Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Nenašli ste žiadny priestor, do ktorého zapadá vaša otázka?
Záchrana, tu môžete debatovať o čomkoľvek, čo vám leží na srdci. Skrátka o živote.

Ako casto pijete(alkohol)

Užívateľov profilový obrázok
Od kexo1
#603
No teda jak ste na tom borci chodite chlastat casto alebo len prilezitostne?

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od trancerider
#604
ja som dal abstinent aj ked to nieje na 100% pravda lebo par krat do roka si dam poharik sampusu,ale neratam to za niake pitie alkoholu
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#605
kexo1 napísal:No teda jak ste na tom borci chodite chlastat casto alebo len prilezitostne?
ale mohol si sa ty najprv pochvalit :mrgreen: ja som bol 26rokov uplný abstinent , ale v poslednej dobe ... :roll: nepijem sice casto ,ale ked uz , tak poriadne -tak raz za týzden :oops:
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#609
palmexman napísal:raz za tyzden je podla mna casto :roll: aj ked ta mozno ospravedlnuju tie promlemy :roll:
ved prave , kýmneboli ,vobec som nechlastal :oops:
Užívateľov profilový obrázok
Od kexo1
#610
tak uz som zahlasoval, pijem prilezitostne ale niekedy aj pol roka nepijem ja mam take obdobia niekedy ze aj 3 krat za tyzden sa najebem
Užívateľov profilový obrázok
Od Like_Dorian
#614
kexo1 napísal:tak uz som zahlasoval, pijem prilezitostne ale niekedy aj pol roka nepijem ja mam take obdobia niekedy ze aj 3 krat za tyzden sa najebem
a potom vždy vydrbeš šenkara u Štúra...
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#618
Like_Dorian napísal:
kexo1 napísal:tak uz som zahlasoval, pijem prilezitostne ale niekedy aj pol roka nepijem ja mam take obdobia niekedy ze aj 3 krat za tyzden sa najebem
a potom vždy vydrbeš šenkara u Štúra...
kexo , bolo ti to treba ?
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#628
kexo1 napísal:a zabudol ai dodat ze potom sa namna vrhne polka krcmy a vyfasujem ja
tak to musia byt chlapi , ked na teba je treba polovica krcmy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Užívateľov profilový obrázok
Od Vinchenzo
#1063
starápáka napísal:
kexo1 napísal:No teda jak ste na tom borci chodite chlastat casto alebo len prilezitostne?
ale mohol si sa ty najprv pochvalit :mrgreen: ja som bol 26rokov uplný abstinent , ale v poslednej dobe ... :roll: nepijem sice casto ,ale ked uz , tak poriadne -tak raz za týzden :oops:
To si asi dobre pochudol, ked pijes tak casto teraz...
Užívateľov profilový obrázok
Od tuulak
#1069
piju asi jednou za dva týdny, ale to už zase stojí za to. Propitej víkend, rovná se 3-4 kg dole..
Užívateľov profilový obrázok
Od Vinchenzo
#1098
starápáka napísal:tak ja sa neska tak najebem,ze ma domov donesu fizli :mrgreen:
Ty alkoholik :lol:
Užívateľov profilový obrázok
Od Like_Dorian
#1111
Vinchenzo napísal:
starápáka napísal:tak ja sa neska tak najebem,ze ma domov donesu fizli :mrgreen:
Ty alkoholik :lol:
alkohol zatienil mozog, je to holy fakt.....aby to nedopadlo jak v tej pesnicke od Slizov :lol:
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#3370
aNs_ napísal:ja nepijem nefajcim (nic) xD nehulim boha som cisty ako lilien :a5 :a5
ako ti to povedat si tak slusny ,ze to je az neslusne :a15 :a15
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#3540
aNs_ napísal:ale ty zomres na prepitu a ja budem este min 10 rokov cvicit a ty uz budes hore... xDD
ja ta budem tak strasit z hora ,ze sa picnes tyzden po mne:D muhahaha

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]

Hydroxychloroquine is a medication that is commonl[…]

For optimal absorption and effectiveness, it's gen[…]