierny vyrobcovia samozrejme nie 100% ucinnou latkou pripadne zamenenou inou lacnejsou.Ak bude mat niekto zaujem na dobry zdroj mam dva kontakty jeden v zahranici, dvoch u nas z toho jeden cisto na lekarenske orginaly.Poslem jedine cez ss alebo mailom.

Pre informaciu v lekarni zozeniete len tieto latky:
SUPERANABOLON- nandroloni phenpropionas (Ceska republika)
AGOVIRIN DEPOT- testosteroni isobutyras (Slovensko)
UNDESTOR- testosteroni undecanoas (N.V. Organon Holandsko)
NEBIDO - testosteron undekanoat (Bayer Schering Pharma AG Nemecko)
SUSTANON 250- testosteron mix (N.V. Organon Holandsko)
DECA-DURABOLIN- nandrolone decanoate (N.V. Organon Holandsko)
PROVIRON- mesterolon (Bayer Schering Pharma AG Nemecko)
SPIROPENT- klenbuterol (Boehringer Ingelheim International GmbH Nemecko)
SALBUTAMOL- salbutamol (Warszawskie Zaklady Farmaceutyczne Polfa S.A. Polsko)
este nejaky druh rastaku to uz si napamatam nazov ani vyrobcu
Užívateľov profilový obrázok
Od nitrix1986
#10975
vlastomenn napísal:
Kokos27 napísal:Chcel by som sa spytat ako to je s kvalitou a pravostou steroidov na slovensku.Kde sa da zohnat originalny produkt,ako rozoznat fake a ake su vase skusenosti s nakupom dopingu cez internet alebo zarucene zdroje ktore poskytuju original.Dakujem.
Vacsina steroidov u nas na ciernom trhu su napodobeniny ano obsahuju urcitu latku ale v mensom nariedenom mnozstve cize latka moze obsahovat 70% aj menej a nie 100%.Vacsina firiem co mate moznost vidiet na strankach ako napr.GENESIS uz neexistuje ale stale sa predava a to preto lebo rozny cierny vyrobcovia to varabaju pod tym nazvom a aj obalom.Isty si mezete byt nakupom z lekarne ak mate znamost v lekarni ale nie vsetky latky sa tam daju kupit a ceny su aj vysoke.Dokonca mam dobry zdroj ze GENESIS a ine uz aj robia v Bratislave cierny vyrobcovia samozrejme nie 100% ucinnou latkou pripadne zamenenou inou lacnejsou.Ak bude mat niekto zaujem na dobry zdroj mam dva kontakty jeden v zahranici, dvoch u nas z toho jeden cisto na lekarenske orginaly.Poslem jedine cez ss alebo mailom.

Pre informaciu v lekarni zozeniete len tieto latky:
SUPERANABOLON- nandroloni phenpropionas (Ceska republika)
AGOVIRIN DEPOT- testosteroni isobutyras (Slovensko)
UNDESTOR- testosteroni undecanoas (N.V. Organon Holandsko)
SUSTANON 250- testosteron mix (N.V. Organon Holandsko)
DECA-DURABOLIN- nandrolone decanoate (N.V. Organon Holandsko)
PROVIRON- mesterolon (Bayer Schering Pharma AG Nemecko)
SPIROPENT- klenbuterol (Boehringer Ingelheim International GmbH Nemecko)
SALBUTAMOL- salbutamol (Warszawskie Zaklady Farmaceutyczne Polfa S.A. Polsko)
este nejaky druh rastaku to uz si napamatam nazov ani vyrobcu
Vlasto zabudol si na grecko,tam je toho viacej v lekarni
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#10977
O inych latkach som nepocul a ani neboli v lekarni v ponuke.To bolo vsetko na zozname.Grecke vyrobky viem ze su z cierneho trhu.
Užívateľov profilový obrázok
Od nitrix1986
#10978
vlastomenn napísal:O inych latkach som nepocul a ani nebol v lekarni v ponuke.To bolo vsetko na zozname.Grecke vyrobky viem ze su z cierneho trhu.
ja som mal osobnu skusenost
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#12009
Tu máte možnosť vidieť stránku steroidy.net a hlavne látky ktoré sú absolútne neúčinné obsahujú zrejme placebo!

Pre zväčšenie kliknite

OXYMETHOLONE IH 50 (Irán)


ANDROPEN 275 (British Dragon)
Užívateľov profilový obrázok
Od frabato
#14983
Zdravim,
Zajímalo by mě, jestli má někdo zkušenosti s timto Danabolem od LA PHARMA



Nerad bych koupil nějakej padělek, na zahraničních forech sem se dočetl od X lidí že jde o fake a od X zase že je vše ok a že funguje
Někdo říká že pocházej z Itálie, jiný zase že Thajsko...
Kde je pravda?
Díky
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#14985
frabato napísal:Zdravim,
Zajímalo by mě, jestli má někdo zkušenosti s timto Danabolem od LA PHARMA



Nerad bych koupil nějakej padělek, na zahraničních forech sem se dočetl od X lidí že jde o fake a od X zase že je vše ok a že funguje
Někdo říká že pocházej z Itálie, jiný zase že Thajsko...
Kde je pravda?
Díky
Je zakazane sem vkladat linky! A vlozil si sem este aj najvacsieho podvodnika! Ak chces zarucenu kvalitu a serioznost tak vsetko nakupis na www.steroidy.eu

Z methandienonu ti odporucam:
ANABOL
DANABOL DS
Metandrostenolon®
Methandienone Tablets
Od matybb
#14987
nitrix1986 napísal:
vlastomenn napísal:
Kokos27 napísal:Chcel by som sa spytat ako to je s kvalitou a pravostou steroidov na slovensku.Kde sa da zohnat originalny produkt,ako rozoznat fake a ake su vase skusenosti s nakupom dopingu cez internet alebo zarucene zdroje ktore poskytuju original.Dakujem.
Vacsina steroidov u nas na ciernom trhu su napodobeniny ano obsahuju urcitu latku ale v mensom nariedenom mnozstve cize latka moze obsahovat 70% aj menej a nie 100%.Vacsina firiem co mate moznost vidiet na strankach ako napr.GENESIS uz neexistuje ale stale sa predava a to preto lebo rozny cierny vyrobcovia to varabaju pod tym nazvom a aj obalom.Isty si mezete byt nakupom z lekarne ak mate znamost v lekarni ale nie vsetky latky sa tam daju kupit a ceny su aj vysoke.Dokonca mam dobry zdroj ze GENESIS a ine uz aj robia v Bratislave cierny vyrobcovia samozrejme nie 100% ucinnou latkou pripadne zamenenou inou lacnejsou.Ak bude mat niekto zaujem na dobry zdroj mam dva kontakty jeden v zahranici, dvoch u nas z toho jeden cisto na lekarenske orginaly.Poslem jedine cez ss alebo mailom.

Pre informaciu v lekarni zozeniete len tieto latky:
SUPERANABOLON- nandroloni phenpropionas (Ceska republika)
AGOVIRIN DEPOT- testosteroni isobutyras (Slovensko)
UNDESTOR- testosteroni undecanoas (N.V. Organon Holandsko)
SUSTANON 250- testosteron mix (N.V. Organon Holandsko)
DECA-DURABOLIN- nandrolone decanoate (N.V. Organon Holandsko)
PROVIRON- mesterolon (Bayer Schering Pharma AG Nemecko)
SPIROPENT- klenbuterol (Boehringer Ingelheim International GmbH Nemecko)
SALBUTAMOL- salbutamol (Warszawskie Zaklady Farmaceutyczne Polfa S.A. Polsko)
este nejaky druh rastaku to uz si napamatam nazov ani vyrobcu
Vlasto zabudol si na grecko,tam je toho viacej v lekarni
Superanabolon sa uz dlhsiu dobu nevyraba!
Od matybb
#14988
Momantalne naj firmy na trhu su ALPHA PHARMA a PHARMAX.aj s vlatnej skusenosti a zo skusenosti mojich znamych a nieje ich malo mozem odporucit.neviem o tom zeby sa vyskytli nejake fejky.aj ked co nevidiet to sa urcite stane.podvodnici chcu zarabat :a39 u PHARMAXU je jedine problem s tym to zohnat no ale kto vie ten vie:)obsahuju viac ucinnej latky jak je deklarovane na obale takze fajn:)
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#14989
matybb napísal:Superanabolon sa uz dlhsiu dobu nevyraba!
To je uz zname ale este sa da zohnat aspon sa dalo ked som sa pytal distributora bolo este daco skladom. To bola asi tak 3 mesiace do zadu.
Od matybb
#14990
vlastomenn napísal:
matybb napísal:Superanabolon sa uz dlhsiu dobu nevyraba!
To je uz zname ale este sa da zohnat aspon sa dalo ked som sa pytal distributora bolo este daco skladom. To bola asi tak 3 mesiace do zadu.
ofiko cez lekaren uz nie.takze ked ma zasoby:)no ale uz to konci kedze datum expiracie neni vecny :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#14991
matybb napísal:
vlastomenn napísal:
matybb napísal:Superanabolon sa uz dlhsiu dobu nevyraba!
To je uz zname ale este sa da zohnat aspon sa dalo ked som sa pytal distributora bolo este daco skladom. To bola asi tak 3 mesiace do zadu.
ofiko cez lekaren uz nie.takze ked ma zasoby:)no ale uz to konci kedze datum expiracie neni vecny :a11
Suprak sa da ale zohnat na ciernom trhu samozrejme napodobenina. Mal som ho nedavno v ruke ja na nerozpoznanie ale jednoznacne na obale som hned videl inu kvalitu podtlace.
Užívateľov profilový obrázok
Od frabato
#14994
Se steroidy.eu tu máte nějaký zkušenosti, že jde o zaručenou pravost?

V záložce Methandienone sem našel 4 , který si mam vybrat?
Nebo je to jedno a učinná látka se nijak neliší?
A co dávkování? Přemejšlel sem třeba 3týdny 20mg a pak 3 týdny 15mg, neni to málo?
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#14995
frabato napísal:Se steroidy.eu tu máte nějaký zkušenosti, že jde o zaručenou pravost?

V záložce Methandienone sem našel 4 , který si mam vybrat?
Nebo je to jedno a učinná látka se nijak neliší?
A co dávkování? Přemejšlel sem třeba 3týdny 20mg a pak 3 týdny 15mg, neni to málo?
Citaj tu: :a45 Re: Povedali o nás naši zákazníci ...
Latka sa nelisi len vyrobca! Methandienon a ani ziadny steroid sa neuziva samostatne cize ho treba kombinovat s inou latkou. Jedina latka ktora sa moze podavat samostatne je TESTOSTERON. Vhodna oralna kombinacia je so STANOZOLOLOM.
TST Cypionat nastaly teploty

Ahoj Všem,prosím o pomoc,po prvn&iac[…]

Prvá kúra

Zdravím všetkých. Mam 36, 90[…]

Tlak v krku po tst

Ahoj, zhruba před 3 dny jsem začal první ků[…]

PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...