Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od heaan2af
#23570
Objednal jsem za pár peněz a právě to došlo to co mělo (cca týden od objednání), takže u mě dobrý

:a44
Užívateľov profilový obrázok
Od Scheißkehrl
#25185
heaan2af napísal:Objednal jsem za pár peněz a právě to došlo to co mělo (cca týden od objednání), takže u mě dobrý

:a44
Zvláštní, že když už je někde kladné hodnocení, pak to píše někdo nový. Tedy vypadá to, že si to píše prodejce sám :a34
Užívateľov profilový obrázok
Od Koa Labs
#26613
Ja beriem od spoločnosti KOA Labs King Of anabolic preto si ju dovolím aj propagovať. Mal som mnoho značiek no od kedy beriem od nich som maximalne maximalne! spokojný.

Zjednal som si niekoľko info o tejto spoločnosti ešte než som snou začal. Jedná sa o spoločnosť kde výrobca je človek ktorý vynašiel značku Vermodje. Vermodje kompany vlastnili viaceri ľudia no ako to poznáme nezhodli sa názore a tak sa jeden od nich odtrhol a založil si vlatnú spoločnosť z cieľom spraviť lešiu a kvalitnejšiu spoločnost ako su oni sami. No to sa mu aj Podarilo ceny su primerané kvalite majú aj officiálny web pre EU Trh www.koa-lab.eu napíšte im na email ja som napísal avždy mi dali zľavu pri prvej objednávke aby som si to prv vyskúšal a bol som spokojný pri ďalšej objednávke som už vzial rovno viac a aj pre kamaráta preto źe som bral väčšie množstvo opať mi dali zľavu maju tam aj človeka čo vie po Slovensky preto kludne piste aj cesky slovensky som spokojny KOA LABS SRL top! To je taka menšia recenzia a napísana pravdivo tak ako to vidím ja venujem sa kulturistike už veľmi dlho aj súťažne neberte to ako reklamu ale ako radu
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]