Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Nenašli ste žiadny priestor, do ktorého zapadá vaša otázka?
Záchrana, tu môžete debatovať o čomkoľvek, čo vám leží na srdci. Skrátka o živote.

Ako casto pijete(alkohol)

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#3554
prosym ta nedavaj my tu kompromysy ,vkuse sy uz jak mojy rodycyia aj ti vkuse len domna ripu jak ryt na serbly cy jak sa pyse
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#3775
aNs_ napísal:pekna gramatika :a13 a tak co somnou narobis :a13
dyky :D ale nie ved nepijem moc casto a ked tak isto stale nie vo velkom:D
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#4268
aNs_ napísal:obmedz to na raz za pol roka abude to fajn :a5 :a5 :a5
dal by si si aj ty to pivko co?:D
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#4283
iNv1s napísal:
aNs_ napísal:obmedz to na raz za pol roka abude to fajn :a5 :a5 :a5
dal by si si aj ty to pivko co?:D
ja pivo nemam rad ... skor dobru "kofcu"
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#4386
ja uz nepijem:) posilka je otvorena,takze idem vrazat tam peniaze,pil som iba ked posilka sa stahovala:D musel som preprat penize:D
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#4408
iNv1s napísal:ja uz nepijem:) posilka je otvorena,takze idem vrazat tam peniaze,pil som iba ked posilka sa stahovala:D musel som preprat penize:D
a alkohol bol najlepsi sposob??:DD uz si mohol mat doplnkou a kuracich prs nakupenych po ... xDD
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#4725
iNv1s napísal:vies ako cez leto pojdem na brigadu a po brigade vrazim 200 - 300€ do posilky:D
chces robit doma???..
Užívateľov profilový obrázok
Od Zemák
#4743
Ja jedine pivo a to tiež už len v objemovke a tak 1x za mesiac ... Jedine teraz po súťaži som slúbil chalanom z ch. gymu, že ak táto jarná sezóna vyjde tak ako by som si želal, tak si dáme do frňáka ... ale inak nepijem a vôbec mi to nechýba
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#4814
Zemák napísal:Ja jedine pivo a to tiež už len v objemovke a tak 1x za mesiac ... Jedine teraz po súťaži som slúbil chalanom z ch. gymu, že ak táto jarná sezóna vyjde tak ako by som si želal, tak si dáme do frňáka ... ale inak nepijem a vôbec mi to nechýba
potom nebudes mat na co spominat :a4 ale zasa budes zdravy ak sa ti nezastavy srdce z tych steroidov od aNs-a ...
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#4816
iNv1s napísal:
Zemák napísal:Ja jedine pivo a to tiež už len v objemovke a tak 1x za mesiac ... Jedine teraz po súťaži som slúbil chalanom z ch. gymu, že ak táto jarná sezóna vyjde tak ako by som si želal, tak si dáme do frňáka ... ale inak nepijem a vôbec mi to nechýba
potom nebudes mat na co spominat :a4 ale zasa budes zdravy ak sa ti nezastavy srdce z tych steroidov od aNs-a ...
xDDD :a5 :a5 :a5 :a170
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]