Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Ukončené !!!

Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#6463
mello napísal:no ja som nemal žiaden problém - teda s počtom písmenok.....zložil som to a dúfam že aj správne :a11 :a11 :a11
dufat mozeme vsetci :a5

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#6468
mello napísal:ved dúfať nie je zlé :a9 :a9
aspoň sme to skúsili a zúčastnili sa :a21
nj kto nehra nevyhra uvidime :)
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#6561
Správna odpoved v tejto súťaži :

FITPOTREBY - internetový obchod pre váš fitness štýl
Výhercovia :
opasok : milankos512

rukavice : mello

proteín : ans
Dakujem všetkým , ktorí vydržali až do konca súťaže . Bohužial sa nemohlo šťastie usmiať na všetkých , kedže správnu odpoveď zaslalo 7 užívatelov , žrebovalo sa . Verím že aj tí čo nemali šťastie teraz zostanú nášmu webu verní a zapoja sa do niektorej z daľších pripravovaných súťaží , v ktorých môžu mať viacej šťastia . Nadalej však budú na fore rozne jednorázové akcie a výhody pre užívateľov , ako napríklad táto :
výhercov poprosím o zaslanie poštovej adresy vrátanie smerového čísla sukromnou spravou na moj nick , podrobnosti dohodneme cez sukromne spravy

samozrejme výhercom srdečne gratulujem
a budem rad , ak napisete ako ste s cenam spokojní , ked vam pridu domov a taktiez dufam , že vám budú užitočne a pomozu vam prti treningoch :a20
Od milankos512
#6562
papagiorgo napísal:
Správna odpoved v tejto súťaži :

FITPOTREBY - internetový obchod pre váš fitness štýl
Výhercovia :
opasok : milankos512

rukavice : mello

proteín : ans
Dakujem všetkým , ktorí vydržali až do konca súťaže . Bohužial sa nemohlo šťastie usmiať na všetkých , kedže správnu odpoveď zaslalo 7 užívatelov , žrebovalo sa . Verím že aj tí čo nemali šťastie teraz zostanú nášmu webu verní a zapoja sa do niektorej z daľších pripravovaných súťaží , v ktorých môžu mať viacej šťastia . Nadalej však budú na fore rozne jednorázové akcie a výhody pre užívateľov , ako napríklad táto :
výhercov poprosím o zaslanie poštovej adresy vrátanie smerového čísla sukromnou spravou na moj nick , podrobnosti dohodneme cez sukromne spravy

samozrejme výhercom srdečne gratulujem
a budem rad , ak napisete ako ste s cenam spokojní , ked vam pridu domov a taktiez dufam , že vám budú užitočne a pomozu vam prti treningoch :a20
hahahaaaaaa to ma poseeeer mám opasok juuuuu hah ..boa som to pozeral na to ako puk ...fuuu ach jaj ,...fakt diky :a42 :a42 :a42 :a42 :a42 :a42 :a42 :a42 :a42
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#6563
milankos512 napísal: hahahaaaaaa to ma poseeeer mám opasok juuuuu hah ..boa som to pozeral na to ako puk ...fuuu ach jaj ,...fakt diky :a42 :a42 :a42 :a42 :a42 :a42 :a42 :a42 :a42
podakuj svojmu stastiu :a25
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#6564
Ďakujééém :) uprimne vyjadrenie radosti :) prvý krát v živote som aj ja niečo vyhral som uplne mimo !! Ešte raz ďakujem sponzorovi !! Toto fórum ma budúcnosť tu OSTÁVAM !!!! :a27 :a27 :a27 :a27 :a27 :a27 :a27 :a27
Od milankos512
#6565
Miško, pripájam sa ...moja prvá vecná výhra ...neviem čo skorej od radosti :a43 ....samozrejme vďaka sponzorovi súťaže a samozrejme nášmu BOSSOVI Jožkovi ...ešte raz ďakujem :a8 :a8
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#6566
milankos512 napísal:Miško, pripájam sa ...moja prvá vecná výhra ...neviem čo skorej od radosti :a43 ....samozrejme vďaka sponzorovi súťaže a samozrejme nášmu BOSSOVI Jožkovi ...ešte raz ďakujem :a8 :a8
Gratulujem aj tebe Milan !! :a27 aký super pocit :a27 dakujemééé :a27
Od milankos512
#6567
aNs_ napísal:
milankos512 napísal:Miško, pripájam sa ...moja prvá vecná výhra ...neviem čo skorej od radosti :a43 ....samozrejme vďaka sponzorovi súťaže a samozrejme nášmu BOSSOVI Jožkovi ...ešte raz ďakujem :a8 :a8
Gratulujem aj tebe Milan !! :a27 aký super pocit :a27 dakujemééé :a27
tak to teda je bohovský pocit Michal hehe aj ja Tebe gratulujem heh ..uži proteín v zdraví ...aa samozrejme gratulujem aj MELLO-vi výhercovi rukavíc ...
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#6568
milankos512 napísal:
aNs_ napísal:
milankos512 napísal:Miško, pripájam sa ...moja prvá vecná výhra ...neviem čo skorej od radosti :a43 ....samozrejme vďaka sponzorovi súťaže a samozrejme nášmu BOSSOVI Jožkovi ...ešte raz ďakujem :a8 :a8
Gratulujem aj tebe Milan !! :a27 aký super pocit :a27 dakujemééé :a27
tak to teda je bohovský pocit Michal hehe aj ja Tebe gratulujem heh ..uži proteín v zdraví ...aa samozrejme gratulujem aj MELLO-vi výhercovi rukavíc ...
pripájam sa mello !! :) až sa ti ruky nezoderú :a4 a milan riadne sa uťahuj opaskom !! :a4 :a22 :a27 :a27 :a27
Od milankos512
#6569
aNs_ napísal:
milankos512 napísal:
aNs_ napísal:
milankos512 napísal:Miško, pripájam sa ...moja prvá vecná výhra ...neviem čo skorej od radosti :a43 ....samozrejme vďaka sponzorovi súťaže a samozrejme nášmu BOSSOVI Jožkovi ...ešte raz ďakujem :a8 :a8
Gratulujem aj tebe Milan !! :a27 aký super pocit :a27 dakujemééé :a27
tak to teda je bohovský pocit Michal hehe aj ja Tebe gratulujem heh ..uži proteín v zdraví ...aa samozrejme gratulujem aj MELLO-vi výhercovi rukavíc ...
pripájam sa mello !! :) až sa ti ruky nezoderú :a4 a milan riadne sa uťahuj opaskom !! :a4 :a22 :a27 :a27 :a27
utiahnem heh až mi oči vybehnú :a25 :a25 :a25 :a25 :a25
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#6570
milankos512 napísal:
aNs_ napísal:
milankos512 napísal:
aNs_ napísal:
milankos512 napísal:Miško, pripájam sa ...moja prvá vecná výhra ...neviem čo skorej od radosti :a43 ....samozrejme vďaka sponzorovi súťaže a samozrejme nášmu BOSSOVI Jožkovi ...ešte raz ďakujem :a8 :a8
Gratulujem aj tebe Milan !! :a27 aký super pocit :a27 dakujemééé :a27
tak to teda je bohovský pocit Michal hehe aj ja Tebe gratulujem heh ..uži proteín v zdraví ...aa samozrejme gratulujem aj MELLO-vi výhercovi rukavíc ...
pripájam sa mello !! :) až sa ti ruky nezoderú :a4 a milan riadne sa uťahuj opaskom !! :a4 :a22 :a27 :a27 :a27
utiahnem heh až mi oči vybehnú :a25 :a25 :a25 :a25 :a25
hlavne aby pasovali velkosti :a39
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#6571
papagiorgo napísal:
milankos512 napísal:
aNs_ napísal:
milankos512 napísal:
aNs_ napísal:
milankos512 napísal:Miško, pripájam sa ...moja prvá vecná výhra ...neviem čo skorej od radosti :a43 ....samozrejme vďaka sponzorovi súťaže a samozrejme nášmu BOSSOVI Jožkovi ...ešte raz ďakujem :a8 :a8
Gratulujem aj tebe Milan !! :a27 aký super pocit :a27 dakujemééé :a27
tak to teda je bohovský pocit Michal hehe aj ja Tebe gratulujem heh ..uži proteín v zdraví ...aa samozrejme gratulujem aj MELLO-vi výhercovi rukavíc ...
pripájam sa mello !! :) až sa ti ruky nezoderú :a4 a milan riadne sa uťahuj opaskom !! :a4 :a22 :a27 :a27 :a27
utiahnem heh až mi oči vybehnú :a25 :a25 :a25 :a25 :a25
hlavne aby pasovali velkosti :a39
mne bude pasovat určite !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :a5
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#6578
:a180
BikerBoy(11) napísal:Gratulujem všetkým trom víťazom... užite všetko v plnom zdraví a maximálnej efektivite cvičenia .-) :a33
Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#6579
fúúúúúúúha....tak som veľmi príjemne prekvapený :a16 vôbec som nečakal že by som mohol vyhrať......je to fakt PARÁDA dakujem veľmi pekne SPONZOROVI a šťastnej ruke admina :a183

už teraz sa neviem dočkať mojej výhry a úprimne gratulujem ostatným výhercom :a129


rukavičky podte pekne rýchlučko domkov ku mellovi :a150 :a150 :a150 :a151
Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#6649
neviem ako ostatným výhercom no mne dnes prišiel balííííííííííííííííííííííííík :a16 :a16 :a16 :a16 :a16 :a16 :a16
rukavice sú nehorázne parádne som z nich maximálne unesený :a15 večer upnem nejaké fotky aby ste mi mohli závidieť :a39 srandujem

ešte raz dakujem www.fitpotreby.sk
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#6652
mello napísal:neviem ako ostatným výhercom no mne dnes prišiel balííííííííííííííííííííííííík :a16 :a16 :a16 :a16 :a16 :a16 :a16
rukavice sú nehorázne parádne som z nich maximálne unesený :a15 večer upnem nejaké fotky aby ste mi mohli závidieť :a39 srandujem

ešte raz dakujem fit.potreby.sk
takze dnes by mal mat aj milankos512 opasok , ansovi protak odide tento týzden , takze aby sa nezlakol :a11
Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]

PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]