Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Založte si svoju tému a v krátkosti sa nám predstavte. Ako dlho cvičíte, aké sú vaše miery, maximálky a pod...
Od Machine
#16922
Zdravím ... Volám sa Tomáš
cvičím 1 rok
váha 82kg
výška 180cm
Posilňovanie ma naplňa aj preto sa tomu venujem naplno. Zo začiatku som cvičil len tak pre spevnenie postavy . Teraz si neviem predstavíť , žeby som s tým musel prestať . Zatiaľ toľko :) Dúfam , že budem mocť niekomu poradiť alebo naopak , že niekto poradíí mne... Takž kľudne sa pýtajte ked vás niečo zaujíma ohľadom stravy , plánu atd...
Prílohy
fotografia0471.jpg
( 0)fotografia0438.jpg
( 0)fotografia0438.jpg (25.67 KiB) 1544 zobrazení
fotografia0404_001.jpg
fotografia0404_001.jpg (77.31 KiB) 1544 zobrazení

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#16924
Machine napísal:Zdravím ... Volám sa Tomáš
cvičím 1 rok
váha 82kg
výška 180cm
Posilňovanie ma naplňa aj preto sa tomu venujem naplno. Zo začiatku som cvičil len tak pre spevnenie postavy . Teraz si neviem predstavíť , žeby som s tým musel prestať . Zatiaľ toľko :) Dúfam , že budem mocť niekomu poradiť alebo naopak , že niekto poradíí mne... Takž kľudne sa pýtajte ked vás niečo zaujíma ohľadom stravy , plánu atd...
:a198

velmi ocenujem ze si sem dal aj fotky , malokto ma odvahu :a11 nemas sa za co hambit , verime ze budes stalym a hlavne aktivnym clenom tohto fora a bude ti napomocne v tvojom dalsom napredovani . samozrejme si tu na fore moze zaloziť aj svoj sukromný blog , kde si mozes pisat svoje kazdodenne treningy , pokroky v cviceni , fotky ... cokolvek co uznas za vhodne . moderatori ako aj ostatní skusení clenovia fora sa ti budu snazit pomahat a radit v napredovani a plneni svojich cielov . od toho je tu toto forum , akurat sa treba pýtat na vsetko co ta zaujima :a14
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#16926
Ahoj. Vitaj na fore a rovnako dakujem za fotky ze si aj rovno nahodil a nemas komplexy sa ukazat. :a34
Užívateľov profilový obrázok
Od Kotlik
#16963
Vítam ťa na fóre :a21 Vidno, že už máš niečo odmakané :a33

If you're in search of effective medication for er[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]