Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#13368
Vlastomenn mam na teba jednu otazku ohladom clenby. zaciatkom roka chcem zacat s dietou a dam aj clenbu do toho. planujem to kupit od teba kedze sam nemam ziadny overeny zdroj skusim teba, ale na stranke co je v popise citam o davkovani a nejako sa mi to nezda. je tam pisane presne toto: "Dávkuje sa od 60 do 120 mcg za deň (0,6 – 1,4 mg)." Co ma dost zarazilo kedze tablety su len 0,02 mg, a pri 60 az 120 mcg/ za den by to bolo 30-60 tabliet denne. neni tam nejaky preklep? alebo to naozaj treba hltat jak lentilky? takto by som tyzdenne musel dat 100€ len za clenbu...

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#13369
whoo napísal:Vlastomenn mam na teba jednu otazku ohladom clenby. zaciatkom roka chcem zacat s dietou a dam aj clenbu do toho. planujem to kupit od teba kedze sam nemam ziadny overeny zdroj skusim teba, ale na stranke co je v popise citam o davkovani a nejako sa mi to nezda. je tam pisane presne toto: "Dávkuje sa od 60 do 120 mcg za deň (0,6 – 1,4 mg)." Co ma dost zarazilo kedze tablety su len 0,02 mg, a pri 60 az 120 mcg/ za den by to bolo 30-60 tabliet denne. neni tam nejaky preklep? alebo to naozaj treba hltat jak lentilky? takto by som tyzdenne musel dat 100€ len za clenbu...
Je to preklep ma to byt 0,06-0,12 mcg dik za upozornenie.U clembuterolu je vyhoda aj o okrem spalovania posobi aj ako pumpa na treningu a vycsiu chut a vybusnost na treningu cize je idealne ho dat 30 min pred treningom.
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#13370
vlastomenn napísal:
whoo napísal:Vlastomenn mam na teba jednu otazku ohladom clenby. zaciatkom roka chcem zacat s dietou a dam aj clenbu do toho. planujem to kupit od teba kedze sam nemam ziadny overeny zdroj skusim teba, ale na stranke co mas v popise citam o davkovani a nejako sa mi to nezda. je tam pisane presne toto: "Dávkuje sa od 60 do 120 mcg za deň (0,6 – 1,4 mg)." Co ma dost zarazilo kedze tablety su len 0,02 mg, a pri 60 az 120 mcg/ za den by to bolo 30-60 tabliet denne. nemas tam nejaky preklep? alebo to naozaj treba hltat jak lentilky? takto by som tyzdenne musel dat 100€ len za clenbu...
Je to preklep ma to byt 0,06-0,12 mcg dik za upozornenie.U clembuterolu je vyhoda aj o okrem spalovania posobi aj ako pumpa na treningu a vycsiu chut a vybusnost na treningu cize je idealne ho dat 30 min pred treningom.
aha diky, uz som sa zlakol :) potom ti napisem ked to budem kupovat.
Užívateľov profilový obrázok
Od Y0G1
#13383
priznam sa ze stary spirac som bral cykloval som to tusim kazdy tyzden od 2 tbl navyse skoncil som na 6 denne , nechcem klamat boli to asi 4-5 rokov dozadu , triasli sa mi ruky to je asi tak vsetko teplo bolo siel som z toho dole cca 4kg a to som doma robil len steper a zral co som chcel .
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#13384
Y0G1 napísal:priznam sa ze stary spirac som bral cykloval som to tusim kazdy tyzden od 2 tbl navyse skoncil som na 6 denne , nechcem klamat boli to asi 4-5 rokov dozadu , triasli sa mi ruky to je asi tak vsetko teplo bolo siel som z toho dole cca 4kg a to som doma robil len steper a zral co som chcel .
Kombinacii je viacej ako ho brat samozrejme triaska je vedlajsi ucinok ale netreba tomu venovat pozornost na to sa neumiera.
Užívateľov profilový obrázok
Od Y0G1
#13393
vlastomenn napísal:
Y0G1 napísal:priznam sa ze stary spirac som bral cykloval som to tusim kazdy tyzden od 2 tbl navyse skoncil som na 6 denne , nechcem klamat boli to asi 4-5 rokov dozadu , triasli sa mi ruky to je asi tak vsetko teplo bolo siel som z toho dole cca 4kg a to som doma robil len steper a zral co som chcel .
Kombinacii je viacej ako ho brat samozrejme triaska je vedlajsi ucinok ale netreba tomu venovat pozornost na to sa neumiera.

vlastoo :) ved ja som si nestazoval , len som odpisal tymto ludom co su tu :) ktory o tom uvazuju :)
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#13395
Y0G1 napísal:
vlastomenn napísal:
Y0G1 napísal:priznam sa ze stary spirac som bral cykloval som to tusim kazdy tyzden od 2 tbl navyse skoncil som na 6 denne , nechcem klamat boli to asi 4-5 rokov dozadu , triasli sa mi ruky to je asi tak vsetko teplo bolo siel som z toho dole cca 4kg a to som doma robil len steper a zral co som chcel .
Kombinacii je viacej ako ho brat samozrejme triaska je vedlajsi ucinok ale netreba tomu venovat pozornost na to sa neumiera.

vlastoo :) ved ja som si nestazoval , len som odpisal tymto ludom co su tu :) ktory o tom uvazuju :)
Ja som tiez len poznamenal aby nemali zacinajuci s touto latkou obavu.
Užívateľov profilový obrázok
Od Rosky 93
#15752
Dobry den chcel by som sa spitat ci to nema vpliv na velkost penisu lebo vecinou taketo latky po vysadeni sa zmensi penis. a Chcel by som vediet ze kolko baleny by som potreboval na tu 3-4 tyznovu kuru pocas ktorej to ucinkuje. A zaijimalo by ma aj davkovanie Dakujem.
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#15760
Rosky 93 napísal:Dobry den chcel by som sa spitat ci to nema vpliv na velkost penisu lebo vecinou taketo latky po vysadeni sa zmensi penis. a Chcel by som vediet ze kolko baleny by som potreboval na tu 3-4 tyznovu kuru pocas ktorej to ucinkuje. A zaijimalo by ma aj davkovanie Dakujem.
nema to ziaden vpliv na tvojho hrdinu neboj sa, kde na taketo "studie" chodite?!
Staci ti jedno balenie (100tbl.). Sposobov davkovania je viac, napriklad ja som daval pyramidu prvy tyzden 2tbl za den, druhy tyzden 3, treti a stvrty tyzden 4. Ale hovorim, mozes skusit aj ine moznosti.
Užívateľov profilový obrázok
Od Rosky 93
#15765
A mohly by ste mi poradit niaku overenu znacku a predajcu. A kolko by to asi stalo, A ci nevadi ak by som popri tom bral aj hot blood zacal som to uzivat iba teraz. pretoze uz aj teraz ked to berem mi srdce busi tak nechcem ryskovat ze ma niekde klepne . A kolko kg sa da tymto schudnut? a po vysadeni nenastava jojo efekt? kedze sa mi metabolizmus vrati naspet .
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#15766
Rosky 93 napísal:A mohly by ste mi poradit niaku overenu znacku a predajcu. A kolko by to asi stalo, A ci nevadi ak by som popri tom bral aj hot blood zacal som to uzivat iba teraz. pretoze uz aj teraz ked to berem mi srdce busi tak nechcem ryskovat ze ma niekde klepne . A kolko kg sa da tymto schudnut? a po vysadeni nenastava jojo efekt? kedze sa mi metabolizmus vrati naspet .
www.steroidy.eu
Objednaj odtialto, kupoval som tam tiez. Overena stranka s kvalitnymi produktami. recenzie na tuto stravku si mozes precitat tu:
Re: Povedali o nás naši zákazníci ...
Majitel je ochotny a vsetko ti vysvetli. Staci sa regnut a ozvat sa mu. (teraz je mimo, ale v pondelok by sa mal vratit tak ti asi teraz hned neodpise)
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#15784
Rosky 93 napísal:Dobry den chcel by som sa spitat ci to nema vpliv na velkost penisu lebo vecinou taketo latky po vysadeni sa zmensi penis. a Chcel by som vediet ze kolko baleny by som potreboval na tu 3-4 tyznovu kuru pocas ktorej to ucinkuje. A zaijimalo by ma aj davkovanie Dakujem.
takze po piatich kurach clenu bude so mna zena? :a11
odporucam Ti vela o tom citat, pred tym nez sa do toho pustis, lebo vidim, ze si trochu mimo :a21
Užívateľov profilový obrázok
Od culo21
#17255
Ahojte,

som tu novy a rozhodol som sa ze vyskusam clembu kedze som v diete. Zohnal som si Bulharsky clenbuterol od Sopharmy no musel to byt fake lebo ani 5tej tablete ma neklepalo. Potom som od kamarata dostal clembu znacky Genesis uzivala to jeho zena (tabletu denne) ale iba tyzden lebo jej vadilo to klepanie. Uz mam za sebou druhu tabletu ale zeby ma viditelne klepalo to nemozem povedat.
Je to tym ze davka je na moju vahu (99kg) este mala? Dalej sa chcem opytat ci ten eshop ktory je na fore spominany (www.steroidy.eu) predava kvalitne vyrobky a teda hlavne clenbuterol.

Dakujem za odpoved :a20
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#17257
culo21 napísal:Ahojte,

som tu novy a rozhodol som sa ze vyskusam clembu kedze som v diete. Zohnal som si Bulharsky clenbuterol od Sopharmy no musel to byt fake lebo ani 5tej tablete ma neklepalo. Potom som od kamarata dostal clembu znacky Genesis uzivala to jeho zena (tabletu denne) ale iba tyzden lebo jej vadilo to klepanie. Uz mam za sebou druhu tabletu ale zeby ma viditelne klepalo to nemozem povedat.
Je to tym ze davka je na moju vahu (99kg) este mala? Dalej sa chcem opytat ci ten eshop ktory je na fore spominany (www.steroidy.eu) predava kvalitne vyrobky a teda hlavne clenbuterol.

Dakujem za odpoved :a20
Ved citaj povedali-o-nas-nasi-zakaznici-t1658.html
tolko pozitivnych ohlasov tu je od zakaznikov, ze to snad ani nemusim komentovat
a okrem toho poznam ten eshop a majitela, takze mozem sa zanho zarucit
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#17266
culo21 napísal:Ahojte,

som tu novy a rozhodol som sa ze vyskusam clembu kedze som v diete. Zohnal som si Bulharsky clenbuterol od Sopharmy no musel to byt fake lebo ani 5tej tablete ma neklepalo. Potom som od kamarata dostal clembu znacky Genesis uzivala to jeho zena (tabletu denne) ale iba tyzden lebo jej vadilo to klepanie. Uz mam za sebou druhu tabletu ale zeby ma viditelne klepalo to nemozem povedat.
Je to tym ze davka je na moju vahu (99kg) este mala? Dalej sa chcem opytat ci ten eshop ktory je na fore spominany (www.steroidy.eu) predava kvalitne vyrobky a teda hlavne clenbuterol.

Dakujem za odpoved :a20
Ucinky u CLENBUTEROLU sa mozu lisit u kazdeho inak alebo len mierne a za dalsie niekto potrebuje 2 tablety a staci mu to ale iny moze dat 6 tabliet. Ked nie su citit ucinky neznamena to ze latka v tele nie je ucinna! Treba skusit napr. SALBUTAMOL.
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#17271
culo21 napísal:ktory je na fore spominany (steroidy.eu)
nieje to steroidy.sk ale steroidy.eu .

Je to najserioznejsi shop na slovensku
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#17272
Rosky 93 napísal:Dobry den chcel by som sa spitat ci to nema vpliv na velkost penisu lebo vecinou taketo latky po vysadeni sa zmensi penis. a Chcel by som vediet ze kolko baleny by som potreboval na tu 3-4 tyznovu kuru pocas ktorej to ucinkuje. A zaijimalo by ma aj davkovanie Dakujem.
Anabolicke steroidy nemaju absolutne ziadny vliv na zmensenie ci zvacsenie penisu!!! Uz som pisal aj o tejto veci ako to vlastne je staci hladat.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#17757
Majk1911 napísal:Dobrý deň, mám 21 rokov, výška 194cm, váha 114kg a chcel by som sa
opýtať ohľadom Clenbuterolu Hydrochlorid. Som asi rok po operácii
pruhu a dal som na reči doktorov že nesmiem aspoň rok nič namáhavé
robiť a pribral som cca 20kg ktoré je najviac vidieť na bruchu. Asi
mesiac cvičím chodím behať ale nemám nejakú drastickú diétu a jeden
človek mi odporučil Clenbuterol kvôli jeho vlastnostiam a cenovej
dostupnosti, no aj keď som prehľadával internet tak som sa nikde
poriadne nedočítal ako by som mal začať Clenbuterol užívať resp. koľko
tabliet denne a akú prísnu diétu mám dodržiavať pri jeho nasadení.
Dočítal som sa že najideálnejšia kúra ja 3 týždne v kuse a 3 zase
pauza, no stále mám nejaké nejasnosti a na vašej stránke som sa v
komentároch dočítal, že vraj mi tu seriózne a ochotne poradíte, tak
preto sa s radou obraciam na vás. Za akúkoľvek odpoveď vopred ďakujem.
Clenbuterol doporucujem Alpha Pharma alebo SPIROPENT. Berie sa denne 0,4-0,10mcg denne v 2-3 davkach. platena-online-porad-a-f169.html
Užívateľov profilový obrázok
Od krejooo
#21729
silvo napísal:
amraa napísal:Co hovorite na toto?



Zevraj sa da zohnat len v lekarni. Myslite ze je to doveryhodne ci lekaren je vacsia istota?
Da sa to v lekarni a aj cezo mna.Linky su zakazane vkladat.
Silvo, vedel by si mi prosím ťa zohnať nejaký pravý Clenbuterol?
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#21731
krejooo napísal:
silvo napísal:
amraa napísal:Co hovorite na toto?



Zevraj sa da zohnat len v lekarni. Myslite ze je to doveryhodne ci lekaren je vacsia istota?
Da sa to v lekarni a aj cezo mna.Linky su zakazane vkladat.
Silvo, vedel by si mi prosím ťa zohnať nejaký pravý Clenbuterol?
V steroidy.eu kúpiš genesis doporučujem!
Užívateľov profilový obrázok
Od krejooo
#21734
silvo napísal:
krejooo napísal:
silvo napísal:
amraa napísal:Co hovorite na toto?



Zevraj sa da zohnat len v lekarni. Myslite ze je to doveryhodne ci lekaren je vacsia istota?
Da sa to v lekarni a aj cezo mna.Linky su zakazane vkladat.
Silvo, vedel by si mi prosím ťa zohnať nejaký pravý Clenbuterol? ozvy sa mi prosím na krejo@hotmail.sk
V steroidy.eu kúpiš genesis doporučujem!
myslím, že som sa niekde dočítal, že Genesis už Clenbuterol nepredáva .. čo je na tom pravdy?
Užívateľov profilový obrázok
Od B-P
#22209
Hej je pravda ze original firma Genesis uz nevyraba produkty par rokov ja osobne som mal Balkan clenbu a bola paradna 0,04mg :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od Thraxuz
#22258
Ahojte ktory sposob davkovania sa vam najviac osvečil ? S ktorým sposobom ste boli najviac spokojny ?
Užívateľov profilový obrázok
Od soulfly
#22329
Zdravim pani,
chcel by som zobrat zo steroidy.eu clenbuterol do diety, avsak pise sa tam ze clen moze sposobit vznik gynekomastie, co bola pre mna novinka.
Asi som od prirody citlivy na gyno, ked som zacinal cvicit tak sa mi mierna gynekomastia vytvorila aj pri uzivani normal doplnkov (gainer, kreatin a vela masa).

Chcel by som teda ku clenu zobrat nejaky blokator estrogenov, neviem vsak ci tamoxifen alebo skor proviron .. alebo obidva?

Diky za rady!

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]

Hydroxychloroquine is a medication that is commonl[…]

For optimal absorption and effectiveness, it's gen[…]