Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Značky-funkcie na skvalitnenie, vylepšenie príspevkov, textov, vkladanie náhľadov z rôznych videowebov a podobné funkcie, ktoré významne skvalitňujú podobu príspevkov.
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#6751
urcite ste si vsimli , ze pri pisaní prispevku pribudlo medzi znackami tlacidlo members


toto tlacidlo sluzi na skrytie vasho prispevku , alebo casti prispevku , ktore chcete "skryt" pre neprihlasených hosti .

moze ist napr. o vase autenticke clanky , rozne odakazy alebo linky , vase fotky , vase vytvory a pod ..


ako zobrazim skryrý obsah ?

- klikni na ukaz obsah
- ak si prihlasený , obsah sa ti zobrazi
- ak si host neprihlasený , zobrazi sa ti výzva na registraciu alebo prihlasenie . ak si nezaregistrovaný , a chces prezerat obsah , zaregistruj sa , prihlass sa a obsah sa ti zobrazi ako kazdemu prihlasenemu uzivatelovi .

pre ukazku ako to funguje klikni : http://bodybuilding-forum.sk/viewtopic.php?f=106&t=961

ako vlozím skrytý obsah ?

postupujeme ako pri ktorých kolvek iných bbcodoch

1 - napisem text alebo link , prip. si ho upravim do farby,velkosti ... ked je hotový a upravený , jednoducho ho celý oznacim mysou / vratanie znaciek bbcodov / a kliknem na znacku members

alebo

2 - kliknem sa znacku members a medzi dve znacky members normalne pisem odkaz alebo text , samozrejme v tomto bbcode mozete vyuzivat aj kombinacie kodov , normalne ako keby ste pisali verejne

celý text , ktorý bude ukoncený znackami members bude pre hosti skrytý !!!


samozrejme ze mozete kombinovat verejne pristupný text so skrytým , napr . napiseme clanok , potom pride odkaz alebo text , ktorý ma byt skrytý , a potom zase pokracujeme verejných textom ...

snad to pochopili vsetci , ak nie , tu sa mozete pýtat :a25

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od zhybovač
#6812
toto podla mna neni dobre :a11 pozeral som tie knihy co tu mate a myslim ze tu tým ludi diskriminujete , ze nemozu hostia stahovat :a10
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#6815
zhybovač napísal:toto podla mna neni dobre :a11 pozeral som tie knihy co tu mate a myslim ze tu tým ludi diskriminujete , ze nemozu hostia stahovat :a10
nech sa regnu to je taky problem :a23
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#6817
aNs_ napísal:
zhybovač napísal:toto podla mna neni dobre :a11 pozeral som tie knihy co tu mate a myslim ze tu tým ludi diskriminujete , ze nemozu hostia stahovat :a10
nech sa regnu to je taky problem :a23
presne tak ako vravis :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#6818
papagiorgo napísal:
aNs_ napísal:
zhybovač napísal:toto podla mna neni dobre :a11 pozeral som tie knihy co tu mate a myslim ze tu tým ludi diskriminujete , ze nemozu hostia stahovat :a10
nech sa regnu to je taky problem :a23
presne tak ako vravis :a11
lenivost to nepodporujem...
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#6819
zhybovač napísal:toto podla mna neni dobre :a11 pozeral som tie knihy co tu mate a myslim ze tu tým ludi diskriminujete , ze nemozu hostia stahovat :a10
toto som pridal hlavne tomu , ze ked niekto chce tahat zaujimave knihy , alebo podobne materialy , nech sa regne . uplne rovnako to mas na vsetkých warrez forach , ani jedno jedine neni takle , kde by mohli stahovat neregistrovaní uzivatelia . je to prave preto tak urobene ze vecsinou je to tahane z platených serverov / co myslim ze neni lacna zalerzitost / nato , aby som to daval ja alebo ktokolvek iný pre ludi , ktorí su neni ochotni urobit ani to ze sa zaregistruju na webe . maju to zadarmo /co iní zžaplatia / , a ked su neni ochotní venovat minutu casu registracii na web , nech si to tahaju z platených webov / a mimochodom tam sa tez musia registrovať ...
Užívateľov profilový obrázok
Od týpek
#6824
uplne suhlasim s adminom , dava im to zadarmo , tak aspon nech sa zaregistruju , neni to ziadny p=roblem :a25
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]