Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Nenašli ste žiadny priestor, do ktorého zapadá vaša otázka?
Záchrana, tu môžete debatovať o čomkoľvek, čo vám leží na srdci. Skrátka o živote.
Užívateľov profilový obrázok
Od týpek
#7828
za chvilu :a11 su tu vanoce :a25 dajte nejake tipy co komu kupite , lebo furt riesim dilemu co komu kupit a furt to dopadne tak , ze na stedry den zbehnem do teska alebo na pumpu a kupim nejaku chujovinu :a11 tento rok sa osobne chcem tomu vyhnut :a22 aspon raz v zivote :a9 :a9 :a9

Reklama

Reklama

Od milankos512
#7829
týpek napísal:za chvilu :a11 su tu vanoce :a25 dajte nejake tipy co komu kupite , lebo furt riesim dilemu co komu kupit a furt to dopadne tak , ze na stedry den zbehnem do teska alebo na pumpu a kupim nejaku chujovinu :a11 tento rok sa osobne chcem tomu vyhnut :a22 aspon raz v zivote :a9 :a9 :a9
kúp všetkým tú inteligentnú plastelínu čo má papagiorgo v profile a máš pokoj :a13 :a13 a všetci sa prebavia ako nikdy neboj nič :a11 :a11 :a11 :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#7830
milankos512 napísal:
týpek napísal:za chvilu :a11 su tu vanoce :a25 dajte nejake tipy co komu kupite , lebo furt riesim dilemu co komu kupit a furt to dopadne tak , ze na stedry den zbehnem do teska alebo na pumpu a kupim nejaku chujovinu :a11 tento rok sa osobne chcem tomu vyhnut :a22 aspon raz v zivote :a9 :a9 :a9
kúp všetkým tú inteligentnú plastelínu čo má papagiorgo v profile a máš pokoj :a13 :a13 a všetci sa prebavia ako nikdy neboj nič :a11 :a11 :a11 :a11
no veru moc sa nesmej :a25 ja to nakupim celej rodine , kazdemu inu :a11 sebe kupim taku antistresovu , ze to drbnes o stenu a rozpadne sa ti ako sklo . potom pozametas a mozes to zase drbnut o stenu :a11
Od milankos512
#7831
papagiorgo napísal:
milankos512 napísal:
týpek napísal:za chvilu :a11 su tu vanoce :a25 dajte nejake tipy co komu kupite , lebo furt riesim dilemu co komu kupit a furt to dopadne tak , ze na stedry den zbehnem do teska alebo na pumpu a kupim nejaku chujovinu :a11 tento rok sa osobne chcem tomu vyhnut :a22 aspon raz v zivote :a9 :a9 :a9
kúp všetkým tú inteligentnú plastelínu čo má papagiorgo v profile a máš pokoj :a13 :a13 a všetci sa prebavia ako nikdy neboj nič :a11 :a11 :a11 :a11
no veru moc sa nesmej :a25 ja to nakupim celej rodine , kazdemu inu :a11 sebe kupim taku antistresovu , ze to drbnes o stenu a rozpadne sa ti ako sklo . potom pozametas a mozes to zase drbnut o stenu :a11
tak to ty budeš zametať celý deň hahah ´=D
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#7835
nakupujete skor cez nez alebo v obchodoch ? riesite vianoce na poslednu chvilu ? nejake zaujimave tipy na darceky by neboli odveci , ked uz je tu tato tema :a10
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#7838
no ja nakupujem aj cez net aj klasicky v obchode, podla toho co kupujem.
a nejake tipy? hmm nasim asi kupim nejaky ultra turbo super krajac od Horsta Fuchsa co pokraja mrkvu aj beton :a15 a ostatnym nejake tie blbosti, mozno aj tu plastelinu :a4
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]