Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#16186
V prípade že ste sa zúčastnili autogramiády , môžete sa podeliť o svoje dojmy s ostatnými užívateľmi v tejto téme

Reklama

Reklama

Od milankos512
#16258
tak autogramiády ako takej som sa zúčastnil aj ja priebežne sa vo vstupnej hale pri stoloch menili borci čo sa ochotne s vami vyfotili a dali podpis s venovaním na plagáty ktoré tam už mali pripravené ...u Slovenských pretekárov to bolo všetko zdarma čo určite potešilo každého :a16 a vlastne zadarmo bol aj podpis a foto s borcom menom Lionel Beyeke, ktorý mal na konci súťaže aj exhibičné vystúpenie...za jediný podpis za ktorý sa platilo bol podpis a foto s Dorianom Yatesom čo bolo síce pochopiteľné no 10€ bolo si myslím že trošku prehnané ale OK ...ja som tento podpis oželel pretože som nemal moc na rozhadzovanie takže som si vystačil s tým že som ho mohol vidieť a už to bol pre mňa veľký zážitok no mal som to šťastie že som na tejto súťaži bol aj s pánom Mariánom Prekopom ..niekomu možno známe meno niekomu nie stačí vygoogliť bol to vicemajster európy z roku 1989..ale k veci takže bol som tam s týmto človekom, ktorý mi umožnil vstup aj do zákulisia kde som mohol vidieť borcov z najťažšej kategórie, v ktorej súťažil aj Boris Prekop (Marián Prekop mu je tuším ujo neviem niesom si istý ale sú proste rodina).. a tu sa mi naskytla možnosť sa vyfotiť s mojím vzorom Dorianom a zadarmo :a42 takže som bol šťastný ako blcha. a aby som nezabudol zo Slovenský borocov, ktorých podpis ste mohli získať, tam boli Štefan Havlík, Marián Čambal...o týchto dvoch viem možno tam boli aj ďalší to už neviem lebo som sledoval preteky...
Prílohy
Dorian.jpg
Dorian.jpg (28.66 KiB) 1636 zobrazení
100_1747.JPG
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#16262
takže nič iné nám nezostáva iba ti zavidieť :a11 ty si bol aj na sobotnej autogramiade alebo podpisovali aj v nedelu priamo v hale ?
Od milankos512
#16277
papagiorgo napísal:takže nič iné nám nezostáva iba ti zavidieť :a11 ty si bol aj na sobotnej autogramiade alebo podpisovali aj v nedelu priamo v hale ?
nie nie v sobotu som tam nebol kedže mám Košice cez 3 hodiny cesty a nemám tam žiadnu rodinu ani nič tak som tam v sobotu nešiel ...tito fotky som získal počas súťaže aj o tom čo som písal vyššie tak to všetko sa dialo počas pretekov ...asi som nebol jediný ktorý písal Jarovi Horváthovi či sa nebude dať s Dorianom stretnúť aj počas nedele kedže nie každý mal tú možnosť sa zúčastniť oficiálnej autogramiády v sobotu ..tak to asi zvážili a Dorian to prijal lebo Jaro mi odpísal v tom zmysle že v programe to nieje a toto rozhodnutie závisí len od samotného Doriana ...takže to vyšlo tak ako to vyšlo a veľa ľudí sa určite potešilo tomu že Dorian aj Lionel boli ochotný dávať autogramy aj počas súťaže
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#16278
hento s tou sobotnou autogramiadou bola riadna chujovina , celkom kludne to mohli spravit nedelu od rana hlavne kvoli tomuto , ze kopec ludi tam sobotu nemohlo ist ... Dost ma ale prekvapilo to , ze jediný dorian si pýtal za podpis prachy a desat euro je naozaj vela
Od milankos512
#16279
papagiorgo napísal:hento s tou sobotnou autogramiadou bola riadna chujovina , celkom kludne to mohli spravit nedelu od rana hlavne kvoli tomuto , ze kopec ludi tam sobotu nemohlo ist ... Dost ma ale prekvapilo to , ze jediný dorian si pýtal za podpis prachy a desat euro je naozaj vela
či si to pýtal on alebo niekto z organizátorov ťažko povedať ...ale keď som videl aké rady sa tvorili pri jeho stole tak tých 10€ asi nebolo pre každého až tak moc :a11 a že sa majú Slováci zle :a13
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#16300
milankos512 napísal:...ale keď som videl aké rady sa tvorili pri jeho stole tak tých 10€ asi nebolo pre každého až tak moc :a11 a že sa majú Slováci zle :a13
to je sice mozne , ale v rade nestalo daleko viac ludi , ktorým to nedovolili financie ... mozno sa chcel takto vyhnut tomu , aby prisiel o ruku , ale rozhodne by sa patrilo dat podpis kazdemu , bez ohladu na to ci si to clovek moze dovolit alebo nie ... ved uz sa to ze prisiel dostal urcite peknu sumu od organizatorov , keby daval zadarmo alebo povedzme za tých 5 euro , jemu by to nechybalo . takto na to doplatia hlavne studenti , kerí ledva naskrabu na cestu a na lístok
Od milankos512
#16319
papagiorgo napísal:
milankos512 napísal:...ale keď som videl aké rady sa tvorili pri jeho stole tak tých 10€ asi nebolo pre každého až tak moc :a11 a že sa majú Slováci zle :a13
to je sice mozne , ale v rade nestalo daleko viac ludi , ktorým to nedovolili financie ... mozno sa chcel takto vyhnut tomu , aby prisiel o ruku , ale rozhodne by sa patrilo dat podpis kazdemu , bez ohladu na to ci si to clovek moze dovolit alebo nie ... ved uz sa to ze prisiel dostal urcite peknu sumu od organizatorov , keby daval zadarmo alebo povedzme za tých 5 euro , jemu by to nechybalo . takto na to doplatia hlavne studenti , kerí ledva naskrabu na cestu a na lístok
veď toto preto som sa na to aj ja vykašľal ...bol som spokojný že som ho videl na živo a zmieril som sa s tým že si sním ruku nepodám no ku koncu súťaže sa mi to nakoniec podarilo za čo som veľmi vďačný Mariánovi Prekopovi...

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]

Hydroxychloroquine is a medication that is commonl[…]

For optimal absorption and effectiveness, it's gen[…]