Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všeobecné témy o doplnkoch výživy.
Proteiny, gainery, aminokyselniy, kreatín, NO produkty, spaľovače tuku, stimulanty, kĺbová výživa, vitamíny a podobne.
Užívateľov profilový obrázok
Od Luther
#5234
zdravím , chcel by som sa poradiť , čo si myslíte o užívaní arginínu aj pred spaním? to že okrem iného stimuluje rastoví hormón a podporuje proteínovú syntézu , by cez noc nemuselo byť na škodu...len ma znepokojuje zákaz užívanie viac ako jednej dávky denne...vopred ďakujem za názor

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#5274
Luther napísal:zdravím , chcel by som sa poradiť , čo si myslíte o užívaní arginínu aj pred spaním? to že okrem iného stimuluje rastoví hormón a podporuje proteínovú syntézu , by cez noc nemuselo byť na škodu...len ma znepokojuje zákaz užívanie viac ako jednej dávky denne...vopred ďakujem za názor
Pod sem a citaj http://www.fitpotreby.sk/clanky/clanky- ... y/arginin/ tento clanok je velmi dobry a z 90% pravdivy, len trochu nadsadeny
ARGININ tiez sam o sebe nieje ziadny zazrak, z vlastnych skusenosti, viem, ze ma za nasledok velmi silne napumpovanie pri a po cviceni, mas pocit vacsej energie a lepsie znasas zataz, mal som pocit, ze aj rychlejsie po nom regenerujes. Kedze je nepochybne, ze rozsiruje cievy a tym vlastne dostavas do svalu viac zivin, ktore krvou dopravujes priamo tam kde treba. Pozor ale neskusal by som to s nadmernymi davkami. Napriek tomu podla roznych zdrojov nehrozi ziadne nebezpecenstvo a ziadne zname vedlajsie ucinky.
Rozny vyrobcovia sa dokonca markantne lisia v doporucenych dennych davkach pri rovnakom obsahu ucinnej latky a to podstatne, kde si zoberies, ze jeden uvadza max. mnozstvo 2 kapsule a druhy az 6 kapsuli denne.
Na zamyslenie a odpoved najdes mozno v tom, ze vyrobca, ktory odporuca 6 kapsuli si je vedomi, ze toto mnozstvo nijako neuskodi a teda ho rychlejsie minies a mozno rychlejsie kupis dalsie, vtip je ale v tom najst si optimalne mnozstvo pre Tvoj organizmus. Pretoze ak ti bude stacit vyuzitelne mnozstvo 2 kapsule, tak tie ostatne, ktore zoberies navyse aj tak vycuras.

Toto je len nas nazor a v ziadnom pripade nieje pre nikoho smerodatny.
Užívateľov profilový obrázok
Od Luther
#5279
...no tam ide aj o to , koľko účinnej látky obsahuje tableta , preto je možno niekedy dávkovanie viac , niekedy menej ... ale radšej ho dávam iba 3grami denne...v deň tréningu pred cvičením hodinku , v deň voľna pred spaním ... inak , dík za článok , idem si to pozrieť hneď
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#5283
Luther napísal:...no tam ide aj o to , koľko účinnej látky obsahuje tableta , preto je možno niekedy dávkovanie viac , niekedy menej ... ale radšej ho dávam iba 3grami denne...v deň tréningu pred cvičením hodinku , v deň voľna pred spaním ... inak , dík za článok , idem si to pozrieť hneď
no ved rozny vyrobcovia uvadzaju pri rovnakom mnozstve ucinnej latky, rozne davkovanie. To je fakt.
Užívateľov profilový obrázok
Od Luther
#5289
FitPotreby.sk napísal:
Luther napísal:...no tam ide aj o to , koľko účinnej látky obsahuje tableta , preto je možno niekedy dávkovanie viac , niekedy menej ... ale radšej ho dávam iba 3grami denne...v deň tréningu pred cvičením hodinku , v deň voľna pred spaním ... inak , dík za článok , idem si to pozrieť hneď
no ved rozny vyrobcovia uvadzaju pri rovnakom mnozstve ucinnej latky, rozne davkovanie. To je fakt.
však ja sa nehádam...ja len tak :)
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#5335
Luther napísal:
FitPotreby.sk napísal:
Luther napísal:...no tam ide aj o to , koľko účinnej látky obsahuje tableta , preto je možno niekedy dávkovanie viac , niekedy menej ... ale radšej ho dávam iba 3grami denne...v deň tréningu pred cvičením hodinku , v deň voľna pred spaním ... inak , dík za článok , idem si to pozrieť hneď
no ved rozny vyrobcovia uvadzaju pri rovnakom mnozstve ucinnej latky, rozne davkovanie. To je fakt.
však ja sa nehádam...ja len tak :)
no sak ani ja :-)
Od joker28
#9313
Luther napísal:zdravím , chcel by som sa poradiť , čo si myslíte o užívaní arginínu aj pred spaním? to že okrem iného stimuluje rastoví hormón a podporuje proteínovú syntézu , by cez noc nemuselo byť na škodu...len ma znepokojuje zákaz užívanie viac ako jednej dávky denne...vopred ďakujem za názor
pred spaním je dobrý hlavne s ornithínom ..posilňuje jeho vplyv na vylučovanie GH ..-rastového hormónu
Užívateľov profilový obrázok
Od gogo956
#12728
Arginin som skusal do cca 7-8g na den a naozaj sposobuje urcitu "napumpovanost" a mozno
aj trochu lepsiu regeneraciu, ale to je tak vsetko, nic ine sa od toho cakat neda.
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#12737
Arginin je zakladnou zlozkou, ak nie jedinou, vsetkych NO produtov, arginin ako aminokyselina ma za ucel priamu podporu uvolnovania oxidu dusnateho, a jeho zvysene mnozstvo v krvi sposobuje rozsirenie ciev (vazodilataciu), tym sa docieli celkove vyssie prekrvenie svalovych vlakien. Takze to co sposobuje NO produkt vlastne sposobuje arginin.
Zvysene prekrvenie je dobre hlavne preto, ze sa do svalov dostane viac zivin a tym sa predpoklada svalovy rast.
Užívateľov profilový obrázok
Od michal123
#21425
gogo956 napísal:Arginin som skusal do cca 7-8g na den a naozaj sposobuje urcitu "napumpovanost" a mozno
aj trochu lepsiu regeneraciu, ale to je tak vsetko, nic ine sa od toho cakat neda.
-podporuje rast svalov
-napomáha uvoľňovaniu inzulínu
-spomaľuje úbytok svalovej hmoty
-prispieva k rýchlejšej regenerácii

To su oficialne učinky argininu takže realne zo skusenosti tam ide len o lepsie prekrvenie a regeneráciu ? Nejaký realny rast svalov abo niečo take neočakávať ? Už budúci týždeň idem kúpiť takže všetky realne skúsenosti by mi pomohli v rozhodnutí.
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#21426
michal123 napísal:
gogo956 napísal:Arginin som skusal do cca 7-8g na den a naozaj sposobuje urcitu "napumpovanost" a mozno
aj trochu lepsiu regeneraciu, ale to je tak vsetko, nic ine sa od toho cakat neda.
-podporuje rast svalov
-napomáha uvoľňovaniu inzulínu
-spomaľuje úbytok svalovej hmoty
-prispieva k rýchlejšej regenerácii

To su oficialne učinky argininu takže realne zo skusenosti tam ide len o lepsie prekrvenie a regeneráciu ? Nejaký realny rast svalov abo niečo take neočakávať ? Už budúci týždeň idem kúpiť takže všetky realne skúsenosti by mi pomohli v rozhodnutí.
realne skusenosti su vyborne, len problem je v tom, ze treba stanovit optimalnu davku do treningu aby sa vacsie napumpovanie skutocne aj dostavilo, takze aj spravne nacasovanie je podstatne, u kazdeho moze byt odlisne, arginin nepriamo sposobuje vela veci, tym, ze sa dostava viac krvi do svalov a s nou samozrejme aj viac kyslika, tak posobi ako energizer, kedze prekrvenie svalovych vlakien je vyraznejsie treba tento stav vyuzit na dodavanie potrebnych zivin na rast do organizmu
Užívateľov profilový obrázok
Od michal123
#21428
Ak som spravne pochopil tak ak sposobuje napumpovanie tak by bolo dobre ho brat asi niekedy pred cvičením ale vyrobca uvádza pred spaním... ?
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#21437
michal123 napísal:Ak som spravne pochopil tak ak sposobuje napumpovanie tak by bolo dobre ho brat asi niekedy pred cvičením ale vyrobca uvádza pred spaním... ?
30-60min pred treningom a/alebo hned po treningu pred jedlom asi 30min
Užívateľov profilový obrázok
Od Norbert Zajac
#21439
Luther napísal:zdravím , chcel by som sa poradiť , čo si myslíte o užívaní arginínu aj pred spaním? to že okrem iného stimuluje rastoví hormón a podporuje proteínovú syntézu , by cez noc nemuselo byť na škodu...len ma znepokojuje zákaz užívanie viac ako jednej dávky denne...vopred ďakujem za názor
Z týchto zákazov si netreba moc veľkú hlavu robiť nakoľko EU má určitné normy, ktorých sa musí držať každý výrobca, takže asi tak ...

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]

Hydroxychloroquine is a medication that is commonl[…]

For optimal absorption and effectiveness, it's gen[…]