Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#20423
Miki33 napísal:Dnes rano som vstal a neskutocne ma skriabalo v krku.. Na skriabanie som zvyknuty od kedy som si dal vybrat mandle ale teraz sa to nedalo zniest okrem toho ma strasne bolela hlava,sopel atd (silvester a sampanske ma dorazilo) ... Tak som isiel k doktorke , chvilku mi pozerala do hrdla a povedala ze staci ked budem cmulat nejaky strepsil lebo to nieje take hrozne , potom sa pozrela na moj xicht :a15 a predpisala mi antibiotika ... Teraz uz krk neskriabe len sa citim troska choro ale taky stav som zazil vela krat takze viem ze ma to za 2-3 dni prejde a mozem ist zase cvicit :) ale tie anbiotika mam na minimalne 8 dni a podla jej reakcie si myslim ze mi ich dala kvoly tym jebakom aby som sa preliecil ... Ked sa budem citit ze mam energiu a budem chcet ist cvicit tak mam ist aj ked budem stale brat antibiotika?
este zo skoly si pamatam ze nam vraveli ze pri antibiotikach by si nemal vykonavat fyzicku aktivitu takze by som ich douzival a potom by som riesil nieco ako trening ... par dni volna ta nezabije a aspon poriadne zregenerujes :) neber to nijak tragicky pokial sa samozrejme nepripravujes na nejaku sutaz :)

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Miki33
#20424
Hej vseobecna a predpisala mi OSPEN 1000 .. povedala ze asi mam nieco v tele tak to prelieci a mozno mi to stiahne troska to akne ( lebo to mam dost hrozne a nepomahaju mi ziadne maste a teraz sa to este zhorsilo ) ... To mi je jasne ze ma to nezabije :a15 len po antibiotikach mam vo zvyku schudnut :) a hlavne sa vzdy nieco poserie prave vtedy ked zacnem priberat preto sa pytam ci nebude az tak vadit ked pojdem cvicit ked sa nato budem citit
Užívateľov profilový obrázok
Od Kotlik
#20425
Že máš niečo v tele? :D :D :D však ja si myslím, že je dobré vedieť, čo máš v tele a na čo ťa chce liečiť. Pochybujem, že ti to akné nejako zlepší za pár dní, ja užívam Curacné už dva a pol mesiaca a stále som na to istom, ale to mi predpisovala kožná, tak sa divím, že všeobecná ti len tak dá niečo na ksicht. Ak budeš pekne papkať ako prasiatko tak nemáš dôvod schudnúť :)
Užívateľov profilový obrázok
Od Miki33
#20426
Neviem co by som tam mohol mat, mozno nejaky zapal alebo co :a15 po vybere mandli sa mi troska zlepsila tvar ale casom sa mi to vratilo .. U koznej mi dala len masticky ktore nepomahaju a Roacutan/aknenormin nechcem brat :a40 .. Mam 17 tak teraz sa len modlit ze to je puberta a ze ma to prejde, lebo som dost sexy chlapec a nici mi to image :a13
Na letaciku pritom OSPENe 1000 som si vsimol ze lieci aj kozne infekcie :a39 ale tak tiez tomu neverim ze sami to nejak zlepsi
Užívateľov profilový obrázok
Od Kotlik
#20427
Keď máš 17, tak si uprav v profile vek :) :) Prečo nechceš brať roacutan? ... mne povedala, že mi to pomôže, tak som to zobral.
Užívateľov profilový obrázok
Od Miki33
#20428
Lebo si myslim ze tabletky troska mozu ohrozit moje priberanie svalov :a15 a okrem toho tie tabletky sa beru pol roka aj viac a nechcem stratit co som ziskal za ten cas co cvicim :a2 .. Nemam rad tabletky :a15 ale keby mi ponukla steroidy tak beriem bez rozmyslania :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od Kotlik
#20429
Pýtal som sa na katabolický účinok, a bolo mi povedané, že sa nemám čoho báť :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od Kotlik
#20432
Dva a pol mesiaca približne, oproti tomu obdobiu, keď som začínal, som pribral tak 1,5 až dva kilá, samozrejme boli vianoce :a7 necítim ani nejaký nedostatok regenerácie, celkom normálne silniem a rastiem.
Užívateľov profilový obrázok
Od Kotlik
#20439
Nepodceňuj komplexy z akné :a15 buď rád, že nemáš tento problém
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#20441
Kotlik napísal:Nepodceňuj komplexy z akné :a15 buď rád, že nemáš tento problém
neviem odkial vies ze taky problem nemam ale to je jedno drzme sa prosim temy...
Užívateľov profilový obrázok
Od Drobec
#20449
aj mne doporucovali koli akne vybrat mandle ale som povedala ze v ziadnom pripade :a15 ale pssssst drzme sa teemy, aj ja som cerstvo po chripke a asi dva tyzdne som necvicila ide ma slahnut :a19
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#20451
Drobec napísal:aj mne doporucovali koli akne vybrat mandle ale som povedala ze v ziadnom pripade :a15 ale pssssst drzme sa teemy, aj ja som cerstvo po chripke a asi dva tyzdne som necvicila ide ma slahnut :a19
no to ti verim po chorobe sa vzdy tazko zacina ... najlepsie pozvolna sa rozbiehat a za 2 tyzdne si tam kde si bola :)
Užívateľov profilový obrázok
Od Drobec
#20458
xLeitonx napísal:
Drobec napísal:aj mne doporucovali koli akne vybrat mandle ale som povedala ze v ziadnom pripade :a15 ale pssssst drzme sa teemy, aj ja som cerstvo po chripke a asi dva tyzdne som necvicila ide ma slahnut :a19
no to ti verim po chorobe sa vzdy tazko zacina ... najlepsie pozvolna sa rozbiehat a za 2 tyzdne si tam kde si bola :)
dufam :) lebo to je zakon schvalnosti ze sa mi zacalo darit a bum ... dnes si davam este volno pre istotu, vazne by som nechcela do toho zas spadnut, kupila som si cecko so zinkom tak to bude hadam ok, zajtra pojdem na to :a21 uz sa neviem dockat
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#20471
S tou chripkou velky pozor. Kazdu takuto chorobu normalne treba vylezat a vyliecit. Az potom sa pustat do cvicenia.

Viem kazdy to rad podcenuje, prechodi to, ved o nic nejde. Len moze sa stat velmi vazna vec, zapal srdcoveho svalu. Stava sa to sice zriedka, ale aj tak je to take vazne ochorenie, ze to netreba riskovat. Chripka, virus, sposobuje vlastne zapalovu reakciu, zapal sa moze prejavit hocikde a hocijako, a ked to chyti srdce, tak dakujem pekne.
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]