Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

v tomto fore má každý užívatel si založiř vlastnú tému so svojim tréningom a požiadať ostatných o komentáre , čo a ako zmeniť.upraviť alebo doplniť
Pravidlá fóra: založ si svoju vlastnú tému a nechaj si okomentovať svoj trening
Užívateľov profilový obrázok
Od vladis
#2866
Ahoj ... chcel by som si vypracovat brucho ... zostrojil som si nasledovny trening na brucho:

PONDELOK
3x20 - skracovacky
100 - vytacanie trupu s rukami nad hlavou
3x20 - zdvih trupu k noham s dotykom spiciek
3x20 - zdvih noh na sikmej lavicke
3x20 - skrcovanie trupu a noh na rovnej lavicke



STREDA:
3x10 - skracovacky so zavazim (6kg)
100 - vytacanie trupu s rukami nad hlavou
3x20 - zdvih trupu k noham s dotykom spiciek
3x10 - zdvih noh na sikmej lavicke so zavazim (4kg)
3x20 - skrcovanie trupu a noh na rovnej lavicke

PIATOK
3x20 - skracovacky
100 - vytacanie trupu s rukami nad hlavou
3x20 - zdvih trupu k noham s dotykom spiciek
3x20 - zdvih noh na sikmej lavicke
3x20 - skrcovanie trupu a noh na rovnej lavicke


- a by som potreboval sa trochu zbavit tuku v oblasti brucha .... islo by to behanim? - napr 10km 3x tyzdenne
Naposledy upravil/-a vladis v 05 Apr 2010, 17:12, upravené celkom 1 krát.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#2872
akoze teraz nechapem ... chces striedat iba dva "brusne dni " alebo cvicis aj nieco ine okrem brucha ?
Užívateľov profilový obrázok
Od vladis
#2873
tieto 2 dni chcem striedat(a cvicit brucho kazdy 2. den) ... 1den , 3den ,5,7,9,11, ... atd .... a cvicim aj na ine partie ale s bruchom mam problem aky trening :(
Užívateľov profilový obrázok
Od kexo1
#2878
je to dost jednoduche ak chces mat vzpracovane brucho musis mat kvalitnu stravu a aerobku vzkonavat abz si ten tuk spalil
Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#2880
trochu mi to príde že máš problém s bruchom (veľkosť beztvarosť) a spešl tréningom to chceš vyriešiť.....ak nie tak sry a beriem s5 :a6
Užívateľov profilový obrázok
Od Mates
#2888
tak tato tema aj mna zaujima :a40 chcel by som sa dozvediet ako vyzdvihnut kocki spod tuku.... jasne viem že najlebšia je nato rysovačka spolu s CKD dietou alebo sacharidovymi vlnami ale chcel by som presnu definiciu alebo ako to povedať.... daju sa kocki vyrysovať spod tuku aj za mesiac?? ( nemyslim teraz ludi s pivnym bruchom )
Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#2902
najprv musíš mať kocky vybudované a jediné čo ti na odokrytie pomôže je diéta....a to či sa to dá za mesiac je otázne lebo to záleží od toho koľko tuku máš na tom bruchu
Užívateľov profilový obrázok
Od vladis
#2910
no ja nemam proplem velky s bruchom na zaciatku zimy som drzal objemovku a teraz drzim dietu :) no len neviem ci pod tym tukom su alebo nesu kocky... horne 2 rady trosku vidno len nevim ci su aj pod tukom nizzsie :D ... no a preto aj sa snazim o trening na brucho ... no ste povedali ze tento je slaby tak som zacal s inym , ale neviem kolko cvikov mi treba robit na kvalitny trening brucha ?? dik :)
Užívateľov profilový obrázok
Od Mates
#2914
ano tak je otázne za aký čas vzniknú kocki... horné a dolné sú tiež rozdielne.... ale tak na pol roka by uz mali byť nie? aj ked mam len zakladne cviky na brucho ako zdvíhanie nôh vo vise, skracovačky , šikmé skracovačky, zvdihanie nôh na lavičke s činkou ( ako podpora-protizávažie )
Užívateľov profilový obrázok
Od Frankey
#2943
Mates napísal:ano tak je otázne za aký čas vzniknú kocki... horné a dolné sú tiež rozdielne.... ale tak na pol roka by uz mali byť nie? aj ked mam len zakladne cviky na brucho ako zdvíhanie nôh vo vise, skracovačky , šikmé skracovačky, zvdihanie nôh na lavičke s činkou ( ako podpora-protizávažie )
So sach.vlnami a cvikmi čo si uviedol budeš mať kocky na bruchu najneskôr za dva mesiace... za predpokladu že nemáš viac masti ako masa :a9
Užívateľov profilový obrázok
Od GULASH700
#4061
Mates dobre su tie cviky čo máš, len treba makať makať a makať.
Užívateľov profilový obrázok
Od Mates
#4065
budem sa snažiť a čo msacharidove vlny sú účinnejšie ako CKD? lebo mne sa zdaju určite zložitejšie...
Užívateľov profilový obrázok
Od GULASH700
#4069
ja sa do týchto diét až tak nerozumiem ,, ja len makám
Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#4208
chalani len diéta brucho nespraví
brucho treba cvičiť aj v objeme...treba predsa vybudovať svaly a potom až v diéte odhaliť
What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]

Hydroxychloroquine is a medication that is commonl[…]