Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všeobecné témy o doplnkoch výživy.
Proteiny, gainery, aminokyselniy, kreatín, NO produkty, spaľovače tuku, stimulanty, kĺbová výživa, vitamíny a podobne.
Užívateľov profilový obrázok
Od michal123
#22330
Nazdar jednoduchá otázka - máte niekto osobné skúsenosti alebo informácie o CLA ?
Čo sa od toho dá reálne očakávať ? Dočítal som sa napr. že po 8 týždňoch sa dá očakávať strata tuku do 20% pričom nárast svalovej hmoty 5% ...
Je mi jasne, že to je do veľkej miery blud ale ide mi skôr o stratu hocijakého % tuku a naopak nestratiť nejak extrémne svalovú hmotu pretože viem, že strácať tuk zároveň s rastom hmoty je takmer nemožné.
Predtým som mal v pláne kúpiť carnitín, no CLA mi pripadá zaujímavejšie.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od squater
#22332
Zaujimave kde až su ľudia schopní zájsť kôli svojej lenivosti.
-Nie žeby to bola nejaká silná vec s xy vedľajšími účinkami, ale myslím že nieje až také ťažke zostaviť resp. požiadať o zostavenie jedálnička do diéty. A je to určite prospešnejšie pre tvoje telo ako lieky.
-A aj takýmto spôsobom dokážeš spraviť za 8 týždňov veľké veci. A výsledok si budeš vážiť viac...
:a22
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#22338
Je to kyselina linolová, nachadza sa v rastlinnych olejoch, jej bohatym zdrojom je slnecnica alebo lan. Je to nenasytena mastna kyselina.
Ale ako presne funguje to netusim.
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]