Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Založte si svoju tému a v krátkosti sa nám predstavte. Ako dlho cvičíte, aké sú vaše miery, maximálky a pod...
Užívateľov profilový obrázok
Od 00pedro00
#2381
vsetkych vas tu zdravim, na tomto fore sa pohybujem uz dlhsie, ale kôli zaneprazdnenosti som to tu len obcas omrkol, no teraz ked ma zaradili "vyssie sily" medzi moderatorov budem tu travit o nieco viac casu, no hlavne dufam ze aktivne a ze tu bude pisat o com a hlavne s kym, aby to tu nebolo "len o troch ludoch".

pripojim nejake moje fotky zo sutazi, doteraz som sutazil v "naturalnej" SSNKF (slovenska spolosnost naturalnej kulturistiky a fitness), no pocnuc rokom 2010 chcem zacat sutazit v SAKFST (slovenska asociacia kulturistiky, fitness a siloveho trojboja)

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od kexo1
#2383
preco chces sutazit v SAKFST? len by ma to zaujimalo cisto zo zvedavosti
Užívateľov profilový obrázok
Od 00pedro00
#2387
a kde inde? v SSNKF ma to uz nebavi a do mesterovej SZKFB nehrozi, a SAKFST sutazia aj nejaki moji znami, skusil by som tam najprv klasicku kulturistiku
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#2388
a aku sutaz planujes najblizssie absolvovat ? mas uz nejake realne plany ? :2:5:
Užívateľov profilový obrázok
Od 00pedro00
#2389
ak pôjde vsetko podla planov, tak jarne M-SR a mozno este pred tym konajucu sa poharovku v starej lubovni
Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#2464
z dôvodu výpadku fora a následnými problémami s prihlásením ťa až teraz vítam a tiež gratulujem k narodeninám :9: :9: :9: j2u
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]