Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Založte si svoj blog a zapisujte si čokoľvek o sebe ... môžete ho využiť na zapisovanie tréningov, ale aj vkladanie svojich fotiek, videí, informácií o súťažiach, čohokoľvek čo chcete, aby o vás ostatní vedeli.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#20530
bazy napísal:Dlouho sem tu nic nenapsal. takze po problemech s nohou zacinam od pristiho tydne zase poradne cvicit. nakoupil jsem cosi proteiny spalovace ( ty budou treba.. ) vitaminy. Az se trosku dostanu do formy tak nakoupim AS. Pribral jsem, ale nic co by se nedalo shodit.

Vaha 103

Treninky si budu psat ale nebudu to rozepisovat jako tehdy je to zbytecne jen si napisu co jsem odcvicil. Maximalne nejake rekordy :D

zatim :)
Na tvoju výšku pomer váhy netreba a až tak plakať. Treba makať ale pravidelne lebo keď budeš raz trénovať raz nie, nebude to viesť k ničomu a budeš stále na tom istom mieste.
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#20812
bazy napísal:kozy bic tric bricho


neco k tomu co doma mam,
amino 2500 od atp,protein 2.2kg maxi pro atp 90% odpoledne a k veceru, nocni protein 2kg long 70 na noc, whey 55 5kg od nutrendu s pomalymi sacharidy na snidani a pred a po treninku, nake spalovace co uz mam dlouho cutting edge a xxxtreme od extrifitu asi polovicni baleni, vitamin c, zinek horcik vapnik, vitamin e, vit B, multivitamin spektrum, vit c + echinacea. + chrom

nasel jsem doma asi 150 tablet danabolu + 30 tab clomidu a 30 tamoxifenu koukal jsem ze je tam zakladni kura anabol a pct tamox a clomid tak akorat by mi to vyslo ale nevim jestli to neni zbytecne :)
No tak to je celkom slusny arzenal. S tymto a slusnou stravou musis dat do mesiaca min. 5-10kg hmoty.
Užívateľov profilový obrázok
Od Kotlik
#20853
Prečo cvičíš dva dni za sebou brucho? Netreba dať aj bruchu čas na regeneráciu?
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#20855
bazy napísal:tak rozepisovat to je zbytecne :D odcvicim a az bude neco co by si zaslouzilo napsat tak to sem hodim :D

jedu bricho kazdy trenink, sed leh na sikme a nohy ve visu. Nevadi mi to.
Dobrá rada. nerob ho každý tréning. Max. obdeň. Brucho je partia ktorá dobre reaguje lebo sa nezapája pri cvičení ani pri bežnom živote to znamená že nie je zvyknutá na takéto zaťaženie. Ver tomu ani pred súťažou sa netrénuje brucho často. Ak máš dôvod v domnení že čím častejšie ho budeš trénovať tak z neho schudneš to si na omyle. K zhodeniu napomáha a to jedine pri zaťažovaní veľkých svalových partií (veľký výdaj energie), kardio a neposlednom rade úprava stravy. Brucho trénuj max. 3x v týždni.
Užívateľov profilový obrázok
Od Norbert Zajac
#20859
silvo napísal:
bazy napísal:tak rozepisovat to je zbytecne :D odcvicim a az bude neco co by si zaslouzilo napsat tak to sem hodim :D

jedu bricho kazdy trenink, sed leh na sikme a nohy ve visu. Nevadi mi to.
Dobrá rada. nerob ho každý tréning. Max. obdeň. Brucho je partia ktorá dobre reaguje lebo sa nezapája pri cvičení ani pri bežnom živote to znamená že nie je zvyknutá na takéto zaťaženie. Ver tomu ani pred súťažou sa netrénuje brucho často. Ak máš dôvod v domnení že čím častejšie ho budeš trénovať tak z neho schudneš to si na omyle. K zhodeniu napomáha a to jedine pri zaťažovaní veľkých svalových partií (veľký výdaj energie), kardio a neposlednom rade úprava stravy. Brucho trénuj max. 3x v týždni.
Nesúhlasím ja som pred súťažou brucho cvičil každý deń je to veľmi subjektívna vec, Jaro Horvath ho tiež cvičí každý deň v príprave resp. keď ešte súťažil.
Cviky ale treba obmienať treba si zostaviť 3 varianty a tie striedať, tak že každý deň cvičím brucho inak.
Možno pri tréningu stehien by som ho nezaradil, pretože blbosť je aj že normálne sa brucho nezapája. Keď nemáš silné brucho, nemáš silný stred tela a ten je dôležitý respektíve ho zapájame pri viac klbových cvikoch ako sú drepy, mŕtvy ťah a podobne.
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#20889
Norbert Zajac napísal:
silvo napísal:
bazy napísal:tak rozepisovat to je zbytecne :D odcvicim a az bude neco co by si zaslouzilo napsat tak to sem hodim :D

jedu bricho kazdy trenink, sed leh na sikme a nohy ve visu. Nevadi mi to.
Dobrá rada. nerob ho každý tréning. Max. obdeň. Brucho je partia ktorá dobre reaguje lebo sa nezapája pri cvičení ani pri bežnom živote to znamená že nie je zvyknutá na takéto zaťaženie. Ver tomu ani pred súťažou sa netrénuje brucho často. Ak máš dôvod v domnení že čím častejšie ho budeš trénovať tak z neho schudneš to si na omyle. K zhodeniu napomáha a to jedine pri zaťažovaní veľkých svalových partií (veľký výdaj energie), kardio a neposlednom rade úprava stravy. Brucho trénuj max. 3x v týždni.
Nesúhlasím ja som pred súťažou brucho cvičil každý deń je to veľmi subjektívna vec, Jaro Horvath ho tiež cvičí každý deň v príprave resp. keď ešte súťažil.
Cviky ale treba obmienať treba si zostaviť 3 varianty a tie striedať, tak že každý deň cvičím brucho inak.
Možno pri tréningu stehien by som ho nezaradil, pretože blbosť je aj že normálne sa brucho nezapája. Keď nemáš silné brucho, nemáš silný stred tela a ten je dôležitý respektíve ho zapájame pri viac klbových cvikoch ako sú drepy, mŕtvy ťah a podobne.
ja som nazoru, ze k bruchu sa treba postavit ako ku kazdej inej svalovej partii, neviem preco by bolo dobre cvicit ho kazdy den
Užívateľov profilový obrázok
Od Norbert Zajac
#20905
FitPotreby.sk napísal:
Norbert Zajac napísal:
silvo napísal:
bazy napísal:tak rozepisovat to je zbytecne :D odcvicim a az bude neco co by si zaslouzilo napsat tak to sem hodim :D

jedu bricho kazdy trenink, sed leh na sikme a nohy ve visu. Nevadi mi to.
Dobrá rada. nerob ho každý tréning. Max. obdeň. Brucho je partia ktorá dobre reaguje lebo sa nezapája pri cvičení ani pri bežnom živote to znamená že nie je zvyknutá na takéto zaťaženie. Ver tomu ani pred súťažou sa netrénuje brucho často. Ak máš dôvod v domnení že čím častejšie ho budeš trénovať tak z neho schudneš to si na omyle. K zhodeniu napomáha a to jedine pri zaťažovaní veľkých svalových partií (veľký výdaj energie), kardio a neposlednom rade úprava stravy. Brucho trénuj max. 3x v týždni.
Nesúhlasím ja som pred súťažou brucho cvičil každý deń je to veľmi subjektívna vec, Jaro Horvath ho tiež cvičí každý deň v príprave resp. keď ešte súťažil.
Cviky ale treba obmienať treba si zostaviť 3 varianty a tie striedať, tak že každý deň cvičím brucho inak.
Možno pri tréningu stehien by som ho nezaradil, pretože blbosť je aj že normálne sa brucho nezapája. Keď nemáš silné brucho, nemáš silný stred tela a ten je dôležitý respektíve ho zapájame pri viac klbových cvikoch ako sú drepy, mŕtvy ťah a podobne.
ja som nazoru, ze k bruchu sa treba postavit ako ku kazdej inej svalovej partii, neviem preco by bolo dobre cvicit ho kazdy den
Tak si porovnaj brucho svoje a s niekym kto sa tak k tomu nestavia ako ty a cvičí ho aspon 5x do týždňa hádaj kto bude na tom lepšie a kto bude mať pevnejší stred tela
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]