Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od adamko
#16576
caute poradi nekto ? chodim na zmiesane bojove umenie (MMA) 3 krat do tyzna.... doteraz bola iba posilka cvicil som rok a pol nabral som dost objemu ale tak mozem cvicit v posilke mimo treningy ? nepretrenujem sa ? ked na treningu MMA dost zatazujem cele teloa le na druhy den svalovku nemam... mozem potom cvicit ? diki :a27

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#16579
adamko napísal:caute poradi nekto ? chodim na zmiesane bojove umenie (MMA) 3 krat do tyzna.... doteraz bola iba posilka cvicil som rok a pol nabral som dost objemu ale tak mozem cvicit v posilke mimo treningy ? nepretrenujem sa ? ked na treningu MMA dost zatazujem cele teloa le na druhy den svalovku nemam... mozem potom cvicit ? diki :a27
Cvicit mozes ale vobec si nenapisal kedy trenujes. Napis podrobne svoj program v tyzdni!
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#16583
adamko napísal:caute poradi nekto ? chodim na zmiesane bojove umenie (MMA) 3 krat do tyzna.... doteraz bola iba posilka cvicil som rok a pol nabral som dost objemu ale tak mozem cvicit v posilke mimo treningy ? nepretrenujem sa ? ked na treningu MMA dost zatazujem cele teloa le na druhy den svalovku nemam... mozem potom cvicit ? diki :a27
bud robis bojove umenie alebo bodybuilding, oboje nie

v ramci treningov bojoveho umenia by mali byt zaradene vsetky druhy cvicenia, nielen techniku boja ale od spravneho dychania, sebaovladania sa, posilnovania, kardio trening, az po teoriu a filozofiu toho bojoveho sportu
Užívateľov profilový obrázok
Od roman2910
#21341
adamko napísal:caute poradi nekto ? chodim na zmiesane bojove umenie (MMA) 3 krat do tyzna.... doteraz bola iba posilka cvicil som rok a pol nabral som dost objemu ale tak mozem cvicit v posilke mimo treningy ? nepretrenujem sa ? ked na treningu MMA dost zatazujem cele teloa le na druhy den svalovku nemam... mozem potom cvicit ? diki :a27
nemusis brat treningovy split ako niekolkodnovu periodu ktoru nemozes porusit..cvic instinktivne podla pocitov aby si sa citil dobre...sklbit dva sporty je dost narocne a pokial ich budes chciet robit oba naplno, pravdepodobne sa to pretrenovanie dostavi a v jednom z nich zacnes stagnovat...takze si vyber jeden sport ako primarny a druhy ako doplnkovy...skus sa poinformovat od nejakych trenerov mma alebo aj hokejistov a inych sportovcov akym sposobom zaraduju posilku do treningu oni..napriklad ked som sa venoval strongman treningu, tak som k strongman disciplinam chcel silou mocou zaradit aj trening v posilke lenze to neslo..tak som to podla periody rozdelil na tazky tyzden silovych disciplin vonku a lahsi tyzden lifterskych a doplnkovych cvikov v posilke

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]

Hydroxychloroquine is a medication that is commonl[…]

For optimal absorption and effectiveness, it's gen[…]