Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Y0G1
#12117
jasne to ja len tak :ˇˇ) keby tu nahodoíu niekto je co sa tyka na laktozu som neni alergicky ale mal som od stillmasu nejake protaky a ked som ho sezral bolest brucha zimnica a bol som ako keby som predtym sablil takze preto sa odteraz uistujem :)
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#12124
Y0G1 napísal:jasne to ja len tak :ˇˇ) keby tu nahodoíu niekto je co sa tyka na laktozu som neni alergicky ale mal som od stillmasu nejake protaky a ked som ho sezral bolest brucha zimnica a bol som ako keby som predtym sablil takze preto sa odteraz uistujem :)
Uz davno som mal srvatku cistu neupravenu no to uz nechcem zazit co sa somnou dialo. :a15
Od milankos512
#12126
Y0G1 napísal:jasne to ja len tak :ˇˇ) keby tu nahodoíu niekto je co sa tyka na laktozu som neni alergicky ale mal som od stillmasu nejake protaky a ked som ho sezral bolest brucha zimnica a bol som ako keby som predtym sablil takze preto sa odteraz uistujem :)
od stillmassu brávam väčšinou proteíny aj ja ..a nemôžem na nich povedať nič zlé ....myslím že sú celkom kvalitný ...aspoň z môjho pohľadu som z ich výrobkami spokojný ..
Od milankos512
#12140
Y0G1 napísal:jj ved jasne :a16
aj keď zase asi by som to neporovnával z nejakými poprednými výrobcami suplementov ale skorej to beriem z pohľadu cena/kvalita ...ale ok už radšej dosť lebo to nieje k téme ..teda je ale nie v tej danej téme =D ....

If you're in search of effective medication for er[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]