Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Založte si svoju tému a v krátkosti sa nám predstavte. Ako dlho cvičíte, aké sú vaše miery, maximálky a pod...
Užívateľov profilový obrázok
Od Mmarek9122
#7756
Čaute všetci.
Volám sa Marek mám 16 rokov som približne 190 cm vysoký a mám váhu cca od 65kg do 70kg.

Chcel by som sa spýtať ako začať čo robiť, ako sa stravovať a podobné veci... a hlavne by som chcel nejak vyzerať.

Ďakujem všetkým za skorú odpoveď
Spozdravom Marek

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#7759
:a203 u nas Marek! Chalani ti urcite pomozu so vsetkym co sa BB tika, len nejaky su spomaleny v poslednom case :a11 ja ti moc radit nechcem lebo tiez som skoro zaciatocnik.
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#7760
nwm ci je to moja lenivost alebo tvoja ... tato otazka chces zacat cvicit a podobne nej tu boli napisane uz asi 100x a 100x sme pisali a radili tak asi to bude tvoja lenivost pretoze keby si to tu prelistoval tak by si tu nasiel aj nemozne ... a ak tu nieco nenajdes tak sa konkretne spytaj tak prajem stastne hladanie
a samozrejme ta tu vitam :a6
Od milankos512
#7761
Vitaj Marek...vekovo sme rovnaký ale tam to končí :a11 :a11 ja mám výšku len 171 a váhu teraz momemtánie niečo okolo 85kg :a11 :a11 ale to je jedno ...určite ked sa tu poprehrabúvaš nájdeš veľa vecí ohladom toho čo hladáš ...tak len poriadne pozeraj a k by ti niečo nebolo jasné napíš komentár v tej danej téme ktorej nerozumieš a chceš sa niečo spýtať a určite ti tu každý ochotne pomôže a podelí sa o svoje skusenosti tak teda ešte raz ...VITAJ !
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#7762
Mmarek9122 napísal:Čaute všetci.
Volám sa Marek mám 16 rokov som približne 190 cm vysoký a mám váhu cca od 65kg do 70kg.

Chcel by som sa spýtať ako začať čo robiť, ako sa stravovať a podobné veci... a hlavne by som chcel nejak vyzerať.

Ďakujem všetkým za skorú odpoveď
Spozdravom Marek
Vitaj
klikni sem, najdes tam e-knihy, teda odbornu literaturu v el. podobe
http://bodybuilding-forum.sk/viewforum.php?f=106
hlavne si nastuduj kineziologiu - spravne vykonavanie cvikov a stravovanie podla telesneho typu, to by Ti malo na zaciatok stacit.
A este jedno pravidlo, ktore tu plati 200nasobne. "pomaly dalej zajdes"
Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#7836
vitaj

verím že sa ti tu na fore bude páčiť a taktiež pevne verím že tu nájdeš kopec užitočných informácií pre ten správny rozbeh
veľa úspechov v napredovaní :a21
Užívateľov profilový obrázok
Od Freedom
#10619
Mmarek9122 napísal:Čaute všetci.
Volám sa Marek mám 16 rokov som približne 190 cm vysoký a mám váhu cca od 65kg do 70kg.

Chcel by som sa spýtať ako začať čo robiť, ako sa stravovať a podobné veci... a hlavne by som chcel nejak vyzerať.

Ďakujem všetkým za skorú odpoveď
Spozdravom Marek
Tak ta tu vitam som rad ze si sa rozhodol pre toto forum,
Musis v prvom rade mat odhodlanie trpezlivost a pevnu volu!!!
Musis si urcit plan a prisposobit ho podla toho ci chodis do skoly alebo comukolvek sa venujes a zamysliet sa nad tym ake mas moznosti co sa tyka stravovania co je velmi dolezite!
Ked budes chciet poradit zo zostavenym splitu kludne mi napis odtoho som tu alebo aj chalanov sa kludne spitaj

Ako citam mas poriadnu vysku maly vek a od toho sa odvijajucu aj nizku vahu.
Potrebujes logicky nabrat svalovu hmotu co v tvojom pripade bude dost problematicke,ale vravim odhodlanie,trpezlivost a tri zakladne veci v kulturistike/spanok,strava,cvicenie/a pravidelnost urobia po case svoje si mlady a uz len to ked s cvicenym zacnes,zacnes vydiet po case aj vysledky bez toho aby si zatial musel brat akekolvek gainery a pod.
Snaz sa pribrat najskor prirodzenou cestou.

If you're in search of effective medication for er[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]