Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Nenašli ste žiadny priestor, do ktorého zapadá vaša otázka?
Záchrana, tu môžete debatovať o čomkoľvek, čo vám leží na srdci. Skrátka o živote.
#1127
Vinchenzo napísal:
starápáka napísal:no co deti moje ,ake boli maturity ? :mrgreen: kto z vas prepadol ? :mrgreen:
Hahahaha....este nevieme :shock:
ale snad vies ci si prepadol alebo nie :mrgreen:

Reklama

Reklama

#1134
starápáka napísal:
Vinchenzo napísal:
ale snad vies ci si prepadol alebo nie :mrgreen:
Povedia nam to az pre akademickym tyzdnom...a zalezi hlavne na ustnych
Užívateľov profilový obrázok
Od kexo1
#2262
som aj sprosty aj lenivy dokopy ale keby sa mi chcelo tak na2-ky 3-ky zmaturujem ale proste ta moja skola to su same trubky to by si musel vidiet napr. minule otazka Lukasko kedy sa obera hrozno a on v tretom rocniku zajebe ze na jar :9:
#2265
kexo1 napísal:. minule otazka Lukasko kedy sa obera hrozno a on v tretom rocniku zajebe ze na jar :9:
no vidis , on je na tom este leopsie ako ja , ja som si myslel ze v zime :5: :5: :5:
#2994
Frankey napísal:SOŠ odbor "Škola podnikania" ... za mesiac maturujem a ešte nič neviem :a7
KEDY TO UZ KONECNE POCHOPITE ZE MATURITA-FORMALITA???

ja som ako bol rok dlhý do knihy poradne nenazrel a zmaturoval som ... sice na trojky ale to nikoho zaujima :a11
#3014
papagiorgo napísal:
Frankey napísal:SOŠ odbor "Škola podnikania" ... za mesiac maturujem a ešte nič neviem :a7
KEDY TO UZ KONECNE POCHOPITE ZE MATURITA-FORMALITA???

ja som ako bol rok dlhý do knihy poradne nenazrel a zmaturoval som ... sice na trojky ale to nikoho zaujima :a11
Podal som si prihlášku na VŠ a tam musím mať dobré maturitné vysvedčenie a ešte k tomu robím aj príjmačky z cudzieho jazyka, ekonomie a matematiky... a to už asi formalita nebude :a1

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]

Hydroxychloroquine is a medication that is commonl[…]

For optimal absorption and effectiveness, it's gen[…]