Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Od audithomas
#15234
Ahoj,poslední dobou ( 3 dny ) Mám velké bolesti hlavy co jsou až k nevydržení a tak 5 - 6x denně se mi spustí krev , vysmrkám jí tucet a pak to přestane a pořád se to dokola opakuje,nevím co mám dělat ....

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od hruskamara
#15235
audithomas napísal:Ahoj,poslední dobou ( 3 dny ) Mám velké bolesti hlavy co jsou až k nevydržení a tak 5 - 6x denně se mi spustí krev , vysmrkám jí tucet a pak to přestane a pořád se to dokola opakuje,nevím co mám dělat ....
co všechno teď bereš?
a jaký máš denní dávky orálů?
#15238
audithomas napísal:Ahoj,poslední dobou ( 3 dny ) Mám velké bolesti hlavy co jsou až k nevydržení a tak 5 - 6x denně se mi spustí krev , vysmrkám jí tucet a pak to přestane a pořád se to dokola opakuje,nevím co mám dělat ....
mas vysoky krvny tlak, okamzite chod doktorovi, mozes dostat mozgovu prihodu, ak praskne cieva v mozgu
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#15246
audithomas napísal:Ahoj,poslední dobou ( 3 dny ) Mám velké bolesti hlavy co jsou až k nevydržení a tak 5 - 6x denně se mi spustí krev , vysmrkám jí tucet a pak to přestane a pořád se to dokola opakuje,nevím co mám dělat ....
Pisal som ti ak mas problem nahod magnesium zrejme si tak neurobil. Jasne ze to je vysoky tlak!
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#15253
audithomas napísal:zitra zajdu k doktorce,uz tu krev i flusu ven z pusy ... co ji mam rict ? beru steridy a krvacimi z nosu ??? jak se poprpade bude chovat pojistovna?
Poistovna nema s tym nic. Povedz jej o probleme ako sa citis nech ti odmeria tlak a ten magnezium si mal nasadit hned ako som ti pisal ale nedal si si povedat cize tu mas dosledok ze to netreba podcenovat. To ze beres anabolika jej nevrav. Potom napis ako si dopadol a hned zajtra tam choj!
Od audithomas
#15257
ok takže přijdu ? řeknu jí že mám bolesti hlavy a krvácími z nosu a mám kašel ? Poprosim jí jestli by mě nedala marodit že bych to vyležel.Dávky mám teda pořád dodržovat ? a magnesium budu tedy brát 2x denně :-( . Co když mě pošle na krev ? ta mto zjistí ne ? že mám něco nežádaného v krvi ? Nebo jí prostě mám dokecat k tomu,aby mě nechala jít marodit ? Mě se to i hodí ... šéf mě chce přece vyhodit a když půjdu marodit,alespon vyházím z něj ještě nějaké prachy
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#15259
audithomas napísal:ok takže přijdu ? řeknu jí že mám bolesti hlavy a krvácími z nosu a mám kašel ? Poprosim jí jestli by mě nedala marodit že bych to vyležel.Dávky mám teda pořád dodržovat ? a magnesium budu tedy brát 2x denně :-( . Co když mě pošle na krev ? ta mto zjistí ne ? že mám něco nežádaného v krvi ? Nebo jí prostě mám dokecat k tomu,aby mě nechala jít marodit ? Mě se to i hodí ... šéf mě chce přece vyhodit a když půjdu marodit,alespon vyházím z něj ještě nějaké prachy
V krvi ti to nezistia co beres.
Od audithomas
#15260
dobře a řekl bys jí že ti teče krev z nosu ? nebo by jsi řekl že máš bolesti hlavy a že jsi hodně nastydlí ? Když jí řeknu to s tou krví , bude mě tahat po různých kravinách,já u žto vidím ..
#15261
audithomas napísal:dobře a řekl bys jí že ti teče krev z nosu ? nebo by jsi řekl že máš bolesti hlavy a že jsi hodně nastydlí ? Když jí řeknu to s tou krví , bude mě tahat po různých kravinách,já u žto vidím ..
mas moznost si niekde teraz hned odmerat krvny tlak? ak ano urob to a ak bude vyssi ako 140 na 100 okamzite chod na pohotovost, ani sa nesnaz nieco zatajovat, ktovie co vsetko to moze byt? toto nie je ziadna sranda, prosim neber to na lahku vahu a pokial nieco nezmenis, tak to ani nevylezis, moze ist o krvnu zrazeninu, emboliu, co je extremne nebezpecne
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#15270
audithomas napísal:a mám jim teda říct,co beru a mám vysadit dávky ?
Uz urob ako chces ale si vypocujes hlupy vyklad a na tom nezalezi z coho to mas tam treba ten tlak znizit a urcite ti pichnu hned magnezium ktori ti okamzite znizi tlak a urcite ti daju na liecbu magnezium v tabletach.
Od audithomas
#15271
no já počkám do zítra a zajdu si k obvodní , třeba ten tlak bude nižší a když ne,něco mi píchne,magnesium už sjm si taky vzal,uznávám můžu si za to sám,ale chybama se přece člověk učí.Takže zítra dopoledne napíšu jak to dopadlo.Jdu si lehnout,dobrou noc a díky
Od audithomas
#15280
Ahoj takže mám tohle předepsané : Avamys nosní sprej 1x denně , Augmentin 1g - Amoxicikllinium/acidum clavulanicum - 2x denně ( antibiotika ) a Clarinase repetabs 2x denně

Tlak jsem měl 140 na 85 a vypadá to na zánět nosních dutin - mám neschopenku a na kontrolu mám přijít 19.3 - doktorce jsem nic neřekl,můžu brát dál dávky na tyto antibiotika ?
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#15290
audithomas napísal:Ahoj takže mám tohle předepsané : Avamys nosní sprej 1x denně , Augmentin 1g - Amoxicikllinium/acidum clavulanicum - 2x denně ( antibiotika ) a Clarinase repetabs 2x denně

Tlak jsem měl 140 na 85 a vypadá to na zánět nosních dutin - mám neschopenku a na kontrolu mám přijít 19.3 - doktorce jsem nic neřekl,můžu brát dál dávky na tyto antibiotika ?
Je na tebe ci budes pokracovat alebo nie. Pri pn sa normalne postupuje pokracovanim v kure ale uberie sa na davke zhruba stvrtina. Megnezium neprestan uzivat!
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#15770
audithomas napísal:byl jsem na krvi,mám špatné jaterní testy,co to znamená ? nemůže to dělat Lipovitan ?
Testy zvisene je normalne praveze lipovitanom pecen zlepsis zas si necital riadne co som ti pisal.
#15782
audithomas napísal:byl jsem na krvi,mám špatné jaterní testy,co to znamená ? nemůže to dělat Lipovitan ?
Lipovitan sa daval alkoholikom na zlepsenie cinnosti pecene, kedze ju mali poskodenu alkoholom, je to liek, ktory detoxikuje pecen
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#15798
FitPotreby.sk napísal:
audithomas napísal:byl jsem na krvi,mám špatné jaterní testy,co to znamená ? nemůže to dělat Lipovitan ?
Lipovitan sa daval alkoholikom na zlepsenie cinnosti pecene, kedze ju mali poskodenu alkoholom, je to liek, ktory detoxikuje pecen
Ja som mu vsetko podrobne vysvetlil vlastne napisal ale zrejme si nic ztoho nepamata a to preto lebo ma plnu hlavu aut a nic ine si do hlavy nevezme. Mne to tak pripada.
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]