Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Peko Kako
#3874
zdravim....co si mysite o piti alkoholu a fajceni vzlhadom na rast a vyvoj svalovej hmoty?
:a4

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Mates
#3877
ja osobne nefajčím a pijem iba príležitostne tak ti neviem povedať ale pohľadám niaky ten článok
Užívateľov profilový obrázok
Od GULASH700
#3878
Fajčenie a chlastanie je podla mňa najvačšia kktina ktorú si športovec môže dovoliť...Ale radšej to , než AS.
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#5741
ZačínamLenTeraz napísal:ja našťastie nefajčím ani nepijem :a36 :a32
nech ti to aj vydrzi :D

lebo cvicenie nejak moc s fajcenim a chlastom moc nejdu dokopy :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od týpek
#5755
ZačínamLenTeraz napísal:hej ved aj preto to nerobím :a26
ved este mas dost casu aby si sa naucil :a15
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#5789
iNv1s napísal:ja tiez uz nefajcim,ani nepijem, obcas to pivko,ale 1 pivo neni alkohol... :a10
niekde som cital ze niektori treneri odporucaju aj pivo po treningu...
Užívateľov profilový obrázok
Od Pipač
#5802
tréneri čoho? :)...
pivo sa u tých vyšších váhových kategorii dá zvládnut.. hlavne ak si v objeme a potrebuješ pomôct metabolizmu.. no mladí chalani pijú pivko skôr v zafajčených baroch počas piatkových a sobotných nocí.. a tu máme hned kamen urazu.. alkohol + cigaretový dym + absencia stravy + fyzický výdaj energie (dance/fight)...
Netvrdím, ze kto chodi do posilovne by mal prestať žíť, ale kto to mysli skutočne vážne, mal by sa týchto vecí zrieknuť... alebo ich aspon obmedziť..
čo sa pitiu alkoholu týka.. prirovanal by som to k porušovaniu diety... ked nabehneš na prísnu dietu a neješ jednoduche sachre je to OK.. ale akonáhle raz porušíš, uz máš problem a dietu nezvládaš..
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#5809
treneri coho?....
no ked uz chces presne vediet na stranke fitmagazinu aj Boris Prekop to spomenul ze niektori treneri odporucaju po treningu pivo nehovorim ze pol litra .... a niekde som to aj cital ale to ti nwm povedat kde
Užívateľov profilový obrázok
Od Pipač
#5811
s borisovým ujom.. vicemajstrom europy, Marianom Prekopom sa poznam osobne... celkom pohode chlapík z ,,vedlajšej dediny" ...

ja vidim v pive jedinu výhodu.. Tráviace enzýmy... ak mi niekto dá dosť argumentov na to aby som pil pivo po treningu, tak idem hned do kauflandu na nákup... takze?... maš niekde link?
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#5813
Pipač napísal:s borisovým ujom.. vicemajstrom europy, Marianom Prekopom sa poznam osobne... celkom pohode chlapík z ,,vedlajšej dediny" ...

ja vidim v pive jedinu výhodu.. Tráviace enzýmy... ak mi niekto dá dosť argumentov na to aby som pil pivo po treningu, tak idem hned do kauflandu na nákup... takze?... maš niekde link?
http://fitmagazin.sk/extensions/ivotny- ... potravinyq nech sa ti paci je to to druhe video :) nwm ci som to zle pochopil ale je ta povedane ze aj pivo sa odporuca....
Užívateľov profilový obrázok
Od Pipač
#5831
no jo.. aj arnold povedal.. ,,chlapi by mali piť pivo.. mlieko je pre decká"
ale stále to nepovazujem za argument :)...
Užívateľov profilový obrázok
Od Pipač
#5835
Obsah vitamínu B v pive je v podstate zanedbateľný. Ak by mal človek pokryť dennú potrebu vitamínu B, musel by vypiť 14 litrov piva... tiez zálezi aj na druhu piva..
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#5837
Pipač napísal:Obsah vitamínu B v pive je v podstate zanedbateľný. Ak by mal človek pokryť dennú potrebu vitamínu B, musel by vypiť 14 litrov piva... tiez zálezi aj na druhu piva..
odôvodnil som ti to nevymyslel som si to iba som to precital alebo aj videl...
Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#5841
ja úplne súhlasím s pipačom
pivo jedine ako akási pomôcka pri trávení - objemovka = vysoká záťaž na tráviaci trakt čo každý určite vie
ale čo sa týka ako zdroj vitamínu B určite nie

možno po tréningu to bolo myslené ako podpora chuti do jedla no ani to by som nebral ako adekvátny argument....kedže po tréningu mám dôležitejšie práce ako prijať okamžite po tréningu nápoj a potom potréningové jedlo.....tiež sa mi stávalo že som nemával extra chuť na potréningové jedlo no určite by to pivo nezlepšilo
Užívateľov profilový obrázok
Od Gordonisk
#12889
Pipač napísal:no jo.. aj arnold povedal.. ,,chlapi by mali piť pivo.. mlieko je pre decká"
ale stále to nepovazujem za argument :)...

jo videl som ten dokument , kde to Arnold povedal , ale bola to skor taka ironia :a15

ja nepijem nefajcim - berte ma ako vzor :D
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]