Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Mike
#9787
Jurkádium napísal:
Mike napísal:
FitPotreby.sk napísal:
Mike napísal:prosim mam este jednu otazku ohladom toho Cell-Techu...s kamaratom som sa o tom rozpraval...je tam 75g dextrozy,co dopomaha zvysit hladinu inzulinu v krvi aby sa creatine lepsie vstrebaval...nemoze sa stat,ze telo si zvykne na zvyseny inzulin a po douzivani suplementu by som mohol mat nejaky problem ? myslim konkretne cukrovku...kedze by som uz nemal potrebne mnozstvo inzulinu na ake bolo telo zvyknute...
ziadny problem
sak dextroza je vlastne cukor, d-glukoza
ked davas do seba cukor musi ho organizmus nejak spracovat a preto sa tvori inzulin, ktory ho rozklada
cim viac cukru do seba das, tym viac inzulinu organizmus potrebuje aby ho spracoval, nic neobvykle, normalne a prirodzene
glukoza zvysuje ucinok kreatinu az o 50%
aha jasne ... takze sa mi zvysi hladina inzulinu a nie cukru,cukrovky sa teda bat nemusim ze ? dakujem pekne za vysvetlenie...dik :a34
nemusíš sa báť ničoho....ja som ho bral a ešte som zdravý :a15
no vies ale na kazdeho to moze zaposobit inac tak si radsej zistujem...a pokial mi vsetci pvoedia ze s tym maju dobre skusenosti skusim to teda aj ja :) ale predsa je lepsie sa popytat viacerych a nieco si zistit..okej diky moc hosi za rady...:)

Reklama

Reklama

Od milankos512
#9788
Mike napísal:
Jurkádium napísal:
Mike napísal:
FitPotreby.sk napísal:
Mike napísal:prosim mam este jednu otazku ohladom toho Cell-Techu...s kamaratom som sa o tom rozpraval...je tam 75g dextrozy,co dopomaha zvysit hladinu inzulinu v krvi aby sa creatine lepsie vstrebaval...nemoze sa stat,ze telo si zvykne na zvyseny inzulin a po douzivani suplementu by som mohol mat nejaky problem ? myslim konkretne cukrovku...kedze by som uz nemal potrebne mnozstvo inzulinu na ake bolo telo zvyknute...
ziadny problem
sak dextroza je vlastne cukor, d-glukoza
ked davas do seba cukor musi ho organizmus nejak spracovat a preto sa tvori inzulin, ktory ho rozklada
cim viac cukru do seba das, tym viac inzulinu organizmus potrebuje aby ho spracoval, nic neobvykle, normalne a prirodzene
glukoza zvysuje ucinok kreatinu az o 50%
aha jasne ... takze sa mi zvysi hladina inzulinu a nie cukru,cukrovky sa teda bat nemusim ze ? dakujem pekne za vysvetlenie...dik :a34
nemusíš sa báť ničoho....ja som ho bral a ešte som zdravý :a15
no vies ale na kazdeho to moze zaposobit inac tak si radsej zistujem...a pokial mi vsetci pvoedia ze s tym maju dobre skusenosti skusim to teda aj ja :) ale predsa je lepsie sa popytat viacerych a nieco si zistit..okej diky moc hosi za rady...:)
nechcem ťa odhovárať od kúpi celltechu ..ale podľa mňa to nieje nič iné ako obyčajný kreatín s cukrom ktorý je nehorázne predražený ...a spravili na to strašnú reklamu že aké to je skvelé a pritom je to blud ...myslím že by bolo rozumnejšie keby si kúpiš klasický monohydrát a k tomu maltodextrín alebo glukozu ...vyšlo by ťa to oveľa menej a efekt by bol taký istý ..možno aj lepší ...lebo ak si si čítal tak sa tento celltech má užívať aspoň 8 týždňov aby mal také učinky aké by mal mať ...takže ak chceš ušetriť tak by som sa na tento "zázrak" vykašlal ..ale je to na tebe :a21
Užívateľov profilový obrázok
Od baumitkiller
#16050
Čo si myslíte ktorý kreatín je lepší?
Čistý monohydrát : Dymatize Creatin Micronized
alebo od MT Cell-Tech?
Po koľkých dňoch asi uvidím výsledky?
budem k tomu brať aj proteín a Hemo Rage
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]