Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Nenašli ste žiadny priestor, do ktorého zapadá vaša otázka?
Záchrana, tu môžete debatovať o čomkoľvek, čo vám leží na srdci. Skrátka o živote.

Privítali by ste , keby sa do diskusíí zapájali aj babenky ?

rozhodne áno , oživilo by to diskusie
8
100%
je mi to jedno
Žiadne hlasovania
0%
nie , babenky na fora aj tak nechodia
Žiadne hlasovania
0%
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#13172
Určite ste si vy chlapi všimli že na forum neprispievaju takmer žiadne ženy , čo je určite škoda . Bohužial je to štandard na vsetkých aj zahranicných forach ... Čo s tým urobiť ? Dajte jake navrhy ako sem pritiahnut babenky ... Môžete zahlasovať aj v priloženej ankete ...

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#13194
papagiorgo napísal:Určite ste si vy chlapi všimli že na forum neprispievaju takmer žiadne ženy , čo je určite škoda . Bohužial je to štandard na vsetkých aj zahranicných forach ... Čo s tým urobiť ? Dajte jake navrhy ako sem pritiahnut babenky ... Môžete zahlasovať aj v priloženej ankete ...
Neboj keby si sem dal ze posles kredit alebo financna odmena pripadne ich financne rozmaznavat tak by tu ich bolo ako nasratych viac ako nas chlapov.Len sa kukni kde ich je ako mravcov no kde inde kde sa tocia prachy.
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#13195
vlastomenn napísal:
papagiorgo napísal:Určite ste si vy chlapi všimli že na forum neprispievaju takmer žiadne ženy , čo je určite škoda . Bohužial je to štandard na vsetkých aj zahranicných forach ... Čo s tým urobiť ? Dajte jake navrhy ako sem pritiahnut babenky ... Môžete zahlasovať aj v priloženej ankete ...
Neboj keby si sem dal ze posles kredit alebo financna odmena pripadne ich financne rozmaznavat tak by tu ich bolo ako nasratych viac ako nas chlapov.Len sa kukni kde ich je ako mravcov no kde inde kde sa tocia prachy.
o tom nepochybujem :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#13196
papagiorgo napísal:
vlastomenn napísal:
papagiorgo napísal:Určite ste si vy chlapi všimli že na forum neprispievaju takmer žiadne ženy , čo je určite škoda . Bohužial je to štandard na vsetkých aj zahranicných forach ... Čo s tým urobiť ? Dajte jake navrhy ako sem pritiahnut babenky ... Môžete zahlasovať aj v priloženej ankete ...
Neboj keby si sem dal ze posles kredit alebo financna odmena pripadne ich financne rozmaznavat tak by tu ich bolo ako nasratych viac ako nas chlapov.Len sa kukni kde ich je ako mravcov no kde inde kde sa tocia prachy.
o tom nepochybujem :a11
Aj ja vobec by sem nesli ani nahodou :a13
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]