Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Založte si svoju tému a v krátkosti sa nám predstavte. Ako dlho cvičíte, aké sú vaše miery, maximálky a pod...
Užívateľov profilový obrázok
Od brandy
#20985
zdravim vas som tu novy cvicim od 15 rokou 4 roky bez ziadnych steroidou chcel by som nieco v zivote dosiahnut predtym som aj zapasil wrestling ale teraz sa venujem na plno cviceniu mislim si ze mam dobru genetiku aj odhodlanost a chcem zacat aj zo sutazami ale neviem ako postupovat bol by som vam velmi vdacny keby ste mi poradili to je v skratke asi vsetko za kazdu radu vam dakujem
Prílohy
Snímka001.jpg
Snímka001.jpg (30.29 KiB) 3151 zobrazení
Snímka003.jpg
Snímka003.jpg (54.35 KiB) 3151 zobrazení
Snímka002.jpg
Snímka002.jpg (59.02 KiB) 3155 zobrazení

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#20988
:a197

Určite ti radi poradia naši odborníci ako sa dostať na súťaž , máme tu niekoľko ludí ktorí uz majú suťažné skusenosti ...
Užívateľov profilový obrázok
Od Tazzman
#20989
Vitaj! :) dobra postava, snad to s tym niekam dotiahnes...a tiez dobra kerka :D :) cit sa tu ako doma, oblubis si to tu :)
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#20993
Tak vitaj. Vyzerá to dobre ale nohy neschovávaj!
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#21010
serus :) cit sa tu ako doma v tej nasej komunite :) a genetiku urcite mas na 4 roky je to parada :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#21012
poradte mu už konečne niekto kto ma sutazne skusenosti ako ma postupovat pred prvou sutazou
Užívateľov profilový obrázok
Od Norbert Zajac
#21072
papagiorgo napísal:poradte mu už konečne niekto kto ma sutazne skusenosti ako ma postupovat pred prvou sutazou
V prvom rade si nájdi trénera a s ním to konzultuj, nikto ťa nedokáže odtrénovať písomne cez fórum
Užívateľov profilový obrázok
Od brandy
#21090
dakujem za pekne privitanie.chcem sa este opytat mozu robit kulturistiku aj taky pokerovany ako som ja?
Užívateľov profilový obrázok
Od Norbert Zajac
#21091
brandy napísal:dakujem za pekne privitanie.chcem sa este opytat mozu robit kulturistiku aj taky pokerovany ako som ja?
Môžu ja som Majster Sveta a mám kerku na krku ... samozrejme čím viac tetovaní tým to kazí estetický dojem a zakrýva to svalstvo do istej miery ...
Užívateľov profilový obrázok
Od brandy
#21092
hehe nohy nemam spravene na nohy sa mi volako nechce ale cvicievam nohy len malo
Užívateľov profilový obrázok
Od brandy
#21093
a co myslis mam na to postavu aby som mohol ist na kulturistiku na to ze skoro cely cas chodim cvicit sam bez niakej extra stravy a doplnkou ktore chcem zacat poriadne davat jem hocico objem ruky ma43,44 na bench. som dal max.160 ale teraz asi nedam na tych fotkach som necvicil dva tyzdne tak to neni najlepsia forma v poslednom case nemam na to cas tak co myslis dal by sa zo mna spravit niaky ten majster svetla
Užívateľov profilový obrázok
Od brandy
#21095
a este sa chcem opytat trochu od veci mate niekto skusenosti s nitrix oxide ze ci to je dobre s niecim kombinovat alebo je lepsie niaky tribulus terestris alebo creatin?
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#21096
brandy napísal:hehe nohy nemam spravene na nohy sa mi volako nechce ale cvicievam nohy len malo
Strašná chyba a hlavne začiatočnícka.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#21097
brandy napísal:a co myslis mam na to postavu aby som mohol ist na kulturistiku na to ze skoro cely cas chodim cvicit sam bez niakej extra stravy a doplnkou ktore chcem zacat poriadne davat jem hocico objem ruky ma43,44 na bench. som dal max.160 ale teraz asi nedam na tych fotkach som necvicil dva tyzdne tak to neni najlepsia forma v poslednom case nemam na to cas tak co myslis dal by sa zo mna spravit niaky ten majster svetla
Bez nôh? Ukáž fotky nôh.
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#21100
brandy napísal:dakujem za pekne privitanie.chcem sa este opytat mozu robit kulturistiku aj taky pokerovany ako som ja?
jednozacne mozu,pozri sa kolko uspesnych svetovo znamych kulturistov je, co maju kerky
moj nazor na toto je, ze kerka moze v urcitych pripadoch na sutazi ovplyvnit vysledok, vzhladom k tomu, ze v porote mozu byt rozny ludia, ktorym podvedome moze vadit
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#21101
brandy napísal:hehe nohy nemam spravene na nohy sa mi volako nechce ale cvicievam nohy len malo
tak to rychlo zmen, toto je obrovska chyba, ktora sa nemusi vyplatit, moze sa totiz stat to, ze sa ti nikdy uz nepodari vyrovnat ten nepomer medzi nohami a ostatnymi castami tela
aj sam velky Arnold toto spominal, ze v mladosti urobil rovnaku chybu
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#21102
brandy napísal:a co myslis mam na to postavu aby som mohol ist na kulturistiku na to ze skoro cely cas chodim cvicit sam bez niakej extra stravy a doplnkou ktore chcem zacat poriadne davat jem hocico objem ruky ma43,44 na bench. som dal max.160 ale teraz asi nedam na tych fotkach som necvicil dva tyzdne tak to neni najlepsia forma v poslednom case nemam na to cas tak co myslis dal by sa zo mna spravit niaky ten majster svetla
pokial to budes chciet Ty, tak aj z Teba moze byt majster sveta, urcite mas na to predpoklady
ale to tvrdim len na zaklade neuplnych informacii, pretoze samozrejme tie nohy hraju podstatnu ulohu
Užívateľov profilový obrázok
Od brandy
#21176
nehovorim ze ich vobec necvicim silu mam na ne dobru ked ich cvicim tak mi rychlo rastu a nechcem mat zase obrouske noziska to sa mi tak nelubi radsej take primerane a to spravim
Užívateľov profilový obrázok
Od brandy
#21177
chcem sa opyta rozmyslam ze by som dak niake steroidy na kvalitu a objem zo niake dve tri kuri oplati sa mi to prosim poradte mi co o tom viete ci by mi to potom nepadlo dole ked chcem ist aj na sutaz neskor ci by to nezistili v krvi a tak nieco co o tom viete?
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#21179
brandy napísal:chcem sa opyta rozmyslam ze by som dak niake steroidy na kvalitu a objem zo niake dve tri kuri oplati sa mi to prosim poradte mi co o tom viete ci by mi to potom nepadlo dole ked chcem ist aj na sutaz neskor ci by to nezistili v krvi a tak nieco co o tom viete?
blog.php?action=view&article_id=57
What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]

Hydroxychloroquine is a medication that is commonl[…]