Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všeobecné témy o doplnkoch výživy.
Proteiny, gainery, aminokyselniy, kreatín, NO produkty, spaľovače tuku, stimulanty, kĺbová výživa, vitamíny a podobne.
#26218
Zdravim borci.

Mam 81kg 194cm, chcel by som do najbližších 4 mesiacov pokoriť hranicu 90kg. Takze nejaka objemovka.

Okrem pestrej stravy mam aj nakupene suplementy:

1.) ON Serious Mass 5450g Gainer (300g/den)
2.) 100% Whey Protein Scitec (30g/den)
3.) Multivitamin Scitec (2tab/den)

Viete mi poradiť, a rozvrhnúť denné dávkovanie v tréningový a netréningový deň? Oplatí sa kúpiť aj kreatín, ak áno tak práškový alebo kapsuly? V Gaineri je totiž kreatínu velmi mizivé množstvo.

Diky, Mariou.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Dreamer
#26220
Majoslav1996 napísal:Zdravim borci.

Mam 81kg 194cm, chcel by som do najbližších 4 mesiacov pokoriť hranicu 90kg. Takze nejaka objemovka.

Okrem pestrej stravy mam aj nakupene suplementy:

1.) ON Serious Mass 5450g Gainer (300g/den)
2.) 100% Whey Protein Scitec (30g/den)
3.) Multivitamin Scitec (2tab/den)

Viete mi poradiť, a rozvrhnúť denné dávkovanie v tréningový a netréningový deň? Oplatí sa kúpiť aj kreatín, ak áno tak práškový alebo kapsuly? V Gaineri je totiž kreatínu velmi mizivé množstvo.

Diky, Mariou.
Zdravím ťa.
Vitamín ráno. Gainer keď už, tak po tréningu. Proteín závisí od celkového príjmu bielkovín.
#26224
Namiesto toho kreatinu radsej dokup nejaku NO pumpu.
Gainer by som daval len ak tazko priberas na nabratie celkovej hmotnosti.
A davkovanie je vzdy lepsie na viac mensich davok pocas dna. Postupne male davky lepsie vyuzijes ako ked das velke davky.

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]

Hydroxychloroquine is a medication that is commonl[…]

For optimal absorption and effectiveness, it's gen[…]