Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od small girl
#11637
potrebujem poradit. cvicim brucho uz asi 8 mesiacov mam tehlicky no male. na bruchu nemam ziaden tuk iba trochu vody ked som odvodnena su vidiet inak nie. ako nafuknem brusne svalstvo? skusala som uz hocico ale stale sa mi nedari.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#11638
small girl napísal:potrebujem poradit. cvicim brucho uz asi 8 mesiacov mam tehlicky no male. na bruchu nemam ziaden tuk iba trochu vody ked som odvodnena su vidiet inak nie. ako nafuknem brusne svalstvo? skusala som uz hocico ale stale sa mi nedari.
Nezabudni ze si zenskeho pohlavia cize to znamena ze mas patrne mnozstvo testosteronu a ten za vsetkym stoji co muzi ho maju niekolko nasobne viac! Je tam alternativa anabolickych steroidov pripadne prirodne suplementy lenze koli buruchu to je blbost vsak? Skus poslednu moznost nechoj na pocet opakovani ale tak max 15 opak optimalne 12 zo zatazou max 8 serii na brucho. Zober si najaky kotuc pripadne jednurucku aby si urobila max pocet opakovani ako som napisal.
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#11639
small girl napísal:potrebujem poradit. cvicim brucho uz asi 8 mesiacov mam tehlicky no male. na bruchu nemam ziaden tuk iba trochu vody ked som odvodnena su vidiet inak nie. ako nafuknem brusne svalstvo? skusala som uz hocico ale stale sa mi nedari.
brucho je sval ako kazdy iny
ak dokazes nabrat svalovu hmotu na inych svaloch, rovnakym sposobom ju naberies aj na bruchu
ako muz si zene netrufam radit, co ma robit aby nabrala hmotu

moj nazor je radikalne zmenit stravu, vela bielkovin, kvalitnych bielkovin, nieco sa z nich predsa musi nalepit na tie svaly, nie? :a40
druha vec eliminovat katabolicky proces na minimum
a tretia vec trpezlivost, 8 mesiacov je malo
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#11640
FitPotreby.sk napísal:
small girl napísal:potrebujem poradit. cvicim brucho uz asi 8 mesiacov mam tehlicky no male. na bruchu nemam ziaden tuk iba trochu vody ked som odvodnena su vidiet inak nie. ako nafuknem brusne svalstvo? skusala som uz hocico ale stale sa mi nedari.
brucho je sval ako kazdy iny
ak dokazes nabrat svalovu hmotu na inych svaloch, rovnakym sposobom ju naberies aj na bruchu
ako muz si zene netrufam radit, co ma robit aby nabrala hmotu

moj nazor je radikalne zmenit stravu, vela bielkovin, kvalitnych bielkovin, nieco sa z nich predsa musi nalepit na tie svaly, nie? :a40
druha vec eliminovat katabolicky proces na minimum
a tretia vec trpezlivost, 8 mesiacov je malo
To su jednoznacne zakladne veci ja som jej konkretne poradil co by malo realne zabrat aby jednotlive bruska vybehli von.Hadam to skusi do troch mesiacov by mala vidiet aspon nejake vysledky. Zeny nehambite sa poradime!
Pomahal som v priprave na majstrovstva europy vo fitness Silvii Malachovskej obsadila prve miesto!
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#11649
small girl napísal:no stravu mam dobru na tom si dam zalezat... bielkovin dost a so zatazou cvicim 4 mesiace s 8kg kotucom 50x po 6 serii
Treba znizit opakovania ako som pisal lebo to brucho spalujes prepalujes spalujes sval.Chapes tomu co pisem?Rob okolo 12-15 opakovani a to ze robis z 8kg kotucom tak opakovani sa my nezda robis to urcite zle zas zensky system hala bala .Popis ako vakonavas cvik alebo o aky cvik sa jedna? Ja ti urobim plan na brucho detailnejsie ale budes robit to co napisem.
Užívateľov profilový obrázok
Od small girl
#11657
jj chapem.... no na sikmej ploche polovicne sklapovacky robim ja uz cvicim dost dlho a istu domu som cvicila pod dohladom instruktora tak neviem v com je problem.....
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#11659
small girl napísal:jj chapem.... no na sikmej ploche polovicne sklapovacky robim ja uz cvicim dost dlho a istu domu som cvicila pod dohladom instruktora tak neviem v com je problem.....
Ako sompisal prepalujes svalove bunky tym mnozstvom opakovani max 15 opak cize si daj taku zataz aj plochu daj sikmejsiu popripade.Ako prvy cvik daj na spodne brucho sadni si na okraj nejakej lavici al musi byt vyssia najlepsie ked si sadnes na okraj zanozovacieho stroja napriec a chytis sa v zadu zasebou do noh si uchop jednorucku dajme tomu 1kg to uz ty budes vediet aku zataz zvolit.Urob tiez okolo 15 opak 4s.A dvyhas nohy od zeme asi tak po vysku nad pas, hlavne to rob bruchom.Nohy/cinku nepokladaj na zem ale tesne nad nou ides zas hore.Druhy cvik si das na sikmej lavicke ak vladzes tak ako som pisal daj sikmejsie a tak isto 4s-12-15 op.To vsio a hlavne netrenuj brucho viac krat ako 3x za tyzden.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#11674
small girl napísal:okeej tak to teda skusim a uvidiim co to da.... diki za radu
Prevedenie cviku hadam rozumies neviem ako to popisat a pochybujem ze najdem daku ukazku cviku.Treba hlavne sediet co na jviac na kraji lavicky.Tak vela stastia.

If you're in search of effective medication for er[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]