Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Nenašli ste žiadny priestor, do ktorého zapadá vaša otázka?
Záchrana, tu môžete debatovať o čomkoľvek, čo vám leží na srdci. Skrátka o živote.

Vy a AS

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od kexo1
#3686
aj tak si myslim ze su uz omnoho lepsie veci nez AS co si na SR skoro nikdo neuvedomuje myslim tym peptidove hormony ako IGF,MGF,Rastovy hormon.....alebo blokatory myostatinu len tie su moc drahe alebo genovy doping ale zatial tiez draha vec
Užívateľov profilový obrázok
Od GULASH700
#3693
AS by som si nikdy nedal, nielenže by mi dojebaly pečen a iné orgány, ale to by som podvádzal seba samého, ja si chcem dokázať že svoj ciel dosiahnem aj bez podvádzania. :a40
Užívateľov profilový obrázok
Od kexo1
#3715
o pecen by som sa bal ved sa aj vlastne bojim uplne najmenej ani o ladviny sa nebojim tiez zregeneruju ked to neprehanas horsie je na tom srdce
Užívateľov profilový obrázok
Od Mates
#3875
fakt steroidy produkujú ženské prsia? :a11 fu ...ato že si to pichajú do zadku.. neviem ti poevdať nikdy som sa s tím nestretol a ani nechcem.... ale podľa mňa si steroidy pichajú tam kde chcú do bicepsu a tak...
Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#3949
GULASH700 napísal:Počul som ževraj sa steroidy pichajú do zadku , je to pravda ?? :a15
áno aj do zadku sa pichajú.....z pravidla tam kde máš najmenšiu možnosť trafiť to čo by si trafiť nechcel resp nemal
Užívateľov profilový obrázok
Od kexo1
#3963
Ano injekcie sa vacsinou pichaju do zadku alebo lepsie povedane je to najlepsia varianta dovod je ten ze zadok nema tolko zil, vlastne skoro ziadne treba to strielat do praveho horneho alebo laveho horneho rohu. Ak pichas do inej casti tela je aj vacsia sanca ze natrafis na nejaky nerv ak nevies kde ich mas. Ja pouzivam skoro vzdy zadok lebo je aj velky a da sa donho pichnut vacsie mnozstvo latky ako napr. do ramena druhe najpouzivanejsie su stehna ale trocha to potom citit pri chodi vacsia sanca trafenia zili.

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]

Hydroxychloroquine is a medication that is commonl[…]

For optimal absorption and effectiveness, it's gen[…]