Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

iba produkty znacky BIOTECH
Užívateľov profilový obrázok
Od richard.varga
#12148
uvazujem nad kupou, ale nie som si isty. niekde sa pise ze je to legalna nahrada steroidov, vraj nic nebezpecne, dobre a rychle vysledky, skoro ziadne vedlajsie ucinky, avsak nasiel som aj negativne nazory

ma s tym, niekto skusenosti?
Naposledy upravil/-a papagiorgo v 31 Aug 2011, 12:09, upravené celkom 3 krát.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#12149
vies co, tieto prirodne nahrady "anabolik" ani nekupuj. Raz som sa dal nahovorit a kupil som podobny vyrobok (tusim sa to volalo testosterol) a jedine co som z toho mal bola lahsia penazenka o 10€. su to kraviny a tie ohromne keci co su popisane na etikete a neviem kde sa ani citat nedaju nie este aby to bola pravda. tie prachy radsej investuj do stravy.
moj nazor...
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#12150
Su to sprostosti.Urcite je rozumnejsie kupit tribulus a nejaky NO a o prirodny anabolizmus mas postarane.
Užívateľov profilový obrázok
Od richard.varga
#12157
vlastomenn napísal:Su to sprostosti.Urcite je rozumnejsie kupit tribulus a nejaky NO a o prirodny anabolizmus mas postarane.
nikdy som nebral nic podobne. ked som zacal cvicit, kamarat mi doniesol kreatin, sacharidy, gainer a podobne. ale nic take ako tribulus a NO som nebral a nemam skusenosti. viem ze toto nie je asi na to spravny topic, ale mohol by si mi k tomu nieco viac napisat?
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#12158
richard.varga napísal:
vlastomenn napísal:Su to sprostosti.Urcite je rozumnejsie kupit tribulus a nejaky NO a o prirodny anabolizmus mas postarane.
nikdy som nebral nic podobne. ked som zacal cvicit, kamarat mi doniesol kreatin, sacharidy, gainer a podobne. ale nic take ako tribulus a NO som nebral a nemam skusenosti. viem ze toto nie je asi na to spravny topic, ale mohol by si mi k tomu nieco viac napisat?
a preco nepokracujes dalej s tym gainerom, kreatinom atd? ak chces zvisit hladinu testosteronu tak si kup tribulus, jeho ucinky su overene ako laboratorne tak aj prakticky dlhorocnymi skusenostami cvicencov. na zvisenie energie pri treningu zasa NO produkty. Su to vyrobky overene narozdiel od tych nahrad anabolik (ktorych zlozenie kolkokrat nedokazem ani precitat a nikdy som o takych zlozkach nepocul). Ich ucinky nie su nicim podlozene (ani prakticky ani laboratorne) a odporucaju ich iba "doktori" ktory sa podielali na vyrobe toho vyrobku (ich mena zvycajne ani google nenajde takze ci su to naozaj doktori nevie nikto).
inak v profile mas vek 25 rokov takze tvoja hladina testosteronu je na hornej hranici denneho maxima (vo veku 20-30 rokov je najvysia cca 10mg) takze ked nemas nejake tazke silove treningy je zbytocne ho umelo zvysovat.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#12161
richard.varga napísal:
vlastomenn napísal:Su to sprostosti.Urcite je rozumnejsie kupit tribulus a nejaky NO a o prirodny anabolizmus mas postarane.
nikdy som nebral nic podobne. ked som zacal cvicit, kamarat mi doniesol kreatin, sacharidy, gainer a podobne. ale nic take ako tribulus a NO som nebral a nemam skusenosti. viem ze toto nie je asi na to spravny topic, ale mohol by si mi k tomu nieco viac napisat?
:a45 nitrix (NO) - vsetky otazky o nitrixe + kombinacie
:a45 tribulus
Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]

Gynekomastia/operácia

Čaute asi nebudem sám s týmto proble[…]