Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Založte si svoj blog a zapisujte si čokoľvek o sebe ... môžete ho využiť na zapisovanie tréningov, ale aj vkladanie svojich fotiek, videí, informácií o súťažiach, čohokoľvek čo chcete, aby o vás ostatní vedeli.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#18107
bazy napísal:
FitPotreby.sk napísal:
bazy napísal:1.8.2012

fitko ramena zada bricho roto
v poslednej dobe si nejaky strucny? :a15

ja to vzdy mam napsane na papircich co jedu a kolik atd :D ale vzdy to dopisu az v den volna vse najednou, stravu ted o dovolene moc neresim od pondeli zase zacnu vse psat normalne. Ted jeste uzivam posledni dny dovolene.
V jednoduchosti je krasa nie? :a15 bazy hod sem dake aktual foto nech kuknem co sa deje.
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#18185
bazy napísal:3.8.2012

¨nohy nevysli konal se výlet s babou :D
babu si mal nalozit na chrbat a boli by aj nohy :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#18369
bazy napísal:13.8.2012

Snidane vejce 4x, oliv olej
po fitku ryze kur maso
vecere ryze + maso
na noc prot nocni + voda

Dnes prsa,bic,tric,bricho.
Ake su vysledky, ides hore, sila, vaha??
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#18393
Casom si telo zvykne nesmies sa poddat. Ked mas chut na nieco tak si daj ale neprehanaj. Za dalsie mas treningy cize aj vydaj takze sa nemusis tak obavat ako keby si sedel cele dni na zadku a cpal sa to uz o inom. Telo sa bude menit ale to bude trvat dlho.SIBUTRAMIN mozes skusit to ti pomoze ale neurobi zazraky.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#18399
bazy napísal:
vlastomenn napísal:Casom si telo zvykne nesmies sa poddat. Ked mas chut na nieco tak si daj ale neprehanaj. Za dalsie mas treningy cize aj vydaj takze sa nemusis tak obavat ako keby si sedel cele dni na zadku a cpal sa to uz o inom. Telo sa bude menit ale to bude trvat dlho.SIBUTRAMIN mozes skusit to ti pomoze ale neurobi zazraky.
Co si myslis o tom kortem na mesic pro nejakou zmenu? Nepribral sem vubec mam porad okolo tech 98-99 kg ale s takovou jak jim se dolu nedostanu.
Trenuj normalne ako som ti napisal. Jedine co urob pozmen cviky alebo ich poradie.
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#18419
bazy napísal:
vlastomenn napísal:Casom si telo zvykne nesmies sa poddat. Ked mas chut na nieco tak si daj ale neprehanaj. Za dalsie mas treningy cize aj vydaj takze sa nemusis tak obavat ako keby si sedel cele dni na zadku a cpal sa to uz o inom. Telo sa bude menit ale to bude trvat dlho.SIBUTRAMIN mozes skusit to ti pomoze ale neurobi zazraky.
Co si myslis o tom kortem na mesic pro nejakou zmenu? Nepribral sem vubec mam porad okolo tech 98-99 kg ale s takovou jak jim se dolu nedostanu.
Pokus sa co najviac eliminovat jednoduche cukry. Davaju Ti vela energie, ktoru musis spalit, ked ju nedas von, niekde sa to musi ulozit. Inak by som nemenil nic. Korte by som urcite nedaval.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 9
Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]

PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]