Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

iba produkty znacky BIOTECH
Užívateľov profilový obrázok
Od david jacko
#11028
Dlhá, tŕnistá cesta skúseností, ktorá je vydláždená obeťami a experimentovaním, viedla k tej výbornej bielkovine z mliečnej srvátky, ktorá tvorí 33 % Brutal Gaineru. Určenie pomeru je takisto dôležité, ako bezkompromisne kvalitné suroviny. Nešetrili sme ani na ostatných kľúčových komponentoch. Bohato sme aplikovali BCAA, a mysleli sme aj na prémiovú dávku glutamínu pre regeneráciu svalstva po extrémnom zaťažení a tréningu.

Zvyšovanie objemu bez kreatínu? Znie to nepredstaviteľne, že? Nie náhodou sa stal kreatín jedným najpopulárnejším a najžiadanejším výživovým doplnkom. Obstál už na nespočetných testoch a prieskumoch, a vyhovel aj našim očakávaniam. Samozrejme ani v tomto prípade sme nenasadili latku nižšie od dokonalej, a takto sa zrodila technológia Creatine Blast™ , ktorá obsahuje unikátnu zmes dokonalej kreatínovej kompozície.

je to fakt dobry gainer v mojom pripade som pomocou tochto gaineru nabral za mesiac 5kg kvalitnej svalovej hmoty.na bench som vitlacil o neakch 20percent viacej vahy ako obvikle si mislim ze je to slusne...
Prílohy
gainerbrutalzlozenienew.jpg

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#11032
david jacko napísal:Dlhá, tŕnistá cesta skúseností, ktorá je vydláždená obeťami a experimentovaním, viedla k tej výbornej bielkovine z mliečnej srvátky, ktorá tvorí 33 % Brutal Gaineru. Určenie pomeru je takisto dôležité, ako bezkompromisne kvalitné suroviny. Nešetrili sme ani na ostatných kľúčových komponentoch. Bohato sme aplikovali BCAA, a mysleli sme aj na prémiovú dávku glutamínu pre regeneráciu svalstva po extrémnom zaťažení a tréningu.

Zvyšovanie objemu bez kreatínu? Znie to nepredstaviteľne, že? Nie náhodou sa stal kreatín jedným najpopulárnejším a najžiadanejším výživovým doplnkom. Obstál už na nespočetných testoch a prieskumoch, a vyhovel aj našim očakávaniam. Samozrejme ani v tomto prípade sme nenasadili latku nižšie od dokonalej, a takto sa zrodila technológia Creatine Blast™ , ktorá obsahuje unikátnu zmes dokonalej kreatínovej kompozície.

je to fakt dobry gainer v mojom pripade som pomocou tochto gaineru nabral za mesiac 5kg kvalitnej svalovej hmoty.na bench som vitlacil o neakch 20percent viacej vahy ako obvikle si mislim ze je to slusne...
Za mesiac nenaberie kvalitnu svalovu hmotu 5kg ani profik a to uz nie z gaineru.Budes frajer ked naberies tych 5kg kvalitnej hmoty za rok!V tvojom pripade sa tomu hovori nabral som 5kg alebo nabral som 5kg hrubej vahy.To je realita.
Užívateľov profilový obrázok
Od david jacko
#11044
vlastomenn napísal:
david jacko napísal:Dlhá, tŕnistá cesta skúseností, ktorá je vydláždená obeťami a experimentovaním, viedla k tej výbornej bielkovine z mliečnej srvátky, ktorá tvorí 33 % Brutal Gaineru. Určenie pomeru je takisto dôležité, ako bezkompromisne kvalitné suroviny. Nešetrili sme ani na ostatných kľúčových komponentoch. Bohato sme aplikovali BCAA, a mysleli sme aj na prémiovú dávku glutamínu pre regeneráciu svalstva po extrémnom zaťažení a tréningu.

Zvyšovanie objemu bez kreatínu? Znie to nepredstaviteľne, že? Nie náhodou sa stal kreatín jedným najpopulárnejším a najžiadanejším výživovým doplnkom. Obstál už na nespočetných testoch a prieskumoch, a vyhovel aj našim očakávaniam. Samozrejme ani v tomto prípade sme nenasadili latku nižšie od dokonalej, a takto sa zrodila technológia Creatine Blast™ , ktorá obsahuje unikátnu zmes dokonalej kreatínovej kompozície.

je to fakt dobry gainer v mojom pripade som pomocou tochto gaineru nabral za mesiac 5kg kvalitnej svalovej hmoty.na bench som vitlacil o neakch 20percent viacej vahy ako obvikle si mislim ze je to slusne...
Za mesiac nenaberie kvalitnu svalovu hmotu 5kg ani profik a to uz nie z gaineru.Budes frajer ked naberies tych 5kg kvalitnej hmoty za rok!V tvojom pripade sa tomu hovori nabral som 5kg alebo nabral som 5kg hrubej vahy.To je realita.
tak pocuj tp ti si pribral alebo ja????hmmmm ket hovorim ze kvalitnej svaloviny tak kvalita jo :a15
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#11045
tiez si myslim ze je to nerealne,5kg cistej svalovej hmoty ?... tak za rok naberes 50-60kg cistej hmoty z gaineru :a15 :a15 :a15 ani rysovat nebudes mat co a rovno bez na olympiu :a21
Užívateľov profilový obrázok
Od david jacko
#11046
iNv1s napísal:tiez si myslim ze je to nerealne,5kg cistej svalovej hmoty ?... tak za rok naberes 50-60kg cistej hmoty z gaineru :a15 :a15 :a15 ani rysovat nebudes mat co a rovno bez na olympiu :a21
ako vi nieste normalny ze?????ze len z gaineru a hovority nieco kvalitna strava...ako je mesko atd....a este nieco hovori ti nieco ze richly metabolizmus????
urciti ludia maju problem pribrat tukovu svalovu hmutu a priberaju len s cistou svalovou hmotou a to iste mam aj ja...takze tak neviem ako sa stravujete ako cvicite ale pripadate mi ako male miminkaaa... :a24 :a25 proste ket vam to hovorim ze s :a25 pribral tak som pribral a nehovorim ze takto aj nadalej aj priberam ze 5KG NA MESIAC taze takkk
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#11048
ale da sa to, ako pise kvalitna strava, gainer a nejaky ten testak a mas to :a11 nic v zlom ale nie si jediny co ma rychly metabolizmus, a to ze priberas len cistu svalovinu bez tuku?? no ja neviem... mam svoj nazor...
Užívateľov profilový obrázok
Od david jacko
#11049
whoo napísal:ale da sa to, ako pise kvalitna strava, gainer a nejaky ten testak a mas to :a11 nic v zlom ale nie si jediny co ma rychly metabolizmus, a to ze priberas len cistu svalovinu bez tuku?? no ja neviem... mam svoj nazor...
no vet jasne kazdi ma svoj nazor....a vrelo vam viem odporucit neake tie doplnki na tvornu cistej svalovej hmoty...a mi potom o mesiac dva poviete svoj nazor
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#11050
david jacko napísal:
iNv1s napísal:tiez si myslim ze je to nerealne,5kg cistej svalovej hmoty ?... tak za rok naberes 50-60kg cistej hmoty z gaineru :a15 :a15 :a15 ani rysovat nebudes mat co a rovno bez na olympiu :a21
ako vi nieste normalny ze?????ze len z gaineru a hovority nieco kvalitna strava...ako je mesko atd....a este nieco hovori ti nieco ze richly metabolizmus????
urciti ludia maju problem pribrat tukovu svalovu hmutu a priberaju len s cistou svalovou hmotou a to iste mam aj ja...takze tak neviem ako sa stravujete ako cvicite ale pripadate mi ako male miminkaaa... :a24 :a25 proste ket vam to hovorim ze s :a25 pribral tak som pribral a nehovorim ze takto aj nadalej aj priberam ze 5KG NA MESIAC taze takkk
hovorti ti nieco gramatika? asi nie... stravu tu ani nemusim pisat, lebo ja to berem ako samozrejmost... ty tu pises ako si z tohto gaineru nabral 5kg cistej svaloviny, skus sa zamysliet co pises , keby si dal ktomu nejaky testak ako who pise citalo by sa to lepsie... :a14
Užívateľov profilový obrázok
Od david jacko
#11052
iNv1s napísal:
david jacko napísal:
iNv1s napísal:tiez si myslim ze je to nerealne,5kg cistej svalovej hmoty ?... tak za rok naberes 50-60kg cistej hmoty z gaineru :a15 :a15 :a15 ani rysovat nebudes mat co a rovno bez na olympiu :a21
ako vi nieste normalny ze?????ze len z gaineru a hovority nieco kvalitna strava...ako je mesko atd....a este nieco hovori ti nieco ze richly metabolizmus????
urciti ludia maju problem pribrat tukovu svalovu hmutu a priberaju len s cistou svalovou hmotou a to iste mam aj ja...takze tak neviem ako sa stravujete ako cvicite ale pripadate mi ako male miminkaaa... :a24 :a25 proste ket vam to hovorim ze s :a25 pribral tak som pribral a nehovorim ze takto aj nadalej aj priberam ze 5KG NA MESIAC taze takkk
hovorti ti nieco gramatika? asi nie... stravu tu ani nemusim pisat, lebo ja to berem ako samozrejmost... ty tu pises ako si z tohto gaineru nabral 5kg cistej svaloviny, skus sa zamysliet co pises , keby si dal ktomu nejaky testak ako who pise citalo by sa to lepsie... :a14
no jo jo tak soryyyy potom :a12
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#11054
Ja som sa uz vyjadril v skutocnosti ako to je ale je to mlady chlapec bes skusenosti takze to nepochopil.To iste by mu napisal Mato Krakovsky alebo Jaro Horvat.
Od milankos512
#11055
radosť čítať toto :a11 chalana by mohlo zobrať BioTech ako reklamu na gainery ...by ho pofotili pred tým ako začal brať a po mesiaci aké je z neho zviera a to len z gaineru :a13 bola by to slušná konkurencia muscletechu na ich najúžasnejší a neprekonateľný cell-tech hardcore čo majú furt rekalmu v M&F ako pribrali z toho kreatínu borci 8 libier čistých svalov a podobne :a25 fakt som sa pobavil na príspevkoch toho chalana čo tu napísal mám dosť :a13 :a13
Užívateľov profilový obrázok
Od david jacko
#11080
hahahahah ste smiesny hosiiiiii pripadate mi ako (xbx)
no neviem co vi robite vobec na tomto fore beste racej vi dom virobi aminostar alebo neviem gde a radte immmmmm
co tu vobec vi hladate potom :a7 :a38 :a202 :a36 :a29
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#11081
jak male deti... toto je forum. to znamena ze sa tu diskutuje. to ze tu par ludi napisalo iny nazor ako je ten tvoj je uz tvoj problem. nikto ta neurazal ani ta neposielal prec z fora tak nechapem preco sa z toho tolko rozculujes.
Od joker28
#11084
david jacko napísal:hahahahah ste smiesny hosiiiiii pripadate mi ako (xbx)
no neviem co vi robite vobec na tomto fore beste racej vi dom virobi aminostar alebo neviem gde a radte immmmmm
co tu vobec vi hladate potom :a7 :a38 :a202 :a36 :a29
najskor sa pozri co si sem popisal, zamysli sa nad tym, prestuduj si co znamena čista svalova hmota....popremyslaj, ci jej mozes nabrat 5kg za mesiac pomocou gainera a ked si stale myslis, ze hej..podlož nam to nejakymi porovnavacimi fotkami....a ak mas pravdu, tak ja sa ti pridem poklonit.
A forum je na vyjadrenie svojho nazoru..tu sa diskutuje, tak neutoc na ludi, kvoli tomu, že negativne zareaguju na tvoj prispevok
Užívateľov profilový obrázok
Od Robko
#13406
dobry den. Chcem sa opytat. Mam brutal gainer a kreatin cell tech. Ako a kedy to mam davkovat ? Cvicit chodim pondelok, streda, piatok a v case od 6 do 8. :a35
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#13407
Robko napísal:dobry den. Chcem sa opytat. Mam brutal gainer a kreatin cell tech. Ako a kedy to mam davkovat ? Cvicit chodim pondelok, streda, piatok a v case od 6 do 8. :a35
Nemas tam navod?
Užívateľov profilový obrázok
Od Robko
#13408
vlastomenn napísal:
Robko napísal:dobry den. Chcem sa opytat. Mam brutal gainer a kreatin cell tech. Ako a kedy to mam davkovat ? Cvicit chodim pondelok, streda, piatok a v case od 6 do 8. :a35
Nemas tam navod?
Návod tam je áno ale je písane že obe sa dávajú hneď po cvičení. Myslel som na niečo také, že by som to skombinoval a malo by to večšie účinky. Alebo sa mýlim s mojou teóriou. ? :) Poprípade keby som chcel užívať len jeden produkt čo sa mi viacej oplatí ? Ten Brutal Gainer alebo ten Kreatin Cell Tech.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#13410
Robko napísal:
vlastomenn napísal:
Robko napísal:dobry den. Chcem sa opytat. Mam brutal gainer a kreatin cell tech. Ako a kedy to mam davkovat ? Cvicit chodim pondelok, streda, piatok a v case od 6 do 8. :a35
Nemas tam navod?
Návod tam je áno ale je písane že obe sa dávajú hneď po cvičení. Myslel som na niečo také, že by som to skombinoval a malo by to večšie účinky. Alebo sa mýlim s mojou teóriou. ? :) Poprípade keby som chcel užívať len jeden produkt čo sa mi viacej oplatí ? Ten Brutal Gainer alebo ten Kreatin Cell Tech.
Gainer:
Gainer dávaj 3x denne v priebehu doobedia potom po tréningu a pred spaním dobre je ho dať aj počas spánku.

cell tech:
1. fáza ... 5 dnová nasycovacia fáza - denne aplikuj 2 dávky a to 1. ráno po prebudení a 2. okamžite po tréningu. V netréningové dni aplikuj 1. dávku ráno po prebudení a 2. dávku po 2 hodinách.
2. fáza ... nasledujúca udržiavacia fáza - v udržiavacej fáze počas 7. nasledujúcich týždňov postačuje, ak dávku znížiš na polovicu tzn., že v tomto období aplikujes iba jednu dávku, najlepšie okamžite po cvičení. Rovnako v netréningový deň aplikuj iba jednu dávku a to ráno po prebudení.

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]

Hydroxychloroquine is a medication that is commonl[…]

For optimal absorption and effectiveness, it's gen[…]