Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od forest
#21601
zdravim.. chcem sa spytat ze ked beriem antibiotika (biseptol) len preventivne PO STR PIA.. ci pri tom mozem cvicit?

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Rozok
#21605
forest napísal:zdravim.. chcem sa spytat ze ked beriem antibiotika (biseptol) len preventivne PO STR PIA.. ci pri tom mozem cvicit?
antibiotika sa preventivne neberu, znizuju ti imunitu ak si dobre pamatam, ak ces preventivku papaj poriadne vitaminy
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#21613
forest napísal:zdravim.. chcem sa spytat ze ked beriem antibiotika (biseptol) len preventivne PO STR PIA.. ci pri tom mozem cvicit?
Tak toto je najhorsi napad aky som kedy pocul. Antibiotika jest ako rozky? Na antibiotika sa potom velmi rychlo vytvori rezistencia a potom aj taka blba chripka alebo cokolvek ine sa bude liecit len velmi tazko. Alebo infekcia, ak mas rezistentnu formu na antibiotika jej priebeh bude daleko horsi.
Užívateľov profilový obrázok
Od Tazzman
#21614
co cakas od tych antibiotik vlastne? to chces akoze na imunitu???
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#21617
forest napísal:zdravim.. chcem sa spytat ze ked beriem antibiotika (biseptol) len preventivne PO STR PIA.. ci pri tom mozem cvicit?
ak ich beries na predpis, kvoli niecomu, ako ochranu pred infekciou, tak to sa musis spytat skutocne lekara, ktory Ti ich predpisal

naco ich beries?
Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]

PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]