Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

iba produkty znacky BIOTECH
Užívateľov profilový obrázok
Od manolo13
#16062
Rozmyslam nad tymto creatinom , mate snim niekto skusenosti? Ja cvicim 4. mesiace a bude to moj prvy creatin ale neviem ci si ho mam kupit ked tak kratko cvicim.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#16064
manolo13 napísal:Rozmyslam nad tymto creatinom , mate snim niekto skusenosti? Ja cvicim 4. mesiace a bude to moj prvy creatin ale neviem ci si ho mam kupit ked tak kratko cvicim.
Kreatin nekupuj zvol z doplnkov jedine gainer pripadne protein. Keby si sa tu poriadne porozhliadal sam by si prisiel na to ze kreatin v tvojom pripade je este priskoro zbytocne.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#16069
manolo13 napísal:Okej tak zostanem zatial len pri gaineriku a proteine.
Urobis velmi dobre tieto dva suplementy treba vzdy brat ako nadradene a prvorade v suplementacii.
Užívateľov profilový obrázok
Od manolo13
#16070
Okej, ja som nad tym creatinom rozmislal zato ze kamarati to beru a cvicia kratsie ako ja auz maju od neho vecsiu silu nez ja. Tak som sa chcel spytat ci to nebudu zbytocne vvyhodene peniaze.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#16072
manolo13 napísal:Okej, ja som nad tym creatinom rozmislal zato ze kamarati to beru a cvicia kratsie ako ja auz maju od neho vecsiu silu nez ja. Tak som sa chcel spytat ci to nebudu zbytocne vvyhodene peniaze.
V prvom rade netreba vyslahat vsetky moznosti od zaciatku to je velka chyba. Nachcu chlapci uz aj zacat brat steroidy? Kde sa ponahlaju? Potrenuj aspon jeden rok dva a potom skusaj dalsie suplementy. Tvoje telo bude teraz reagovat velmi dobre aj bez doplnkov. Ja som sa pripravil na prvu sutaz ako dorastenec a to som mal za cely cas asi tak 1kg proteinu co sa tyka suplementov. Jedine na co som kladol doraz v suplementacii boli vitaminy co je velmi dolezite pre spravny chod organizmu.
Užívateľov profilový obrázok
Od manolo13
#16073
No planuju aj so stereoidmy na Silu. Ale zase ty si mal aj inu genetiku ako ja ja ked som zacal cvicit tak som bol ako Prutik tenucky teras som kus nabral. Mne by len protein nestacil aby som pribral.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#16077
manolo13 napísal:No planuju aj so stereoidmy na Silu. Ale zase ty si mal aj inu genetiku ako ja ja ked som zacal cvicit tak som bol ako Prutik tenucky teras som kus nabral. Mne by len protein nestacil aby som pribral.
Ver tomu ze ja mam genetiku pod psa. Kukni sa do mojej galerie ked som zacinal a sa presvedcis.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#16082
manolo13 napísal:Podobne vypadam aj ja len ako som zacal gainer papať tak mi aj pupok narastol. Ale teras vypadas velmi dobre.
No momentalne nevyzeram k svetu kedze som po zraneni. Brucho trenuj aby bolo pevne cize sa nebude prelievat ak bude stena pevna a hlavne spravne drzanie tela je tiez dolezite.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#16096
manolo13 napísal:Ale s objemovkou musi ist aj Tuk nie?
Ano moze ist tuk ale zalezi od toho ako vies pracovat z telom cize ake mas skusenosti a vies si to regulovat. Obezny nebudes cize tam sa nie je coho obavat. Mozes prilozit aj fotky a casom prikladat dalsie ako vyzeras.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#16121
manolo13 napísal:A kedy sa tak zvykne zacat brat creatin alebo nejake doplnky vyzivy?
Uplne staci po dvoch rokoch treningu. Zatial postacuje ist na doplnkoch gainer, protein.
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#16157
manolo13 napísal:A kedy sa tak zvykne zacat brat creatin alebo nejake doplnky vyzivy?
odporucam Ti to skusit, kup jednu 500g pixlu monohydratu a chod do toho, potom by nas zaujimal Tvoj laicky nazor, ze co to s Tebou urobilo. Lebo ak to sam neskusis, stale sa budes pytat a jednoznacnu odpoved nedostanes.

If you're in search of effective medication for er[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]