Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všeobecné témy o doplnkoch výživy.
Proteiny, gainery, aminokyselniy, kreatín, NO produkty, spaľovače tuku, stimulanty, kĺbová výživa, vitamíny a podobne.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#12271
no zaujimave to je, ale ako pise fitpotreby.sk hore normalne sa to rozmiesava vo vode ci dzuse (je to tam pisane pri davkovani). akurat ma troska zaujal ten pomer bcaa. je tam 4:3:3 kdezto vzdy som videl len 4:1:1 alebo 4:2:2, raz dokonca 3,75:1,75:1,75. mozno na tom nieco bude, ale skor nic ako nieco :a11 By som porovnal este pomer cena:mnozstvo no to neviem takto z hlavy, ale keby som to chcel kupit urcite by som si to zistil.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#12273
Aminace v ampulach je bezna vec a ma najllepsie vyuzitie v predsutaznych dietach. Do organizmu sa BCAA do stavaju najrychlejsie kedze su v tekutom stave to je ich vyhoda.
Od Guli
#12274
aha, ja ze sa to normalne cez ihly dava, tak diky za objasnenie.. :a9 . to skor ale kupim potom ciste bcaa jak hento nie? mi to pride reklamny podvod potom ked sa to normalne pije, lebo za tu cenu si neviem predstavit ze by to bolo lepsie jak si dat pri treningu dajme tomu 40 g 2:1:1 bcaa...
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#12279
Guli napísal:aha, ja ze sa to normalne cez ihly dava, tak diky za objasnenie.. :a9 . to skor ale kupim potom ciste bcaa jak hento nie? mi to pride reklamny podvod potom ked sa to normalne pije, lebo za tu cenu si neviem predstavit ze by to bolo lepsie jak si dat pri treningu dajme tomu 40 g 2:1:1 bcaa...
no tak jediny ich rozdiel moze byt v tom, kolko coho je v nich obsiahnute a potom ak su tekute su rychlejsie vstrebatelne, ako pise vlastomen
Od Guli
#12281
FitPotreby.sk napísal:
Guli napísal:aha, ja ze sa to normalne cez ihly dava, tak diky za objasnenie.. :a9 . to skor ale kupim potom ciste bcaa jak hento nie? mi to pride reklamny podvod potom ked sa to normalne pije, lebo za tu cenu si neviem predstavit ze by to bolo lepsie jak si dat pri treningu dajme tomu 40 g 2:1:1 bcaa...
no tak jediny ich rozdiel moze byt v tom, kolko coho je v nich obsiahnute a potom ak su tekute su rychlejsie vstrebatelne, ako pise vlastomen
bude to aj tu v e-shope?
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#12283
Guli napísal:
FitPotreby.sk napísal:
Guli napísal:aha, ja ze sa to normalne cez ihly dava, tak diky za objasnenie.. :a9 . to skor ale kupim potom ciste bcaa jak hento nie? mi to pride reklamny podvod potom ked sa to normalne pije, lebo za tu cenu si neviem predstavit ze by to bolo lepsie jak si dat pri treningu dajme tomu 40 g 2:1:1 bcaa...
no tak jediny ich rozdiel moze byt v tom, kolko coho je v nich obsiahnute a potom ak su tekute su rychlejsie vstrebatelne, ako pise vlastomen
bude to aj tu v e-shope?
http://www.fitpotreby.sk/product/amino-liquid-93/
http://www.fitpotreby.sk/product/bcaa-e ... id-1l-152/
http://www.fitpotreby.sk/product/bcaa-e ... d-05l-254/

v ampulkach urcite nie, aspon o nicom takom neviem, ked si si vsimol mame len aminostar a ten zatial nic take nema
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]