Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Od audithomas
#15946
Ahoj brzo mám nástup na prohlídky do armády - Potřebuji vědět jestliže když už neberu 10 dní Anabol se stanozolem a za 7 dní mám nástup - Jestli už budu mít jaterní testy v pořádku,Když beru zitazonium nenajdou mi to v krvi ? Lipovitan a Magnesium beru denně jak se má,to mi vyčítat nemůžou a ani na to nepřijdou ne ? Protože se hend ptaj co se bere aby se vyhnulo problémům.Děkuji předem Hlavně si přeji odpověd Vlastomena.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#15947
audithomas napísal:Ahoj brzo mám nástup na prohlídky do armády - Potřebuji vědět jestliže když už neberu 10 dní Anabol se stanozolem a za 7 dní mám nástup - Jestli už budu mít jaterní testy v pořádku,Když beru zitazonium nenajdou mi to v krvi ? Lipovitan a Magnesium beru denně jak se má,to mi vyčítat nemůžou a ani na to nepřijdou ne ? Protože se hend ptaj co se bere aby se vyhnulo problémům.Děkuji předem Hlavně si přeji odpověd Vlastomena.
Ja som tiez bral latky ked som nastupoval k vojsku. To ze budes mat mierne zvysene hodnoty neznamena ze neprejdes. Tam su horsie vacsie zdravotne problemy. Preco zas spekulujes? Nevrav ze ti neni dobre v BMW. U vojska s tvojou povahou nevydrzis to som si isty ze toto nie je dobra volba pre teba. A som zvedavy ci prejdes psycho testami tam ak pohoris tak koniec.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#15951
audithomas napísal:jde tam kamarád,jdu s ním
Este jedna vec ak si fajcil travu behom posledneho pol roka tak ta nenehaju prejst. Netrvrdim ze si mal ale pre informaciu.
Od audithomas
#15952
trávu jsem nekouřil poslední 2 roky :-) naposledy ve třetáku v 18 :-)
Od milankos512
#16028
prepáč že sa ti starám do tejto sekcie ..ale nedá mi nereagovať na tvoju odpoveď ...."ide kamarát idem aj ja " ..preboha chlapče armáda nieje skok na bungee lane niekde z mosta kde keď ide kamarát tak idem aj ja aby som nebol suchár ...z toho vyplýva určitá povinnosť atď ...samozrejme je to zamestnanie ale tu sa nejedná len o to že máš nejaký stály príjem peňazí alebo niečo také ...v tomto povolaní ide o viac takže prepáč možno som ťa odhadol zle ale mne príde tvoje konanie ako totálne detinské a nerozvážne ...
Užívateľov profilový obrázok
Od Kotlik
#16031
Ja mám z chlapca rozpačitý pocit, ale čo už, všetci sme nejaký, ale keby som ja nevedel, čo chcem v živote robiť a čomu sa venovať, tak by som hádam ani nežil, teraz nehovorím o bodybuildingu, to beriem len ako koníček. Do nikoho sa nestarám, ale od istého veku by mal mať človek rozum.
Užívateľov profilový obrázok
Od Gordonisk
#16044
tiez by som rad vstupil k armade , ale mam trosku iny postoj ako tu kolega :) a myslim si , ze ked ta nieco take ani nebavi tak to tam ani nevydrzis...
Užívateľov profilový obrázok
Od petrikPU
#16055
spomínam si na kamošov, kamošky: ,,idem na tú školu, lebo tam idú a ďalší 5-ti z triedy..." a doteraz hoho ľutujú hoci ich učiteľky vtedy odhovárali =( kamošov si nájdeš

mňa nevzali na regrutačnom stredisku v TN, lebo som nemal za sebou odvod vtedy... prchal som zo školy a z domu =) vtedy 19r somár hehe
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]