Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Nenašli ste žiadny priestor, do ktorého zapadá vaša otázka?
Záchrana, tu môžete debatovať o čomkoľvek, čo vám leží na srdci. Skrátka o živote.
Užívateľov profilový obrázok
Od fitko
#5998
Nakolko sme minulý rok zaznamenali extrémne velkký zaujem a nemohli sme uspokojit vsetkých z dovodu priestorových kapacit , organizujeme 2 ročník amatérskej celoslovenskej vikendovej súťaže v rôznych disciplinach pre chlapcov a mužov vo veku 15-30 rokov !!!
Minulý ročník sa uskutočnil jednokolovo v Bratislave , tento rok však základné kolá sú rozdelené do troch miest , aby malo sancu zucastnit sa co najviac záujemcov

Bratislava
Košice
Banská Bystrica

Predbežne naplánovaný termin zakladneho kola je 1-2 oktobra - bude sa konať sucasne vo vsetkých mestach .

1 - BENCH-PRESS - maximalna hmotnost 1 opakovanie
2 - BENCH-PRESS - maximalny pocet opakovani s 50percent telesnej hmotnosti
3 - ZHYBY NA HRAZDE PODHMATOM - maximalny pocet opakovani
4 - DREPY S CINKOU - maximalny pocet so 100% telesnej hmotnosti
5 - DREPY S CINKOU - maximalna vaha 1 opakovanie
6 - MRTVY TAH - maximalna vaha 1 opakovanie
7 - ARMWRESTLING lava ruka
8 - ARMWRESTLING prava ruka
9 - BEZNE KLIKY - maximalny pocet
10- BICEPSOVE ZDVIHY S VELKOU
CINKOU V STOJI max.pocet s 50% telesnej hmotnosti
11- SED-LAH ZA 60s max.pocet
12- KLIKY NA BRADLACH +20PRCENT HMOTNOSTI max.pocet

Podmienkou ucasti je zapojenie sa do vsetkých disciplín !!!

Zucastnení budu rozdelení do vahových kategorii podla poctu prihlasených . Celý program je rozdelený na sobotu a nedelu . Startovne je 20e / osoba / dva sutazne dni - nieje možné zaplatiť za jeden sutazný den zvlast !!!
V pripade potreby ubytovania zo soboty na nedelu bude zabezpecene v cene 10 e na sobotnu noc . V startovnom bude zahrnute obcerstvenie , tepla strava 2xdenne . Bandaze, opasky a potrebne pomocky si treba priniest !!! taktiez si treba priniest obciansky preukaz , obuv s nefarbiacou podrazkou , sportove oblecenie , pero a papier .

Ako prekvapenie je pripravena exhibicia v kazdom meste jedneho vrcholoveho ceskeho alebo slovenskeho kulturistu .

Cenami pre umiestnených budu poukázky na nakup doplnkov výzivy a oblecenia podla vlastneho výberu od nasich sponzorských eschopov .

V kazdej discipline :

1.miesto 70e
2.miesto 50e
3.miesto 30e

Podmienkou uskutocnenia je ucast min. 10 ucastnikov v kazdom meste .

Celkove umiestnenie :

1.miesto 333e + diplom
2.miesto 222e + diplom
3.miesto 111e + diplom

Vsetky poukazky jedneho zucastneneho sa na koniec spocitaju a sponzor zaeviduje celkovu hodnotu ziskaných poukazok . Poukazka sa da pouzit na okamzitý odber tovaru , popripade do maximalne troch mesiacov . Po tejto lehote prepadava v prospech sponzora !!!
Kazdý zucastnený obdrzi ako darcek drobne propagacne predmety a kvalitne tielko s logom sutaze , a startovým cislom . Sutazit sa bude vyhradne v tomto tielku , ostatne oblecenie ako teplaky a podobne si moze kazdy zvolit sam
Body sa budu pocitat podla bodovacich tabuliek , vsetky dosiahnute výkony budu prepocitane urcitým koeficientom , takze nikto nebude znevýhodnený kôli telesnej hmotnosti alebo veku . Celkovým vitazom sa teda moze stat aj 15-rocný , 60kg vaziaci sutaziaci .

Pri sutazi bude pritomný zdravotnik a odborný dozor . Na regularnost a spravnost techniky budu dozerat rozhodcovia .

Program bude nasledovný :

Sobota:

cca 8.00 - prezentacia

disciplína č 10 2 pokusy - lepsi sa zapocita
disciplina č 3 2 pokusy - lepsi sa zapocita
reklamný priestor pre sponzorov
obed
disciplína č 2 2 pokusy - lepsi sa zapocita
disciplína č 8 forma pavuka , semifinale a finale na 2 vitazne zapasy
exhibicia kulturistov
reklamný priestor pre sponzorov
disciplina č 6 moznost nalozit si 5x , ak das vahu,ktoru si si urcil sam,mozes si dat nalozit znovu , ak nedas , koncis
disciplica c 7 forma pavuka , semifinale a finale na 2 vitazne zapasy
vecera, vyhodnotenie výsledkov dna , formalne odovzdanie cien
ukoncenie dna cca 18-20hod
odchod domov alebo grilovacka s pojena s posedenim pri zivej hudbe
ukoncenie caa 23 hod .
povinný oddych alebo spánok


Nedela:

9.00 - prezentacia

disciplína c 1 moznost nalozit si 5x , ak das vahu,ktoru si si urcil sam,mozes si dat nalozit znovu , ak nedas , koncis
disciplina c 4 2 pokusy - lepsi sa zapocita

reklamny priestor pre sponzorov
obed

disciplina c 11 2 pokusy - lepsi sa zapocita
disciplina c 12 2 pokusy - lepsi sa zapocita

hudobne vystupenie znamej kapely
vystupenie silných muzov - strongman

disciplina c 5 : moznost nalozit si 5x , ak das vahu,ktoru si si urcil sam,mozes si dat nalozit znovu , ak nedas , koncis
disciplina c 9 : 2 pokusy - lepsi sa zapocita

drobne sutaze pre divakov a sutaziacich - drzanie pivoveho pohara v predpazeni," kulturisticka divacka exhibicia " pre pobavenie divakov , a podobne zaujimave sutaze

lahka vecera , vyhodnotenie dna , celkove vyhodnotenie a odovzdanie cien
zaver podujatia cca 18-20.00

Otazky a dotazy prosim pisat do tejto temy , alebo sukromnou spravou . najcastejsie otazky zodpovieme v teme v priebehu 2 týzdnov

prihlasky vylucne sukromnou spravou

prihlaska musi obsahovat

Meno a priezvisko
Datum narodenia
Telesna hmotnost
Výška
Velkost tricka
mesto , v ktorom sa mienite zucastnit zakladneho kola
mesto v ktorom byvate
Kontakt na vas – meil , icq , skype , mobil ...

Fotka v poze double biceps z predu a zo zadu - iba v pripade , ak sa chcete zaregistrovat do divackej sutaze o materialnu cenu v pozovani pre divakov - nejde o to byt namakaný kulturista , ide o schow pre divakov,kto dostane najvecsi potlesk , vyhrava .

Organizator a sponzor si vyhradzuje pravo presunut termin alebo uplne zrusit cele podujatie v pripade nedostatocneho poctu prihlasených , o zruseni alebo presunuti terminnu bude kazdeho prihláseného informovat minimálne 5 dní vopred . štartovné sa hradi pri prezentácii .
O potvrdeni ucasti bude kazdy osobne informovaný kontaktom , ktorý uviedol v prihlaske

Kazdý sutaziaci vsak berie na vedomie , ze sa podujatia zucastni na vlastné riziko !!! bude sice pritomný zdravotnik , ale v minulom rocniku sa vyskytlo zopar drobnych zranení , ale vsetky vznikli precenením vlastných sil sutaziacich !!!

FINALE :

sa uskutocni v bratislave
finale dostanu moznost sa zucastnit 7-mi najlepsi v jednotlivých okresných kolach .
kazdý zucastnený vo finale dostane pri finalovej prezentecii 10 e na pokrytie drobných vydavkov na stravu , cestovne a pod .
disciplíny budu rovnake , budu vsak inak poprehadzovane . este neni dohodnutý spievodný program , preto viac o finale napiseme po skonceni zakladných kol .

sutaze sa mozu zucastnit aj doprovody sutaziacich ako divaci , rovnako ako nahodní divaci , orientazne vstupne bude 10 e / den .

pre sutaziacich je pripravené samozrejme strazene parkovisko pocas celej doby podujatia, socialne zariadenia a sprchy,uzamykatelne skrine a satne , ktore budu monitorovane kamerou , zdravotný dozor , obcerstvenie a strava podla vysie uvedeneho , drobne propagacne predmety partnerov podujatia

na zaver pridavam ceny a miestnenia vitazov z minuleho roku .
Obrázok Obrázok


Rozpis výhier :

Obrázok

Víťazi celkového umiestnenia :

Obrázok

upozornujeme , ze to bol prvý rocnik , bolo menej disciplin a nizsie vyhry ako budu teraz !!!

priddite sa teda zabavit , zasportovat si , nieco povyhravat , je pripravený velmi prijemný víkend s bohatým sportovým ,kulturnym a zaujimavým programom .

dakujem za povolenie zverejnit tuto spravu administrátorovi webu , pretoze administratori iných webow zatial neodpovedali

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od týpek
#6012
neviem ci dobre chapem , ale od toho pretlacania ma odradzuje , ze ja mam 75 kil a to sa mam pretlacat napriklad zo 120 kilovým powerlifterom ? ved mi zlomí paprcu :a11 a napriklad naopak ? ked ja mam 75 kil a keby som sa pretlacal s 50 kilovým , ten by zase on nemal ziadnu proti mne :a35 . a bolo by humorne sledovat , ako dostane v pavuku 60 kilový borec 120 kilového :a9 :a9 :a9

mozno by som sa zucastnil , ale vadi mi ze treba sutazit vo vsetkom :a7 ved ja nemozem robit DL kvoli chrbtici :a12 a to pretlacanie sa mi nezda objektivne :a17
Užívateľov profilový obrázok
Od JOKER
#6013
cele to je nejak nezrozumitelne napisané :a10

ja som to pochopil cele tak , ze nejaký 120kilový powerlifter moze dat na bench 220 kil - chudak 60kilový borec :a15

ale zase v zhyboch 120kilový nejaku velku sancu mat nebude :a13 tam ma zase vyhodu ten 60 kilový :a28


pise tam ak podrobne citas , ze sa to bude celkovo spocitavat a ked to skombinujes dokopy , moze to byt vyrovnane :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#6016
aNs_ napísal:pokial to nieje vahovo rozdelene nevidim v tom ziadny vyznam ... :a88 :a98 :a88 :a101 :a105 :a106
ja som to teraz precital trikrat dokladne a nasiel som tu jedn detail :a11
fitko napísal: Body sa budu pocitat podla bodovacich tabuliek , vsetky dosiahnute výkony budu prepocitane urcitým koeficientom , takze nikto nebude znevýhodnený kôli telesnej hmotnosti alebo veku . Celkovým vitazom sa teda moze stat aj 15-rocný , 60kg vaziaci sutaziaci .
Užívateľov profilový obrázok
Od Pipač
#6018
znie to lepšie ako dobre...
ceny su perfektné, dufam, ze aj po sutazi sa tu zastaviš a spraviš menší report.. priebeh + foto... rád by som si pozrel ako to prebiehalo (ak sa nezúčastnim)
Užívateľov profilový obrázok
Od Pipač
#6026
ak bude lepší.. neni o čom.. budem prvý kto mu pogratuluje..
s mellom nerataj.. ten bude mať v tom čase ine sutaze :)
Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#6034
ceny sú fakt dobré....kurnik keby to neboli silové súťaže :a37 aj ked asi nei sú žiadne súťaže v ktorých by som mohol ja vyhrať :a29 ale raz vyhrám MSR v naturálke :a16 :a16 raz :a9
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#6035
mello napísal:ceny sú fakt dobré....kurnik keby to neboli silové súťaže :a37 aj ked asi nei sú žiadne súťaže v ktorých by som mohol ja vyhrať :a29 ale raz vyhrám MSR v naturálke :a16 :a16 raz :a9
o tom nepochybujeme :a15
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#6038
mello napísal:kľudne sa smejte no vedzte že aj zemákovi sa chalani smiali ked na začiatku povedal že bude ME a teraz?
:a29 :a29 :a29 :a15
teraz uz iba na olympiu :a11 :a11 :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od Pipač
#6045
P4TR3Sss napísal:kurna keby to bolo blizsie :) sever slovenska nic :(((
keby chceš ist, ideš... tých 150km je nič... sú krajiny, kde to ludia precestuju za par dni, len kvôli škole alebo práci... len u nas kazdy očakáva, ze bude mat vsetko pod nosom...
Užívateľov profilový obrázok
Od P4TR3Sss
#6060
papagiorgo napísal:
P4TR3Sss napísal:kurna keby to bolo blizsie :) sever slovenska nic :(((
ved do ba to mas na skok :a11
jasne sprintom som tam ze 2 Hodinky ked autom tam idem pol dna :DD
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#6061
P4TR3Sss napísal:
papagiorgo napísal:
P4TR3Sss napísal:kurna keby to bolo blizsie :) sever slovenska nic :(((
ved do ba to mas na skok :a11
jasne sprintom som tam ze 2 Hodinky ked autom tam idem pol dna :DD
ved mas prazdniny , casu mas dost :a25
Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#6068
ZačínamLenTeraz napísal:150km nei je vôbec veľa
zober nejakého kamaráta so sebou a spravte si výlet :a21
súhlasím
min rok na jar sme tak s chalanmi z okoli cestovali na súťaž až do Michaloviec a to sme ani nesúťažili (niektorí) a myslím že aj tých 5h vo vlaku bola úplná pecka....parádny výlet - myslím že aj pipač potvrdí :a16 :a16 :a15
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#6069
ZačínamLenTeraz napísal:150km nei je vôbec veľa
zober nejakého kamaráta so sebou a spravte si výlet :a21
presne tak , sadni na bicykel a urobis si kardio :a11 a potom nam dones nejake fotecky :D
Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]

PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]