Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Nenašli ste žiadny priestor, do ktorého zapadá vaša otázka?
Záchrana, tu môžete debatovať o čomkoľvek, čo vám leží na srdci. Skrátka o živote.

Reklama

Reklama

#12958
katarina119 napísal:
katarina119 napísal:
peter222 napísal:mna nasi este ked som snimy byval, celkom podporovali,ale ked isly nahodou na postu my zobrat objednane veci z netu, tak sa len za hlavy chytali ze kolko penazi dotoho dam.ale nic negativne,len sranda. aj celkovo su radi lebo som bol strasne chudy,ked si pozeram foto tak vsetky veci na mne len tak vyseli, ale strasne. a teraz my uz zase byva vecsinou setko male...DDD
a ja sa vytešujem, že čo mi bolo malé, je mi dobré a tie dobré veci sú mi veľké, teda neteší ma niečo z môho šatníka, ale to už nevrátim ... ale keď si oblečieš sukňu a je ti voľná, hneď je krajší deň :a24
aj keď predpokladám, radosť z voľnej sukne si ty neužiješ... máte to ťažké chlapci :a21
no veru skot som neni takze stou suknou si to veru neviskusam. je to niekedy sranda ze clovek sa zavyprava a jeden mu povie ze risuje, dalsi nabera,dalsi chudne, dalsi chce ostat tak jak je a kazdy ma nieco.treba si len povyberat....

If you're in search of effective medication for er[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]